What's new

Sometimes vs 3niu

Status
Not open for further replies.

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Wyzywam Sometimes, z prostego powodu:
po 1. twoje mapy s? 0 chyba robi?e? je na 95 windowsie 16 bit kolor?w
Temat: Masz woln? r?k?, wybierz sam.
Data: 18 maja, godzina 15:00
Rozmiar: Nie wi?cej ni? 30x30 sqm
Wersja: 8.54+

Po tak ostrych s?owach, je?li nie przyjmiesz wyzwania, b?dziesz pospolitym "krzykaczem".Czekam, i mam nadziej?, ?e nie przestraszysz si? ;)
 

Sometimes

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Sometimes vs. 3niu

Odp: Sometimes vs. 3niu

3niu czy jak tam ci, nie przyjm? tego pojedynku.
Poniewa? robi? mapy nie dla opinii i popularno?ci(czy jak tam), robi? mapy wy??cznie dla w?asnej zabawy.
Nauczy?em si? co nie co robi? mapy za pomoc? kolegi, kt?ry mi wyt?umaczy? wszystko, to by?o gdzie? 2 miesi?ce temu.
nigdy nie uczestnicz? w pojedynkach, bo wiem ?e jestem za s?aby na to. Poniewa? pojedynki przyjmuj? tylko ci co wiedz? ?e potrafi? co? dobrego sklepa?.
u ciebie nie spodoba?o mi si? to ?e tak drastycznie doda?e? mi opini? mapek jak by? by? nie wiem mistrzem w mapowaniu, a sam ledwo mapy sklejasz :), powiedzia?e?
?e te mapy kt?re wrzuci?em, nie s? moje tylko powiedzia?e? tak jak dobrze pami?tam (to nie s? twoje mapy, tylko mapy z gry zrobione) czy jako? tak prawda ?
daj mi sugesti? tego ?e to nie s? moje mapy.
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Sometimes vs. 3niu

Odp: Sometimes vs. 3niu

Po chuj robisz zdj?cia z gry, jak nie potrafisz...
Nigdzie nie napisa?em, ?e to nie twoje mapy.Naucz si? czyta? ze zrozumieniem, i Ty uwa?asz si? za "Pana"...
Nie przyjmujesz?-Trudno, twoja sprawa.W moich oczach na zawsze pozostaniesz imbecylem.
PS. Ogarnij interpunkcj?.
Temat mo?na zamkn??.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top