Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20
Wątek: Nabór - wyniki
    Zasłużony Awatar Koko
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1345
    Podziękował(a)
    6
    Podziękowań 6 w 3 postach

Nabór - wyniki

Nabór 26-29.08.2010

Dzisiaj o 20 minął termin składania prac w naborze. Wszystkie podania były na dość wysokim poziomie, co nie ułatwiło nam podjęcia decyzji, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Nabór składał się z kilku części, już w początkowej fazie jednogłośnie wybraliśmy Matre i Archimonde na moderatorów tematycznych. Ponieważ są już wprawieni w moderacji ominie ich okres próbny, również z dużym poparciem został wybrany One Error, niestety nie ma on takiego doświadczenia jak wyżej wymienieni, więc musi się wykazać odpowiednimi umiejętnościami. Ostatnim etapem naboru było wyłonienie z pozostałych zgłoszeń trzech, które były najlepsze, a ich autorzy budzili największe zaufanie. Nie obyło się bez problemów ale po dłuższej debacie wybraliśmy Chajtka, Matr!xa i Kazshe, pozostała także garstka osób, które nie spełniały wszystkich naszych wymagań na rangę moderatora, lecz swoimi podaniami także wyróżniali się spośród reszty. Postanowiliśmy nagrodzić ich rangą support, są to Drags, Jastro, Xayan i Frags. Wszystkim wybranym moderatorom i supportom życzymy owocnej pracy, a próbnym pozytywnego zdania okresu próbnego, natomiast tym, którym się nie udało więcej szczęścia następnym razem.

Tnet team.
    Ostatnio edytowane przez Koko ; 29-08-10 o 22:08

Rzemieślnik Awatar Paralyzen
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 262
    Podziękował(a)
    1
    Podziękowań 0 w 0 postach

Domyślnie Odp: Nabór - wyniki

Gratulację wszystkim życzę miłej współpracy na forum , dużo roboty... Mało urlopów.

Przodownik Awatar Afrati
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 169
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    0

Nabór nie miał trwać do 02 września? -.^. Cóż gratuluję bla bla bla itd. Ooo, widzę że nawet Drags się załapał :D.

łasic Awatar Mephisto
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1289
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    0

Nie powiem, żeby wszyscy wybrańcy mi się podobali, ale w sumie nie było aż tak wielkiej katastrofy. Dość pozytywne wyniki w gruncie rzeczy.

Swoją drogą Chajtek też ma wprawę jako mod, więc powinien uniknąć okresu próbnego.
    pamiętaj że wrócę, ogarnę życie najpierw

Ja i Kazia Awatar Marcin24
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 3361
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    18
    Podziękowań 134 w 89 postach

Gratuluję wszystkim wybranym i wytrwałej pracy na forum.
    Co do wyższych rangą życzę miłej współpracy z nowymi i jak najmniej stresów.
    Powodzenia
    Dla tych co nie zostali wybrani, nie maartwcie się, pracujcie, a osiągniecie cel. Mnie też się nie udało, ale życie toczy się dalej :))
    Pozdrawiam

Rzemieślnik Awatar Levar
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 145
    Podziękował(a)
    0

Fakt, Chajtkowi moglibyście oszczędzić próbnego, był już modem i dawał radę. Poza tym moim skromnym zdaniem Matre powinien dostać globala od ręki.
    Matr!x - to było do przewidzenia, ale przyznam, ze Kazshy się nie spodziewałem ; D

Ja niestety się nie dostałem ; / Koko mówi, ze to pewnie dlatego, że nie wysłałem podania. To w sumie dość prawdopodobne ; (

Pozdrawiam, ninja.

Delegat
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 54
    Podziękował(a)
    1

Przecież wiadomo że ciągle te same osoby sa przyjmowane do ekipy lub koledzy Koko i Magica

Koko jak kogoś nie lubi to odrazu jest się u niego skreślonym

Blackq

Matre okej, Archimonde? czy to nie on prowadził dziecinne kłótnie z użytkownikami oraz na fm m.in z Gudiem, a później napisał swoją pro przemowę po której zbanował 9 osób głównie zasłużonych. Nie mówiąc o tym że przedtem jak był modem 2 tygodnie i się nudzi ;) Więc po takim zachowaniu dawać mu po raz kolejny moderatora jest wielkim błędem miał już dość okazji teraz gdy wszyscy jego wrogowie z kadry odeszli nagle postanowił wrócić :) One Error, tego kolesia pamiętam za czasów gdy miał supporta i niezłe cyrki na nim odpierdalał, więc też błąd. Chajka nie znam, powiedzmy okej. Matri!x nie znam jako moderatora ale znam jako mappera więc myślę że okej. No i nasz grzybek który swoim humorem rozpierdala wszystkich ; dd za te jego humorki tu bym się zastanowił czy by mu dać próbnego ^^

Pozdrowienia,
    Blackq.

