What's new

Stosunek m?odzie?y do Policji

Status
Not open for further replies.

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32


Znam t? piosenk?, znam ten zesp?? - lubi? t? muzyk?. Ale czy mam i?? i napierdala? policjant?w? Jaki jest obecnie stosunek m?odzie?y do policji. Ostatnio mia?em "rozmow?" z pewnym u?ytkownikiem na forum - z tej rozmowy jasno wynika?o, ?e on policji nie cierpi. Prosi? abym zmieni? avatar.... To tylko wybrany przypadkowo obrazek, ale niesmak mi pozosta?. Po czym? Po tym jaki stosunek do niebieskich jest pokazywany na forach dyskusyjnych. Wi?kszo?? os?b powie, ?e HWDP, pierdolmy policj? itd. Ja r?wnie? niespecjalnie ich kocham - przecie? nie mo?esz przycisn?? na d?ugiej prostej bo wsz?dzie s? "sreberka". Generalnie bardziej ich nie lubi? ni? na odwr?t. Tylko po co wypisywa? takie g?upoty? Zawsze tak by?o, ?e najg?o?niej krzyczy ten kto ma najmniejsze jaja. Normalni ludzie w wieku 15 lat wyrastaj? z "nienawidzenia" policji. Patologia, troch? p??niej lub wcale. Jednak ci co pisz? HWDP pierwsi dzwoni? na policj? gdy kto? zapierdoli im sztuk?. Taka jest smutna prawda. Przechodz? teraz do sedna mojej wypowiedzi. Zastan?wcie si? jeszcze raz jak wygl?da? by kraj bez policji i jaki jest wasz stosunek do niej. Zreszt? z niebieskimi jest jak z pi?k? no?n?. A mundurowi s? jak bramkarz dru?yny. Jest mecz w kt?rej bramkarz nie dostanie ani razu pi?ki, ale jak wygl?da? by jego przebieg gdyby bramkarza nie by?o? No przecie? i tak nic nie robi?... A wi?c 12 i 13 letni buntownicy (i reszta) jaki jest wasz stosunek do policji? Licz? na bardziej rozbudowane wypowiedzi, mog? by? jakie? "przygody" itd.
 

GM Rudy

Advanced User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
485
Reaction score
14
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja Ci si? wypowiem jasno i wyra?nie. Niekt?rzy(w??czam si? czasem) nienawidz? policji z r??nych powod?w...Jedni, ?e ich spisali, drudzy, ?e kurde spa?owali go czy co?.
Zauwa?, ?e na meczach zawsze tak zwani KIBOLE rzucaj? si? na policj?. Niemaj? powod?w tak lecz niegdy poprostu sami si? o to prosz?. Je?eli spisuj? niewiem za to, ?e go spisali za przej?cie przez kraty. Powiem Ci jedno HWDP pisze si? przez CH, a ja te? nie lubi? policji lecz to nie znaczy, ?e mam ich napierdala?.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Wi?kszo?? ubzdura?a sobie co? w tych ?bach i wypisuj? te HWDP. Powiem szczerze ?e nie mam nic do Policjant?w, nie nawidze jedynie ?ap?wek. Poza tym gdy co? si? wam stanie to pierwsze co robicie to dzwonicie w?a?nie na 1112. ?mia? mi si? chce jak widz? takich kapturnik?w [11-13] lat s?uchaj?cych non-stop "jeba? policje" "hwdp" itd. Je?li ja s?ucham rapu to wynosze z tego jaki? przekaz a nie pierdole szko?e, policje i potem rosn? takie debile co nie ko?cz? gimnazjum. Ostatnio sam dosta?em wpierdol i nie czuje z tego powodu ?adnego wstydu, napad?o mnie dw?ch o trzy-cztery lata starszych ode mnie. Na dodatek wci?ci, i wiecie za co mi si? oberwa?o? Za to ?e nie mia?em przy sobie z?ot?wki. P??niej tylko czeka? a? taki z no?em na kogo? wyskoczy. I oni si? dziwi? ?e trafiaj? na komende. I ?e policja to pa?y etc.

