What's new

Darmowy Pacc

Status
Not open for further replies.

SoX

Active User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
125
Reaction score
5
Odp: Darmowy Pacc

To jest najg?upszy pomys? jaki s?ysza?em.
Stoisz sobie przed dp i ci gostki wyje?dzaj? z tekstami:
gdzie kupic utani hur?
jak dojsc do edron?
jak kupic ten wiekszy nick elder...?
To jest ?al, ale z drugiej strony wi?cej ludzi kupi pacc, poniewa? im si? to spodoba, wi?ksze korzy?ci dla CIP'softu.
 

maniekkwe

User
Joined
May 18, 2008
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Darmowy Pacc

Raj dla boterow :D ja juz boce xD Mogli by zrobic na zawsze free pacc bo wiecej osob gra na ots"ach niz na niektorych swiatach /d
 

Brames

Active User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: Darmowy Pacc

Dla os?b, kt?re pacca nie zamierzaj? kupi? polecam robienie wielu quest?w, kt?re si? przydadz? r?wnie? na facc, np. Postman.

btw. G?upi pomys?...
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Darmowy Pacc

Moim zdaniem po prostu, CipSoft chce skusi? przez to wi?cej graczy. Pomy?l ile noob?w po okie?znaniu wysp pacc pomy?li czy to czasem nie jest z?y wydatek.
 

TomcioSky

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
92
Reaction score
4
Odp: Darmowy Pacc

Z tym darmowym paccem, jest to pomys? g?upi, w Ankrahmun jest pe?no noob?w, kt?rzy nawet nie wiedz? gdzie i?? kupi? czary/expi?, a o botach nawet nie wspominam. Przesz?em si? na larvy i juz ze 4 boty widzia?em, ale w Yalahar tak niejest. Tak czy siak, szkoda mi 7 dni pacc. =/
 
Joined
Apr 15, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Darmowy Pacc

To nie Sprawiedliwe ja Zrobi?em konto o 18:18 w 27.05.09 a mnie nie by?o przez 2 miesi?ce na kompie konto mi hackneli wbi?em o 18:00 na kompa potem rejestrowa?em sie na tibie i co te? bym chcia? pacca jak inni nigdy w ?yciu nie mia?em pacca


Pzd Songo Pall

Plz Dacie Pacca
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Darmowy Pacc

A ja to si? dzisiaj rano zdziwi?em wchodze a tu pacc (co jest kurde)Ju? my?la?em ze to ots ale jednak dowiedzia?em si? z tibia.pl ze pacc free.Fajnie ?e dali ale przyb?dzie boter?w Ps mi si? pacc nie przyda bo i tak nic fajnego w tym niewidze ;]
 

Larris

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
158
Reaction score
15
Odp: Darmowy Pacc

Z jednej strony dobrze ?e obdarowali ludzi tym paccem, ale s? i minusy. Jak ja pop?yn??em do Edron na Harmonii to OMG. Nie by?o si? gdzie ruszy? ;p Lepiej by by?o ?eby losowali graczy wtedy by?by wi?kszy zaszczyt i wi?cej exp?w ;p
 

karpiktogosc

Advanced User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
350
Reaction score
15
Odp: Darmowy Pacc

Bardzo mi?y prezent, lecz gdy poszed?em na Darashie na roty przez 5 minut ubi?em 2 i w mi?dzy czasie pad?y 3 rekordy graczy. CipSoft powinien jako? inaczej to zorganizowa?. :down:
 

rudy008

User
Joined
May 2, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Darmowy Pacc

ja my?l? ze cipsoft ju? za ma?o zarabia po kasacjach kont i musi jako? zach?ci? ludzi do kupowania pacca jednak sadze ze najwi?kszym zach?ceniem by by?o powi?kszenie mapy gdy? ju? teraz jest masakra, jednak wydaje mi si? ze spora cze?? ludzi (mam na my?li graczy, kt?rzy ju? posiadali pacc) jest troszk? z?a na cipsoft ze wprowadzili pacc za free na 7 dni ale c?? ?eby tibia istnia?a dalej to i musi by? zarobek :)
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Darmowy Pacc

Cip Soft dobrze wiedzia? co robi, daj?c graczom darmowy PACC na 7 dni. Na pewno przyb?dzie im klient?w na kupno Premium.
Za ma?o zarabiaj? na tej grze, wi?c musieli co? zrobi?... :D
 

Stellmach

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
125
Reaction score
9
Odp: Darmowy Pacc

Wed?ug mnie to dobrze zrobili bo mieli ma?o os?b ; ) kt?rych gra?o [przed te bany] a teraz dzieci neo powiedz? mamie zeby kupi?a pacc i odrazu wi?cej kaski cipsoft b?dzie mia? ;XD;
 

Drison

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
50
Reaction score
7
Odp: Darmowy Pacc

Super...By?em wtedy na zielonej szkole i straci?em wszystkie 7 dni... Pomys? dobry, CipSoft ma dobre sposoby na ?ci?ganie graczy, ale ja mia?em pecha.
 

Dicanio

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
253
Reaction score
16
Odp: Darmowy Pacc

Najg?upszy pomys? jaki kiedykolwiek Dali Cipy :/
Teraz ka?dy nob siedzi na Edron, Ank, Darashi :/ nie idzie expi? i trzeba siedzie? na FACC'u ;( Oby dali te? jaki? prezent graczom z PACC, bo oni najwi?cej stracili.

Pozdro,
Dicanio
 

Yaall

User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Darmowy Pacc

Ten darmowy pacc to zach?ta jeszcze dla graczy,zobacz? jak fajnie na pacu i kupi? sami na w?asn? rek? taka by?a zapewne my?l Cipk?w
 

seneri

Advanced User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
350
Reaction score
53
Age
28
Odp: Darmowy Pacc

Ten darmowy pacc to zach?ta jeszcze dla graczy,zobacz? jak fajnie na pacu i kupi? sami na w?asn? rek? taka by?a zapewne my?l Cipk?w

Nie tylko to, poniewa? po zako?czeniu PACC by?a kolejna fala ban?w :)
 

Napinek

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Darmowy Pacc

Dla mnie nie wyszlo to najlepiej ( lagi + KOLEJKI chociaz mam wykupionego normalnego pacca) ....

Ciekawe jaki bedzie nastepny sposob zachecenia ludzi do placenia za ta gre ;D
 

kaZZecik

Active User
Joined
May 27, 2009
Messages
72
Reaction score
1
Odp: Darmowy Pacc

Kurde jak to bylo to mi sie komp zepsul :/
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Darmowy Pacc

Ale CipSoft uda?o sie zachecic ludzi do gry. Moze na kr?tko ale uda?o : ) Jak sprawdza?em na stronce tibi nie podam (regulamin) ale kazdy chyba wie to by?o ponad 55k ludzi a to by? chyba 5 dzien suprisse pacc :)
 
Status
Not open for further replies.
Top