What's new

[Mapa]Mapping by archimonde

Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
W tym temacie b?d? umieszcza? ss'y z moich prac do oceny przez was b?d? si? stara? dodawa? co? wi?kszego i co? mniejszego. Na pocz?tek b?dzie to expowisko hydr, kt?re zrobi?em do pojedynku, lecz niestety przeciwnik nie odda? pracy do wyznaczonego terminu, wi?c wpad? mi pomys? na zrobienie takiego tematu. S? to hydry czyli d?ungla nigdy nie mia?em styczno?ci z tymi terenami w map edytorze, wi?c z natur? mia?em bardzo du?y problem, lecz chyba jako? sobie poradzi?em.
PS. ciekawe czy kto? przeczyta? moje wypociny ;>
24b5bts.jpg

30i97h2.jpg

2eft5ld.jpg

214yt6v.jpg

efqyog.jpg

33n9nci.jpg

t5obk8.jpg

f358ap.jpg

Komentujcie! licz? na uczciwe oceny i mam nadziej?, ?e pseudo maperzy, kt?rych prace krytykowa?em nie b?d? mi tu p?aka?. ;)

Z prawej strony na tych pustych miejscach b?dzie dalej prowadzi? si? wyspa jak narazie nie jest to sko?czone, wi?c prosz? nie bra? tego pod uwag? oceniaj?c moj? prac?.
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

No, ?adnie, postara?e? si?. Na czwartym screenie troch? brzydko wygl?da to zej?cie z samej g?ry. Poza tym nic z?ego si? nie dopatrzy?em. Napisa?e?, ?e nie mog?e? dobra? natury. Wg. mnie bardzo ?adnie wysz?a.
8/10
 
Last edited:

Jimmer

Przodownik
Joined
Mar 27, 2009
Messages
107
Reaction score
24
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Nie?le - praca wykonana ?wietnie o du?ej powierzchni. Podobaj? mi si? te g?ry ;d
Nie b?d? si? rozwija? w tej wypowiedzi.

8,5/10

Pozdro
Jimmer
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

No pi?knie, pi?knie. Nie przez przypadek by?e? w Vitae Team. Widz?, ?e nie podda?e? si? i dalej tworzysz dla fanu i dobrze :) wysz?o bardzo dobrze, bogata ro?linno??, ciekawe tereny, jednak odejm? 2 pkt. przez to, ?e wszystko jest za ciasno zdecydowanie!

[evil]8/10[/evil]
 

Good Maper II

New User
Joined
May 1, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Mapka bardzo dobra. Bardzo du?o detali, bogata ro?linno??, nie za du?o ani te? nie za ma?o :D Tylko moim zdaniem troch? za du?o tych Hydr w jednym miejscu... Co nie wejdziesz to 3 Hydry id? na Ciebie :down:

[evil]Ocena 9/10[/evil]

PzDr i powodzenia w dalszym mappowaniu...
 

Insomis

User
Joined
Apr 27, 2009
Messages
41
Reaction score
3
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Wg mnie kryszta?y tu nie pasuj?, i troch? za du?o Hydr napchanych. Og??em ?adnie, bogata ro?linno??. Detale.

I salute,
Insomis
 

Glizdor

Active User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
105
Reaction score
3
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

No mapa bardzo fajnie wygl?da w nie kt?rych miejscach za du?o tych schod?w
Ocenka:
[evil]8+/10[/evil]

Gratulacje
 

fecio

Advanced User
Joined
Aug 11, 2008
Messages
263
Reaction score
8
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

NO ladnie ladnie 9/10 rob takich pracek wiecej :p
 
K

Krecioo

Guest
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

No, no praca bardzo fajna tylko z prawej strony troch? pustk? wieje. Tylko, ?e mi to d?ungli nie przypomina. Trzeba by?o da? wi?cej tych wielkich drzew i da? na nie liany. Mog??? te? zrobi? wi?cej tych (chyba :confused:) bambus?w. Wtedy by gra?o, a na razie 9/10.
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Bardzo starannie , du?o szczegu??w lecz najebane ;] Ale mi si? podoba ;D takie relistyczne , takie takie <3 takie ?e a? chce si? boci? ! tzn gra?. Mapa 10/10 na pewno du?o myszki i pomys?u wsadzi?e? w prace ;p.
 

karpiktogosc

Advanced User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
350
Reaction score
15
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

?wietne ! Oczywi?cie, ?e 10/10. Bardzo ?adnie dopracowane, wiele szczeg???w. Rewelacja.
 

misq011

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
212
Reaction score
17
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Dobre! 9,5/10. Du?o dodatk?w ale te? za du?o nawalone. ?adne ?adne :)

Pozdro MisQ ;>
 

szymon1020

New User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

?adna mapa , du?o szczeg???w chocia? nie bardzo lubi? klimaty jungle :D
Dobrze by to wygl?da?o jakby? doda? tam jakie? wodospady :)
Og??em ocena : 8/10
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Co? dla od?wie?enia tematu s? to ss'y z zrobionego par? chwil temu temple do miasta, kt?re b?d? robi? nied?ugo:
2gubmt4.jpg

29ohoh5.jpg

wa1u92.jpg


Komentowa? !:up:
 

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

A wiec tak panie mapperze co do 1. pracy to jest troche za duzo Hydr, za malo miejsca aby sie poruszac troche za duzo tych gor nasranych jest.
To chyba jakis Hardcore hunt place :p.
Ocena : 7,5.
Co do temple (praca 2.)
Troche za malo ozdob w srodku dodal bys jeszcze jakies roslinki,tabliczki itp.
A co do tego co jest na okolo temple moze byc tylko zapodal bys jeszcze jakiegos kamyczka,kamienia :p
Ocena : 7.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

No no, kolejna bardzo dobra praca. Bardzo fajny most i ?wi?tynia czy cokolwiek to jest. Szkoda, ?e nie da?e? ro?linki na tej ma?ej wysepce i brak ro?linno?ci przed mostem. Og?lnie wygl?da elegancko :up:

[evil]8/10[/evil]
 

hudypatyk

Active User
Joined
Apr 29, 2008
Messages
75
Reaction score
1
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Jak dla mnie bomba, hydry s? dobrze i starannie wykonane(pomijam i? jest ich troch? za du?o), temple mo?e za proste od ?rodka ale nadrabia ten most :D
Ocena: 8+/10
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Co tu du?o m?wi? wida? ?e mapa jest nawet nawet co do wygl?du z g?ry ale reszta to przesada ale wida? ?e to twoja nie pierwsza mapa
 

crazynek

User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
30
Reaction score
4
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Pierwsza praca to zdecydowanie za duzo pierdolek na spawnie z hydrami pomysl jak by ci sie tam te hydry bilo :p druga praca wg mnei ladna nie za duzo nie za malo
1. Praca 8/10
2. Praca 9/10
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [Mapa]Mapping by archimonde

Niestety hydry jak i miasto, kt?re zaczyna?em robi? straci?em tak samo jak prace z pocz?tk?w mojego mappingu. Przez pewien g?upi przypadek wszystko przepad?o no ale c?? dalej mapuje. Jak narazie tworz? miasto poka?? wam teraz par? budynk?w nie patrzcie za bardzo na ro?linno?? gdy? ona jest niedoko?czona.
2j5cns9.jpg

24wsvwh.jpg

295cyo8.jpg

21oondt.jpg

2vv49x3.jpg

2zs3fd2.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top