Ja osobi?cie nic nie mam do policji, poza faktem, ?e zawsze s? nie w tym miejscu co trzeba - jak s? potrzebni, to ich brak, jak s? niepotrzebni, to je?dzi 10 patrol?w po jednej ulicy dziennie.
Dok?adnie.
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Mania pisania "pierdol? policj?", "chwdp", "jeba? psy", itp. jest chora. Ludzie, nie lubicie policji - zachowajcie to dla siebie, bo kiedy? si? to dla Was sko?czy gorzej ni? sobie to wyobra?acie, wyskoczycie z takimi hase?kami nie w czasie i przypa?. Z policj? Wam ?le, bez policji by?oby jeszcze gorzej. Jak Ci kto? buchnie kom?rk?, samoch?d, okradnie Tw?j dom, te? powiesz "pierdol? policj?"? Niby ich nienawidzicie, a jak przychodzi co do czego, to trwoga w?a?nie do nich.

Ja osobi?cie nic nie mam do policji, poza faktem, ?e zawsze s? nie w tym miejscu co trzeba - jak s? potrzebni, to ich brak, jak s? niepotrzebni, to je?dzi 10 patrol?w po jednej ulicy dziennie.
 

Tibioholikus

New User
Joined
May 9, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Co do Analogs?w, s? zaje**sci, ale du?o jest dzieci kt?rzy chodza i gadaj? "jp jp" ?eby by? modnym i fajnym.



Oi bracia!
 

Yumaki Zao

Advanced User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
236
Reaction score
7
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Mo?e i oni nie lubi? policji wypisuj? bzdury na murach ale np "okradn? jego(ok 10-14 lat)(tego kolesia co ma w dupie policje)to do kogo dzwoni??? do rodzic?w a potem w?a?nie na policje "

I tak to wygl?da ?e oni maj? w Du*** policje a czemu?? bo koledzy si? popisuj? tym to oni tez musz? "


Do POLICJI nic nie mam
 
Last edited:

GM Rudy

Advanced User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
485
Reaction score
14
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nieno Speeder masz w sumie racj?. Ale jak powiedzia? kolega 3 razy wy?ej(za?o?yciel), s? tam gdzie nie potrzeba, a kurwa na jednej ulicy 10 radiowoz?w na raz...
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Dla mnie to co, co niekt?rzy robi? jest ?a?osne. Te "CHWDP" na ?cinach, czy kilku kapturnik?w stoj?cych pod klatk? z kom?rkami w reku i rapem, gdzie co drugie s?owo to "jp" czy jeszcze inne. Po prostu nie ma co si? ok?amywa? policja jest potrzebna - tak samo jak matematyka na ?wiecie. Nie by?o by matematyki nie by?o by niczego, nie by?o by policji, nie by?o by niczego.

Btw. Ci 11-13 lat najgorzej z tym wygl?daj?.

Pozdrawiam.
 
N

Nemo

Guest
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie jestem do policji negatywnie nastawiony i nigdy nie by?em. Ludzie narzekaj?, ?e s? nie potrzebni, ale jednak si? przydaj?...
Osoby z nastawieniem "chwdp", "jeba? policj?" nigdy nie byli w takiej sytuacji, kiedy by?a im ona potrzebna. Mia?em taki przypadek, ?e policja mnie spisa?a za posiadanie papieros?w, ale jako? nie zacz??em wypisywa?, czy krzycze? "CHWDP"... Nie jestem pe?noletni, to mnie spisali i tyle...
?mia? i p?aka? jednocze?nie mi si? chce jak widz? dzieci 12 letnie krzycz?ce "pierdol? policj?" itp, bo jak przychodzi co do czego, to a? czekaj? a? przyjedzie jaki? radiow?z i im pomo?e...

#Edit
PS: Kolesie na tym filmiku wygl?daj? jak chorzy na raka po chemioterapii

Wiesz co to jest "rak" i "chemioterapia" ? Je?eli nie, to nie wypisuj czego? takiego...
 
