What's new

Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Status
Not open for further replies.

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Witam. Postanowi?em zapyta? o to ju? wcze?niej, ale nie by?o zbyt du?o ch?ci. Dzi? znalaz?em czas i ch?? zapytania was, o wa?nym evencie tego forum.

Pytanie do was:

Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez zaufanego u?ytkownika, zapewniaj?cego nocleg i miejsce gdzie mo?na sp?dzi? meeting?
 

Stelmach

Senior User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
638
Reaction score
99
Age
30
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Cze
Ja z wielk? ch?cia bym si? tam zjawi? ;D tylko zale?y gdzie by to by?o bo np je?li bardzi daleko odemnie no to raczej bym nie pojecha? ;/ Ale raczej nikt ci tego nie zorganizuje xD na to potrzeba du?o kasy ; >
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Ja r?wnie? z mi?? ch?ci? bym gdzie? si? ruszy?. A masz kogo? konkretnego na my?li ?
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Zale?y jakie okolice Polski, bo m?j bud?et jest z byt ma?y na d?u?sze wycieczki. Btw. zacz??a si? szko?a wi?c raczej nie ma kiedy, a jak s? wolne dni to ja pracuje ;/ wi?c widzisz nie ka?dy ma wolny dzie?, jak chcia?em zorganizowa? w okolicach w?oc?awka to zero ch?tnych, nikt nawet nie napisa?, ?e by? by zainteresowany. Meetingi przez u?ytkownika to nie jest z?y pomys? i zapewne kadra odpowie 'Nikt Ci nie zabroni zrobi? meetingu'. Og?lnie zapewne nikt nie b?dzie mia? nic przeciwko. Ale mo?e poda? by? jakie? szczeg??y?

Pozdrawiam Bolmex
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Wszystko zale?y od tego kto organizowa?by Meeting, gdzie no i kiedy. Og?lnie bym si? zjawi?, bo czemu nie, tylko, ?e szko?a i te sprawy aktualnie, mog?e? pomy?le? o tym w wakacje :p
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Zale?y jakiego u?ytkownika, jednak?e my?l? ?e odpu?ci? bym sobie Meetingi z u?ytkownikami. Meetingi organizowane przez Kadre forum, mo?na powiedzie? ?e s? do?? bezpiecznie ( pod wzgl?dem nocleg?w, itp. ;) )
Mo?e trafi? ci si? taki u?ytkownik, kt?ry zrobi meeting w jakim? ma?ym mie?cie, przyje?d?acie ma?? grupk? do niego, okazuje si? ?e nie mo?e was przenocowa?, narazie... I tyle siedzisz na jakiej? wsi, bez niczego ( je?eli jeste? na tyle m?dry, wezmiesz co nieco ze sob?...) My?l? jednak ?e bardzie ci?gnie mnie do poznania Kadry forum, ni? u?ytkownik?w kt?rych jest ponad 150 tys.
 

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

?le zrozumieli?cie, chodzi o to czy by?cie przyjechali na meeting organizowany przez naprzyk?ad mnie, u?ytkownika i ka?dy m?g? by na niego przyjecha?. Meeting by? by w mie?cie organizatora, dlatego ?e on zapewnia nam w danym mie?cie nocleg i dobre miejsca gdzie mo?na ten meeting sp?dzi?.



Meeting w mie?cie nie wsi.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Raczej bym nie pojecha?. Prawda jest taka, ?e kadra to kadra - kadra ci? w chuja nie zrobi, natomiast user - czemu nie? Ludzie z kadry s? w wi?kszo?ci ogarni?ci psychicznie i przede wszystkim, prawie ?e doro?li. Zreszt?, je?li mia?bym jecha? na meeting, zale?a?oby mi na rozmowie z kadr?, bo jakby nie patrze? to elita, sami dobrze wiecie, ?e userzy s? "ma?o warci" (wiem, ?e kogo? obra?am, wybaczcie).

Inna sprawa, gdyby na taki miting zadeklarowa?a si? kadra ; D. Wtedy chuja k?a?? na user?w, miejsce i nocleg - kadra + przygoda, to jest to ; P.
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Ja bym ch?tnie pojecha?...
niby nie masz gwarancji 100%
ale fun jest.
Przy okazji,meetingi dla samej kadry s?abe...
powinny by? dla wszystkich :)
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Je?eli by?o by to na mazowszu, owszem. Oczywi?cie je?eli byli by tam ludzie troch? starsi, a nie 13 letnie dzieci...

