What's new

Brass Armor - Rookgard

Status
Not open for further replies.

Czechu16

User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

Elo,

Brass Armora nie da si? zdoby?, tak samo jak spike sworda.
Do mino maga nie mo?na si? dosta? tak samo jak do tarantuli i ghoula.
By? mo?e co? jest w tym, ale moim zdaniem spike sword i tarantula
zach?caj? graczy do wyj?cia na mainland i odkrywania tajemnic, ghoul za
?cian? zach?ca do kombinowania na rookgaardzie a dost?p do mino mage
pozostaje zagadk?. Co do brass armor kiedy? lootowa? z mino ale Cip Soft
usun?? go z loota minotaur'a. By? mo?e istnieje zagadka lub sekretna komenda
za pomoc? kt?rej otrzymamy klucz lub wskaz?wk? od npc ale niewiadomo.
Istnieje r?wnie? mo?liwo??, ?e Cip Soft w najbli?szych update'ach jest
gotowy zrobi? pick hole w kt?rym? miejscu. Zostawmy to rookstayerom ;].

Pozdro Czechu :)
 

Futur pl

New User
Joined
Jul 24, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Rozwieje watpliwosci ;)
Brass armor lecial z mino w starych czasach tak samo jak poison dagger.
Po tym jak juz byl update i lootnac tego arma na rooku nie mozna bylo jedna senior tutorka miala go razem ze spike swordem na rooku ;)
 

Viz

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
186
Reaction score
24
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass Armor jest do sprzedania w sklepie ... bo starzy gracze mog? jeszcze posiada? ten item kiedy by? dost?pny. W sumie to dziwne,ale Cipsoft udost?pnia wszelkie opcje.
Czyli - Ciposoft:"Chcesz sprzeda? sw?j rare brass armor?" 100 rookstayer:Tak...!
Cipsoft:"No to sprzedawaj i nie zawracaj dupy..." o_O
I tak to jest :up:
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

Po co ma to sprzedawa? do sklepu, je?eli mo?e sprzeda? dla graczy.. lub na "allegro"? Ja my?l? ?e jest to dla pokazu.

Down: Ch?opie, wolisz sprzeda? brass armor w sklepie czy na allegro za z?? Wiem ?e to nie jest legalne.
 
Last edited:

Chuck Norris

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

@up
?AL Przecie? koledzy wy?ej pisz? wyra?nie ?e CipSoft udostepnia wszystkie opcje. Nawet jakby na rooku by? jeden jedyny jakis itemek, u NPC na bank znalaz?aby si? opcja ?eby go selln??. A w og?le to cipsoft jest przeciwko sellaniu itemk?w na all stronach poza tibijskim trade...
 

MegaEnfo

Active User
Joined
May 23, 2009
Messages
64
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

To jest blad cip softow niema brass armora na roku
 

Czechu16

User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

#Futur pl
Wiem o tym dowiedzia?em si? cztery strony wcze?niej :)

#Ales kla
Po co sellac brass armor na allegro od 5z? - 100z? je?eli te pieni?dze sie rozejd? w najbli?sze 3 dni lepiej by? posiadaczem 'rookgaard rare' i by? znanym ni? zwastowa? kase na co?... Nawet je?li jest jaki? posiadacz brass armora to na pewno zatrzyma t? informacj? dla siebie, a Cip Soft doda? brass armor do sklepu npc Dixi, poniewa? oni wiedz?, ?e to jest tylko kit lub poprostu zach?ta dla innych graczy ;].

Pozdro Czechu :>

@edit
Prosz? o zamkni?cie tematu, poniewa? wszystkie powy?sze posty wyja?niaj? problematyk? brass armora. Nast?pne posty b?d? postami zb?dnymi, kt?re b?d? si? powtarza?.

//Pozw?l, ?e to ja zadecyduj?, kiedy zamkn?? temat, a kiedy nie. Dzi?kuj?.

@edit
No chyba napisa?em 'prosz?' w zdaniu oznajmuj?cym a nie w rozkazuj?cym wi?c nie wiem sk?d ten Tw?j niepotrzebny edit...
 
Last edited:

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Brass Armor - Rookgard

Mo?na zdoby? 2 sposobami ;) wi?c g?by nie cieszcie hah
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

Jakimi sposobami? cz?owieku... o co ci chodzi? Mo?e nas o?wiecisz?o_O
 

Toaadam

Active User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
91
Reaction score
5
Odp: Brass Armor - Rookgard

Moze mozna zdobyc brass armor poniewaz z mino maga wypada wiec moze jest dostep terz do mino maga. niewiem tego dokladnie ale jak jest to jest narqa Pozdrowionka
 

Czechu16

User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

Do mino maga nie mo?na si? dosta? :/ no na razie nie odkryto tego ale miejmy nadziej?, ?e w przysz?o?ci rozwi??? t? zagadk? ale s?dz?, ?e jest nie do rozwi?zania :(.