Last edited:

Tibioholikus

New User
Joined
May 9, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Mo?e i oni nie lubi? policji wypisuj? bzdury na murach ale np "okradn? jego(ok 10-14 lat)(tego kolesia co ma w dupie policje)to do kogo dzwoni??? do rodzic?w a potem w?a?nie na policje "
I tak to wygl?da ?e oni maj? w Du*** policje a czemu?? bo koledzy si? popisuj? tym to oni tez musz? "
Do POLICJI nic nie mam
PS: Kolesie na tym filmiku wygl?daj? jak chorzy na raka po chemioterapii


po 1 to s? skinheadzi a nie jakies cioty co s?uchaj? firmy i gadaj? "JPJP" zeby popisa? si? przed kolegami i kole?ankami, chc? by? fajni

p.s: je?eli wszyscy s? fajni to wtedy nikt nie jest
 

Tibioholikus

New User
Joined
May 9, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

to nie tylko 10-13 letnie dzieci, do 16 lat te? si? zdarza

m?wi? JP bo chce by? fajny, chodze na mecze bo chce by? fajny.
 

GM Rudy

Advanced User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
485
Reaction score
14
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Dobrze sko?czmy z offtopem i na temat..Ja osobi?cie s?ucham JP co znaczy Jestem Porz?dny, Jeba? Policj? ale ja s?ucham jp piosenkek jak ju? to oczywi?cie reprezentuj? JP!
 

Tibioholikus

New User
Joined
May 9, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Dobrze sko?czmy z offtopem i na temat..Ja osobi?cie s?ucham JP co znaczy Jestem Porz?dny, Jeba? Policj? ale ja s?ucham jp piosenkek jak ju? to oczywi?cie reprezentuj? JP!


te? lubie pare piosenek firmy, "jeden buch" "co robisz"
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Kurwa, co to ma by?? Chce m?wi? jp to m?wie jp! Nie mia?e? problem?w z policj? wi?c sied? cicho, zamykaj? niewinnych za kratki to chuj im w dupe! Ka?dy wie ?e z psami si? nie gada! Nie zmienisz naszego stosunku do policji wi?c daj se siana!!!

JP NA 100%
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

#up.
A ile, dzieciaczku masz lat? 11? Dosta?e? mandat 20 z?otowy za picie browarka i strasznie p?aczesz? :'( Smutne.

My?l?, ?e wszyscy Ci co Jp'uj?, kiedy? dorosn? i pomy?l? co odpierdalali. Wyobra?cie sobie co by by?o gdyby policji nie by?o na ?wiecie. Sceny z Hostelu, Pi?y, Teksa?skiej masakry by?y by wszechobecne - dlaczego poda?em takie przyk?ady? Poniewa? ka?dy zrozumie co mam na my?li. Zobaczymy kto b?dzie dzwoni? po policji jak wam porysuj? samoch?d czy buchn? kom?rk?. Doro?nijcie.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Kurwa, co to ma by?? Chce m?wi? jp to m?wie jp! Nie mia?e? problem?w z policj? wi?c sied? cicho, zamykaj? niewinnych za kratki to chuj im w dupe! Ka?dy wie ?e z psami si? nie gada! Nie zmienisz naszego stosunku do policji wi?c daj se siana!!!
JP NA 100%

A ty jakie mia?e? problemy? :confused:
Pisz bardziej na poziomie. Co do zamykania niew?a?ciwych os?b to s? to pojedy?cze przypadki, oczywi?cie nie m?wie ?e nie masz racji. Pewien cz?onek mojej rodziny [nie b?d? pisa? kto to] sam si? ju? na takiej pomy?ce przejecha?. Nie chce zag??bia? si? w ten temat. Niekt?rzy panowie policjanci potrafi? by? czasami nieuprzejmi jednak okrzykami "chwdp" nic nie zdzia?acie. Milczenie jest z?otem kolego.
Og?lnie je?li ty jeste? w porz?dku to nie s?dze ?eby policjant traktowa? Cie jak jakiego? ?osia.

Przypominam:
Licz? na bardziej rozbudowane wypowiedzi, mog? by? jakie? "przygody" itd.