3+3=3! Awatar Magic
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1546
    Podziękował(a)
    0

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez DamYan Zobacz post
    Przecież wiadomo że ciągle te same osoby sa przyjmowane do ekipy lub koledzy Koko i Magica
    Koko jak kogoś nie lubi to odrazu jest się u niego skreślonym
    Cóż, nie dostałeś się, aż tak zabolało? Ze wszystkich nowych moderatorów znałem do dzisiaj tylko Archimonde, z Matre ostatnim razem rozmawiałem rok temu. Drags, Jastro, i Frags - kompletnie ich nie znam, wiem tylko że Frags miał kiedyś kolorek i dobrze się spisywał. Xayan - rozmawiałem z nim tylko o skryptach i max. 1 godzine :). Naprawdę to są moi koledzy?; - ) Poza tym, jeśli nie ma lepszych osób, a ktoś kto moderował kiedyś i sprawował się dobrze, to czemu mówić mu "nie!"?
    @DOWN
    Gdybyśmy chcieli, po prostu byśmy wybrali moderatorów bez zamieszania :)
    Ostatnio edytowane przez Magic ; 29-08-10 o 23:08

Delegat
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

tak jasne Magic wielki moderatorze... tłumacz się bo ciebie posłuchają bo masz modka...

i nic mnie nie boli tylko powinno być to jakoś zorganizowane a nie oszukujecie ładnie

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 3230
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    0

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Blackq Zobacz post
    Matre okej, Archimonde? czy to nie on prowadził dziecinne kłótnie z użytkownikami oraz na fm m.in z Gudiem, a później napisał swoją pro przemowę po której zbanował 9 osób głównie zasłużonych. Nie mówiąc o tym że przedtem jak był modem 2 tygodnie i się nudzi ;) Więc po takim zachowaniu dawać mu po raz kolejny moderatora jest wielkim błędem miał już dość okazji teraz gdy wszyscy jego wrogowie z kadry odeszli nagle postanowił wrócić :) One Error, tego kolesia pamiętam za czasów gdy miał supporta i niezłe cyrki na nim odpierdalał, więc też błąd. Chajka nie znam, powiedzmy okej. Matri!x nie znam jako moderatora ale znam jako mappera więc myślę że okej. No i nasz grzybek który swoim humorem rozpierdala wszystkich ; dd za te jego humorki tu bym się zastanowił czy by mu dać próbnego ^^
    Pozdrowienia,
    Blackq.
    Idź moderuj na OT, bo wam zjedzą forum; ) sry przecież tam nikt nie pisze:D
    btw. przecież ty plackuś też święty nie byłeś, ale wy już nauczeni jesteście by swoje błędy kolorować. eot
    #topic
    Gratuluję wszystkim wybranym.

Delegat
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Wez się odczep nie siedze na żadnych OT to że tam pisze na shoutboxie to nic nie znaczy;p

† DEAD SINCE 2014 † Awatar Ulfur
    Podziękował(a)
    29
    Podziękowań 21 w 15 postach

Archi moderator? Ciekawe za co dostałem dzisiaj od niego bana.
    Bawi się rangą, nieładnie.
    Dobrze, że poinformowałem odpowiednie osoby, jednak konsekwencji nadal brak.

Wielka klapa :<

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 104
    Podziękował(a)
    0

5 podanie i 5 fail ://
    A ja tak nie chcę! :<<

Gratuluję wszystkim :)

Przodownik Awatar Afrati
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 169
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    0

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez DamYan Zobacz post
    Wez się odczep nie siedze na żadnych OT to że tam pisze na shoutboxie to nic nie znaczy;p
    Akurat ta wiadomość została skierowana do Blackq ;). Hmm, archimonde zły moderator? Wątpię... Cóż są zalety oraz wady rangi moderatora, zaletą jest to że możesz robić z użytkownikami co chcesz (taka prawda). A wadą... Niema żadnych wad xD.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)