#Toaadam
Naucz si? mo?e pisa? w J?ZYKU POLSKIM u?ywaj?c polskich liter co :). A to jak napisa?e? 'te?' przez 'rz' to mnie rozbroi?o :S
 

Devon

User
Joined
Jun 28, 2008
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass Armora nie da si? zdoby? (ja tylko tak uwa?am) , znaczy si? da ale nie mo?na dosta? si? do potwora. Cipsoft wprowadzi? go tak jak spike sworda czy potwory jak tarantula, ghoul, mino mag do urozmaicenia gry i aby by?y zach?t? do zmierzenia si? z nimi (potworami) na mainie.
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Brass Armor - Rookgard

Hmmm...
kt?ry to Ots?
Bo te? chcia?bym zagra?..
We? nie wciskaj kit?w :)

hmmm ? ?
ta zbroja wypada ?adko na rooku z Apprentice Sheng'a maj? j? og?lnie mo?e z 20 os?b w tibii tylko trzeba pogra? na rooku i poczeka? na atak mo?e trafi si? a nie jak inni w tematach wym?drza? si? nie maj?c postaci na rooku
i nie wiem czemu na tibia.pl nie jest to napisane

po 2 je?li chodzi o screen prosz? mo?na zobaczy? na tibia.com czy s? takie nicki Pozdrawiam ;)
Armora pokazywa? ju? nie b?d? ile mog? pokazywa? ? mo?e jeszcze mnie b?dziecie zastrasza? ? wystarczy?o pokaza? 10 osobom na forum
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

Czyli brass armor jest do zdobycia i dlatego jest on w sklepie, proste! Po co dalej ci?gn?? ten temat? :|
 

Czechu16

User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

No w?a?nie ^^ a Ty Devon nie wiem po co napisa?e? to samo co napisa?em dwa posty wcze?niej -.-

#Ales kla
Widz?, ?e piszesz po polsku ^^
 

mandyyy

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Brass Armor - Rookgard

Kto wie??mo?e jest jaki? nieodkryty Quest na brass armor...Kto wie czy w tibi nie ma masy innych nieodkrytych Quest?w.nie wiadomo co cipy dla nas wymy?li?y.by? mo?e trzeba tam stan?? ww 5 miejscach po?o?y? jaki? item gdzie? i otwiera sie przej?cie...ale kto to wie??
tylko cipy jak ju? ;)
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

Up. Ch?opcze, brass armor jak ju? kolega powiedzia? leci z Apperence Shenga czy jak to tam :>, wi?c czytaj wszystko!
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Brass Armor - Rookgard

A widzia?e? ten brass armor? Kole? ci powiedzia? ?e ma i ty mu wierzysz...






Widzisz na kt?rej? z tej stron ?e brass armor leci z shenga?
Papla co? ?e pokaza? 10 osobom i nie b?dzie wi?cej pokazywa?, a ja nie widz? nawet 1 osoby kt?ra widzia?a.

down
Brass armor by? w sklepie dawno, dawno temu przed tym jak by?y najazdy apprentice shenga, a cena jak? ten npc oferowa? to i tak si? nie op?aca?a ;d
I nie pojawia si? on a? tak bardzo rzadko. Pojawia si? chyba najszybciej ze wszystkich boss?w jakie s?.
 
Last edited:

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

Apprentice Sheng.. bardzo rzadko si? on pojawia na najazdach, wi?c mo?e dlatego brass armor nie jest zapisany w loocie co?, maj? ma?o dowod?w dlatego nie wpisali, ja tam wierze bo wtedy wszystko ma sens np. dlaczego jest brass armor w sklepie? bo leci z Apperentice. Tyle.:D [] To niech nam poka?e tego brass armora.. jeszcze raz.
 
Last edited:

Celebrity

User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Sunrise posiada spike sword oraz brass armor , czyli go sie da zdobyc. Jednak ten gracz nie chce powiedziec jak go zdobyl ahh szkoda :DD bo bym se z setem the best latal .


A co do BRASS ARMOR to mi sie nie chce wiezyc ze ktos go ma.

Sunrise chyba sciemnia albo zfejkowal screeena :DD
 
Status
Not open for further replies.
Top