DOWN
A wsadzili Cie za kratki? Czy nas?ucha?e? si? jaki? plotek od kolegi kolegi ?
Ok pomaluja samochod dzwonie na psy i huj 30 min niema..60 minut tez ich niema i co powiesz?
Nie zbyt rozumiem o co Ci w chodzi. Chcesz mi powiedzie? ?e kto? Ci pomalowa? samoch?d i nikt nie przyjecha? obada?? Nie s?dze ?eby taka sytuacja mia?a miejsce. No ale je?li si? ju? dzwoni to trzeba sprawi? wra?enie powa?nej osoby. Przyjazd policji trwa nie wi?cej ni? 20-30 minut, to zale?y jeszcze gdzie jeste?.
 
Last edited:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Phoenix, Tak tak zamykaj? niewinnych ludzi na policj? pewnie jest? blokersem ;] i wgl jeste? "jp na 100% znasz popka i jeste? z Krakowa ;]" a co pewnie kolege spisali i na komende zabrali bo pi? piwko na ?awce co nie ? ;] Ta... Rozumiem ?e jeste? za kolegami i nie nawidzicie policji ;] Nie m?wie ?e nie mia?em problem?w z niebieskimi i nie chce mie? ;] Bo potem sobie nasram w papierach i b?de mia?. A to ?e nie lubisz policji to nie znaczy ?e inni te? nie maj? jej lubi?, wychowa?e? si? w takim otoczeniu a nie innym proste. Co do tematu nie przepadam za "panami niebieskimi" ale jak zwracaj? uwage to chyba w jakie? powa?nej sprawie. Uwa?am ?e jak ju? dojdzie do konfliktu mi?dzy policjantem nie mo?na od razu na niego naje?dza? typu "wypierdalaj psie! pysk do kaganca kurwo" i temu podobne to tylko pogarsza twoj? sytuacje;]. A je?eli podejdzie to powiedzie? grzecnei "dzien dobry" tam co? powiedzie? ?e ma kurwa fajna czapke i w tedy policjant inaczej na ciebie patrzy i inaczej b?dzie Cie traktowa?;] wi?c warto si? zastanowi? zanim zaczniesz jecha? po "psach". A co do teledysku w teamacie to 3/4 na tym koncercie to Skini ;](?yski panowie) kt?rzy tempi? nawet za bia?e buty, Ten kawa?ek jest dla nich jak szukaj? k?opot?w to po co si? napi? pod sklepem ? lepiej is? napierdala? policjant?w ;].

I prosze nie pisa? ?e kto? nie mia? kapy na policji bo nie wiecie i nie znacie autora tematu. A to ?e wy mieli??ie to wasza sprawa i powinni??ie si? tego wstydzi? a nie mie? morde u?miechni?t? bo jak b?dzie mieli lat 18 to ju? matka za was nie odpowiada w s?dzie.

;] :
 
Last edited:

GM Rudy

Advanced User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
485
Reaction score
14
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Oser ale oczym my tu m?wimy? Przecie? nie bez powodu Cie zabieraj?..(cho?. mojego kolege zabrali bez)...Niema co m?wi? nieraz zabior? bez powodu a drugi za to, ?e siedzisz sobie na kratach.

Mia?em taki przypadek, ?e:

Bawili?my si? z kolegami w berka Parkourowego, unas tak zw. Nowych Blokach na hydroforni. Kolega i ja skoczyli?my na kraty i w pewnym momencie pieski ma?e 2 przylaz?y spisali i odrazu telefon do matki, ?e to i tamto. Powiedzia?em mamie, ?e sram na to i na tym si? sko?czy?o.
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja ca?y czas mam problemy z policj? wyszed?em wcze?niej ze szko?y ?eby zd??y? na autobus komu? zajebali telefon ju? przes?uchania przeszukiwane plecak?w i huj albo m?j kumple godzin 19 co? idzie od kolegi podje?d?aj? i juz spisuj? kurwy przypierdalaj? si? do niczego i ja to m?wi? i si? nie wstydz? JP!!!
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

;] . M?wimy tutaj o Stosunkach m?odzie?y z Policj? , poszpera?em troche na r??nych portalach i zobaczcie efekt mojej pracy !
Moge powiedzie? tylko "Pierdolone psy".:
 
Status
Not open for further replies.
Top