What's new

Choroba

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Mam do was pytanie co zrobi? aby mie? gor?czk?.

Dodam od siebie ?e jad?em ju? jednego surowego ziemniaka i nic i tak?e siedzia?em w zimnej wodzie i pi?em gor?c? herbat? i jedynie katar jest lecz to nie wystarczy ^^.

Teraz s?owo do u?ytkownik?w:
Mam wyjebane na tych kt?rzy powiedz? jakie dziecko czy co? w tym stylu do szko?y przez par? dni nie chc? i?? z przyczyn prywatnych,jak masz napisa? ?e "jakie dziecko","ale ty po*ebany jeste?" to w og?le nie pisz ^^

Dzi?ki
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Choroba

No to ja mam dla Ciebie pewn? propozycj? ... Wed?ug mnie temat bez sensu - bo to chyba realne . Najedz si? kostek lodu (w du?ej ilo?ci) ... Potem mo?esz popi? jakim? gazowanym napojem . Na pocz?tku b?dzie Ci? bola?o gard?o a potem b?dzie gor?czka . :)
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Choroba

Zjedz surowego ziemniaka . B?dziesz wymitowa? przez pare godzin a po po?udniu ju? masz spok?j ;)

Dodam od siebie ?e jad?em ju? jednego surowego ziemniaka i nic
Polecam czyta? ze zrozumieniem i nie pisa? bez sensu. Speeder
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Choroba

[-]"Jakie dziecko, ale ty po*ebany jeste? ;/"[/-]

Dobra, g?upi ?art xd Powa?nie - nie wiem i nie chc? wiedzie? dlaczego chcesz chcesz mie? temperatur?. Zak?adam, ?e masz dobry pow?d i nie jest to klas?wka z matematyki. Je?eli chcesz tylko pokaza? ?wiatu, ?e masz temperatur?, to wystarczy wykorzysta? si?? tarcia na termometrze. Je?eli chcesz mie? temperatur?, to umyj g?ow? i wystaw g?ow? za okno. B?dziesz mia? temperatur? jak z?oto i gratis zapalenie opon m?zgowych =]
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Choroba

Pr?buj dalej, surowy ziemniak jest ci??kostrawny, przez co niszczysz w?trobe i te? s? skutki uboczne, przez kt?re mo?na straci? przytomno?? i czucie z czym idzie ud?awienie si? w?asnym j?zykiem. Je?eli chodzi o wk?adanie n?g do zimnej wody i picie ciep?ego napoju, to r?wnie? bzdura. Gdy wracamy z dworu i jest nam zimno, najcz??ciej w ko?czyny, to chcemy si? rozgrza? i pijemy co? ciep?ego, po tym nie jeste?my chorzy ani nic podobnego. Ludzie na ca?ym ?wiecie walcz? o zdrowie, a ty masz wyjebane. Niszczysz sobie zdrowie ?eby dzie? d?u?ej posiedzie? przy komputerze, przejd? si? do tej szko?y na te sze?? godzin, odpocznij od komputera, naucz si? mo?e czego? i wr?? do domu przed komputer, w kt?rym i tak przesiedzisz do p??nocy.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Choroba

No to ja mam dla Ciebie pewn? propozycj? ... Wed?ug mnie temat bez sensu - bo to chyba realne . Najedz si? kostek lodu (w du?ej ilo?ci) ... Potem mo?esz popi? jakim? gazowanym napojem . Na pocz?tku b?dzie Ci? bola?o gard?o a potem b?dzie gor?czka . :)
Po czym przyjdzie zapalenie p?uc, nast?pne b?d? powik?ania i mmasz gwarantowane wakacje w szpitalnym ???ku na 2 miesi?ce ;)
Jest te? skuteczny patent z termometrem przy lampie, 'temperatura' skacze, a ty nic nie czujesz.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top