What's new

Pomoc z hackerem :<

WilKuu

User
Joined
May 2, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Witam. Zrobilem ots pod silnik DBR ( Dragon Ball Reactivation ). Od 2 dni zauwazylem ze loguje sie jakis gracz o nicku ROLNIK, ktory nie wiadomo skad daje sobie GM. Nie wiem jakim cudem ale moze nawet zbanowac postac GoD. Prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic :( ODRAZU MOWIE ZE NIE POSIADAM PLIKU talkations.xml oraz folderu SOURCE. Jest to silnik XML
 

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Pomoc z hackerem :<

wejdz w plik admin.xml i tam zmien haslo na byle jakie no nadsadkjansda ;) powinno pom?c ; )
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Pomoc z hackerem :<

@up to nie pomo?e
@topic
W dbr Assassin wgra? skrypt na GM'a nie wiem jak sie go usuwa ale znam osobe ktura wie ;)
masz tu jej gg 643781
 

Dr House

User
Joined
May 17, 2009
Messages
49
Reaction score
5
Odp: Pomoc z hackerem :<

chyba,?e silnik ma wgrane komendy !gm czy co? podobnego ;>:)
 

adalox144

Active User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
87
Reaction score
5
Odp: Pomoc z hackerem :<

@@ up ma racje w silniku jest blad tez gralem kiedys na takim otsie na ktorym byl ten sam blad mysle ze zmiana silnika pomoze
 

WilKuu

User
Joined
May 2, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Pomoc z hackerem :<

nie mam pliku admin.xml ;] No wlasnie oni mi mowili ze jakas komenda to robia ale nie powiedzieli mi jaka.
 

Clanwarrior

Active User
Joined
May 26, 2009
Messages
68
Reaction score
2
Odp: Pomoc z hackerem :<

To jest w?a?nie wad? silnik?w DBR.Musisz jak?? t? komend? wyjeba?.Nie ma innej rady ^^.
 

WilKuu

User
Joined
May 2, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Pomoc z hackerem :<

Kurcze moglby mi ktos szybko pomoc ? Bo od wczoraj nie moge hostnac serwa bo odrazu wchodza i wszystkich banuja lub zabijaja. A najgorsze jest to ze ja nic z tym zrobic nie moge
 

Dr House

User
Joined
May 17, 2009
Messages
49
Reaction score
5
Odp: Pomoc z hackerem :<

je?li nie znasz si? na kompilacji to nic z tym nie zrobisz, poniewa? w silnikach 7.6 komendy si? 'wgrywa' (kompiluje) w plikach source..
 

WilKuu

User
Joined
May 2, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Pomoc z hackerem :<

Kur.. zawsze musi byc jakies inne wyjscie !
 

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Pomoc z hackerem :<

Zmie? silnik.Innego wyjscia nie ma xd
 

WilKuu

User
Joined
May 2, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Pomoc z hackerem :<

Mam nowy silnik tylko nie potrafie przezucic mapy,npc, monsters z silnika DBR na drugi :) Oba sa 7.6 Jakby ktos sie na tym znal prosze napisac mi na gg: 5292763. Za pomoc dam GM na serwerze
 

Jozo16

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
281
Reaction score
8
Odp: Pomoc z hackerem :<

A sk?d masz ten silnik??Bo mo?e by? taka opcja jak ja zrobi?em ,?e po prostu wzi??em ukry?em swoj? posta? mi?dzy innymi ppm>w?a?ciwo?ci>ukryj czy jako? tak i da?em do downloadu i na ka?dy serwer mog?em si? wbija? jak pozna?em ,?e to m?j.Spr?buj mo?e jednak tak kole? zrobi?.
 

Devilver

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
445
Reaction score
24
Odp: Pomoc z hackerem :<

A sk?d masz ten silnik??Bo mo?e by? taka opcja jak ja zrobi?em ,?e po prostu wzi??em ukry?em swoj? posta? mi?dzy innymi ppm>w?a?ciwo?ci>ukryj czy jako? tak i da?em do downloadu i na ka?dy serwer mog?em si? wbija? jak pozna?em ,?e to m?j.Spr?buj mo?e jednak tak kole? zrobi?.
Kolega ma racje :) tylko ciekawe gdzie by ukryl..
 

Jozo16

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
281
Reaction score
8
Odp: Pomoc z hackerem :<

Jak gdzie by ukry??Normalnie w folderze Account i Player :).A my?lisz ,?e jak ja zrobi?em tak samo i nikt tego nie ogarn?? dop?ki nie napisa?em o co chodzi :).
 
Top