Jedyny problem to czas kt?rego nie mam! : /
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Zale?y z kim? Jak z osobami z tnet to nie :) Nie wiem ale z kidami nie b?d? czasu sp?dza?, mam ciekawsze towarzystwo niedaleko swojego domu.
 

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Zrozumcie, ?e nie przyjedzie ten kto zostanie wyznaczony, tylko ten kto b?dzie chcia?. Znaj?c ?ycie, to ?aden u?ytkownik by si? nie zjawi?, a kilku cz?onk?w kadry by przyjecha?o. Pozatym zn?w natrafia si? temat, gdzie deklarujecie swoje przybycie, a si? nie zjawicie.

Na zabezpieczenie, u?ytkownik dawa? by sw?j adres i numer telefonu.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Nie, nie zjawi?bym si? ; p Na meetingu z kadr? nie by?em, bo brak?o mi czasu, to na meeting tworzony przez u?ytkownika tym bardziej czasu bym nie mia?, a na pewno nie w ci?gu najbli?szych miesi?cy ; d Dyskryminacja.
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Nie, nie pojawi?bym si?. Takie spotkania zwykle s? zakrapiane alkoholem(Wroc?aw). Po tym na pewno wi?kszo?? si? na mnie obrazi lub co? innego, ale nie pij? dop?ki nie sko?cz? 18 lat(2 lata left_/). Je?li meeting by?by stosunkowo blisko(szanse s? znikome), to na pewno bym przyjecha?.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Szczerze w?tpi?. Ewentualnie spotkanie traktowa?abym jako mo?liwo?? poznania niekt?rych os?b z forum, kt?re lubi? i z kt?rymi da si? porozmawia?. Nie ma wiele takich os?b w?r?d szarych u?ytkownik?w. Nie bawi mnie picie najta?szego alkoholu z pi?tnastolatkami, spanie w piwnicach lub innych dziwnych miejscach, ani, tym bardziej, rozmowy o Tibii, co niew?tpliwie mia?oby miejsce na tego typu spotkaniach.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Raczej bym si? nie zjawi?, chyba ?e bym bardzo dobrze zna? t? osob? (czyt. organizatora) Nie wiadomo czy ta osoba jest naprawd? t? za kt?r? si? podaje, sk?d wiesz ?e nie oszukuj?, wiele by?o takich przypadk?w, wi?c bym si? nie wybra?, za wielkie ryzyko. ;)
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Nie kt?rzy tu m?wi? ja bym nie pojecha? z jakim? 13 latkiem " Czasami 13 Latek jest m?drzejszy i bardziej zorganizowany ni? nie jeden 18 latek " Ja bym si? zjawi? ale by?o by blisko Katowic Pozdro :D
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Nie, nie pojawi?bym si?. Takie spotkania zwykle s? zakrapiane alkoholem(Wroc?aw). Po tym na pewno wi?kszo?? si? na mnie obrazi lub co? innego, ale nie pij? dop?ki nie sko?cz? 18 lat(2 lata left_/). Je?li meeting by?by stosunkowo blisko(szanse s? znikome), to na pewno bym przyjecha?.

Kto mia?by si? na ciebie za to obrazi?? We Wroc?awiu ja te? nie pi?em a nikt mnie z tego powodu nie wytyka? palcami ;] W kadrze s? fajni ludzie.

Mimo to, nie wr??? temu meetingowi wielkiego powodzenia. Meeting z u?ytkownikami prze?y?em 2x - w Poznaniu na PGA (nie zjawi? si? nikt) oraz we Wroc?awiu (nie zjawi? si? nikt).
 
Last edited:

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Meeting organizowany przez u?ytkownika? Zale?y kto mia?by to organizowa?. Je?li jaki? nieznany mi typ, na pewno bym nie przyjecha?, lecz je?li mia?by to by? kto? kogo znam i wiem ?e mnie nie oszuka, czemu nie? Lecz teraz i tak w?tpie by kto? si? zjawi?, poniewa? wiadomo, zacz??a si? szko?a, nauka i raczej nikt nie mia?by czasu si? zjawi?, no chyba ?e kto? nie chodzi do szko?y.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Czy zjawi? by? si? na meetingu organizowanym przez u?ytkownika?

Jasne! Jedziemy! Bior? w?dk?/wina/piwa, sprz?t, fete! Jazdaaaaaaa!

Tak na powa?nie, to nie s?dz?. Ze zwyk?ych u?ytkownik?w, jest par? os?b, kt?re bym chcia? pozna?, a te zapewne by si? nie pojawi?y, wi?c c??????. Karda by pewnie te? nie przyjecha?a, sam nie mam pieni?dzy te?. Og?lnie, nie.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top