What's new

Mega Project

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Postanowi?em rozpocz?? w?asny "projekt" wyexpienia kilku char?w. Oczywi?cie przy pomocy bota, a czasem kto? inny b?dzie expi? - czy si? to komu? podoba czy nie. Projekt sk?ada si? z 5 char?w, kt?re maj? za zadanie wbi? okre?lony przeze mnie lvl i zarobi? troch? gp. ;-)
Zdj?cia z pierwszych pi?ciu post?w b?d? edytowane co tydzie?, dwa.Tyle s?owem wst?pu. Do dzie?a!
?wiat : PvP
Cel: Zarobi? 5kk - ?rednio po 1kk ka?dym charem.
Aktualnie:
11:34 Rokyn: Wow, you have reached the magic number of a million gp!!! Your account balance is 2075969 gold!
_____________________________________________________________




1.
Cel: 150lvl
Profesja: Elder Druid
Start: 79 lvl | 55mlvl
29fce8g.jpg

213owid.jpg
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

2.
Cel: 100 lvl
Profesja: Elite Knight
Start: 54 lvl | 5mlvl | skills 74/71

i22353.jpg

2nlxqtj.jpg
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

3.
Cel: 90 lvl
Profesja: Elite Knight
Start: 24 lvl | 3mlvl | skills 57/56

2lw65g7.jpg

9t3ju0.jpg
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

4.
Cel: 110 lvl
Profesja: Elite Knight
Start: 28 lvl | 4mlvl | skills 71/70


dc8w7o.jpg

2pt8prn.jpg
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

Cel: 90 lvl
Profesja: Elite Knight - b?dzie ;-)
Start: 6 lvl | 0 mlvl | skills 10/12



2ekra7r.jpg

2znoevl.jpg
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

Mog? zapyta? jakiego bota u?ywasz?
Elfbot NG
Mo?na si? do??czy? do projektu?
W sensie sharowania ze mn?? Taka opcja nie istnieje. :p
Sam wszystko robisz, czy dzielisz na inne osoby?
Druida boce sam, a najtami boci czasem ziomek. Jednak 80% to moja "robota". To co zarobi mo?e sobie wzi??. :)
I czy ka?dy char na tym samym ?wiecie?
Tak, wszystkie s? na tym samym ?wiecie.
Co masz zamiar zrobi? z kas? zdobyt? podczas bocenia?
Przepierdoli? na pierwszej lepszej wojnie.
Troch? dziwne, bo tymi, kt?re maj? niski level chcesz wbi? wy?szy level, ni? tymi, kt?ry ju? maj? wysoki. Przyk?ad: drugim charem chcesz wbi? 100 chocia? ju? ma 58, a czwartym chcesz wbi? 110 chocia? ma 28. Dlaczego?
Poniewa? niekt?rymi charami wbije lvl na dan? bro? (z ANNI) i b?d? boci? ju? p??niej bez staminy. Innymi chc? wbi? wy?szy na lepsz? bro? - t? z INQ.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Mega Project

No ciekawy projekt, pomys? ;) ?ycz? Ci powodzenia no i czekam na efekty:d
Sam aktualnie boc?, ale tylko do 8 lvla, a potem nast?pny char xd
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Mega Project

Powa?na rzecz, ale obja?nij mi bardziej jak masz zamiar zarobi? 1kk ka?da z tych postaci bo przecie? takiej sumy nie da si? zdoby? od tak o! :huh:
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

To sobie policz. Dziennie (przez 24h) jednym n00b najtem z 35 lvlem (bright sword/f axe) mo?na zarobi? oko?o 50k na ?miesznych ???wiach. A s? jeszcze ice witche, barby, ma?py, lizardy, czakoje, smoki i du?o innych miejsc gdzie profity s? w chuj du?e. