What's new

Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

Status
Not open for further replies.

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Kilka dni temu kierownicy Tibii oraz dyrektorzy zarz?dzaj?cy CipSoft'em zwo?ali narad? zwi?zan? z ostatnimi decyzjami dotycz?cymi naszej walki z oszustami - temat, kt?ry sta? si? do?? kontrowersyjny w?r?d spo?eczno?ci wkr?tce po publikacji naszego artyku?u . Min??o du?o czasu od tamtego wydarzenia, ale nie by? on zmarnowany.

Do dnia dzisiejszego olbrzymie ilo?ci danych o oszustach w Tibii zosta?y zebrane, przeanalizowane i ocenione. Dopiero niedawno cel zosta? osi?gni?ty i odpowiednie dane statystyczne, zgromadzone informacje pozwoli?y nam wyci?gn?? wnioski na temat oszustwa i zaplanowa? kolejne strategiczne dzia?ania. Pierwsze efekty wida? od razu:

Udoskonalone wykrywanie

Dzi?ki szczeg??owej analizie ostatnich miesi?cy, skuteczno?? i si?a naszego automatycznego narz?dzia uleg?a znacznej poprawie. Udoskonalenie spowodowa?o znacz?ce przy?pieszenie wykrywania: Dzi?, 16, 598 tys. kont tibijskich zosta?o wykluczonych z gry za u?ywanie nielegalnego oprogramowania w ci?gu ostatnich tygodni.

Ostateczne sta?e ostrze?enia

Od tej pory sta?? kar? dla wszystkich graczy, kt?rzy czerpali korzy?ci z u?ywania wspomagaczy, dzielenia konta i handlu kontami. Od teraz konta, kt?re zostan? zydentyfikowane zostanie ukarane ostatecznym ostrze?eniem, kt?re nie zniknie po 6 miesi?cach. Ponadto, konta posiadaj?ce ostrze?enie za u?ywanie nielegalnego oprogramowania, dzielenia konta lub handlu kontem nie zostan? uniewinnione. W wypadku kolejnego naruszenia zasad mo?e doj?? do zablokowania, konta z ostatecznym ostrze?eniem zostan? ostatecznie usuni?te bez wcze?niejszego uprzedzenia.

Te dwa zastosowania naszej polityki zwalczania oszustw to dzwonek do nast?pnej rundy walki z oszustami. W tym miejscu, chcemy podzi?kowa? wszystkim uczciwym graczom za cierpliwo??, zobowi?zanie wobec Tibii oraz niezwyk?? pomoc w przeci?gu ostatnich miesi?cy. Zawdzi?czamy wam wiele!

Grajcie uczciwie!
Wasi Community Managers.
 

Porah

Active User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

non sens wedlug mnie
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

Dobrze, ale do pewnego stopnia osobi?cie uwa?am ?e nie powinno si? u?ywa? nie legalnego oprogramowania, chocia? sam to robi?.
Dobrze Cipy zrobi?y <brawo>, to jest na razie tylko gadanie.
Pozdrawiam
Suchar
 

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

Gratuluj? im systemu, lecz dla mnie on szcz??liwy nie jest. Usun?? mi on 22 level knight ze skillami 70/70 i kilka innych postaci, dodatkowo mojemu koledze 50 levela kine
 

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

Bardzo dobrze ze sie porzadnie za to wzieli. Bije im wielkie BRAWO, odtad wpisy z cryminal rekord nigdy nie znikaja, wiec napewno bedzie o duuuzo miej botow ;] tym lepiej dla mnie =)
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

Bardzo dobrze zrobili ?e udoskonalili ten system gdy? w yalahar jest od zajebania bot?w i gdy chce gdzies poexpic to nie moge sam u?ywam lecz nie czesto i nie na cave hunt
 

rudy008

User
Joined
May 2, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Walka z oszustami - ulepszenie ?rodk?w.

Sam mam zamiar dopiero kupi? sobie jakiego? bota chocia? nie wiem czy jest sens wydam kas? na bota i dostane bana bez sensu a manual ogarniam wiec chyba nie kupie:)
@top
ciekawe czy to b?dzie dzia?a? miejmy nadzieje ze tak bo mam dosy? wbijania na zaj?te respy, gram na harmonii i tutaj w nocy jest po 900 os?b online, lagi wielkie i wogole shit serv
boty s? wsz?dzie tam gdzie najlepiej si? boci wiec nie b?dzie ich ci??ko znale?? a poza tym pono? ich system dzia?a tylko szkoda ze dla samych tutorow, we?my przyk?ad ctrl+r tutaj mo?na pisa? do usranej ?mierci a i tak nikt nie odpisuje nie mog? polega? tylko na systemie, ale pomys? dobry zobaczymy co dalej zrobi? (mam nadzieje ze znikn? boty z powierzchni tibi).
 
Status
Not open for further replies.
Top