What's new

Podr?? Justyny Bieber

Status
Not open for further replies.

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Witam, jak ju? wi?kszo?? z Was wie, jest strona o Justynie Bieber, ktora ma podrozowac po swiecie (mowiac prosciej, musimy wybrac kraj gdzie przez pewien czas bedzie przebywal)

to jest ta strona, prosilbym abysmy we wspolnych silach glosowali na Koree Polnocna
dlaczego?
panuje tam bieda, ludzie niezbyt dorbze sie czuja, dajmy im przyjemnosc zobaczenia tej "gwiazdy" na oczy :)
mozna takze glosowac na Israel, d?ihad nadchodzi...

UWAGA!!
mozna takze glosowac na RPA, towrzystwo tamtejszych kibicow napewno bedzie pasowalo Justynie
 
N

Napster

Guest
Odp: Podr?? Justyny Bieber

Ankieta/konkurs zosta?? zamkni?ta z tego co widz?. A propos:
 
Joined
Jul 8, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Podr?? Justyny Bieber

Ogarnij si? dziecko, to ?e go nie lubisz to nie znaczy, ?e masz go na ?mier? wysy?a?. Rozumiem, ?e jego g?os jest wysoki jak na jego wiek ale to nie znaczy, ?e on nie jest cz?owiekiem. Nie podoba ci si? to go nie s?uchaj, a ja powiem szczerze, ?e za nim nie przepadam i si? nim nie zajmuj?, ale to co widz? na forach, demotywatorach, komixxach to przechodzi ludzkie poj?cie. ON TE? JEST ?YWYM CZ?OWIEKIEM Z UCZUCIAMI. Jak kiedykolwiek wybijesz si? z 0 na tak? gwiazd?, kt?r? zna praktycznie ka?dy na ?wiecie to pogadamy.
Pozdrawiam
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Podr?? Justyny Bieber

Niech Bog ma Koree w opiece...
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Podr?? Justyny Bieber

Ankieta/konkurs zosta?? zamkni?ta z tego co widz?. A propos:

Tym bardziej, i? inicjodawcami tego pomys?u byli ludzie z Wykopu (kt?rzy ten pomys? ?ci?gn?li z 4chana). Kiedy wy zrozumiecie, i? demotywatory to n?dzna kopia Yafunda (i tym podobnych stron angielskich)?
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Podr?? Justyny Bieber

Ale ja nie rozumiem ... Przeciez ta ca?? "gwiazda" nie zrobi koncertu za grosze ! Wiec nawet jesli ankieta wygra aby w Korei by? koncert to nic z tego nie bedzie . Bo on nie robi koncert?w za free , a tych ludzi i tak nie bedzie stac na to . Bynajmiej takie jest moje zdanie .
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Podr?? Justyny Bieber

Ludzie ja was prosz?!

M?g?bym postawi? spore pieni?dze na to, ?e on nie wie o istnieniu tego tweetera, akcje robione na komixxach czy demotach powoli przestaj? by? zabawne. Mo?e i ma g?upi g?os, zachowuje si? jak dziewczyna i ma wielu antyfan?w. OK - ja jego piosenek r?wnie? nie znosz?, dlatego nie s?ucham, a wiele os?b znajduje sobie pow?d do robienia z tego wielkiego halo, ot po?miejemy si?, ?e go w Korei zabij?. Ka?dy ma prawo do wyra?ania w?asnej opinii, ale takie konkursy s? dobre dla dzieci, b?d? co b?d? r?wnie? dla reklamodawc?w wykupuj?cych powierzchni? reklamow? na takich stronach.

A ten temat do niczego nie prowadzi, tylko g?osowanie nie maj?ce nigdzie znaczenia, powiedzia?bym, ?e wr?cz g?upie.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Podr?? Justyny Bieber

@2xup
z tego co wiem to w Korei beida jest
"ludzie trawe jedza"
to moze jakies kamyczki, albo stos siana dostanie... w koncu dobrze to strawi
 
Status
Not open for further replies.
Top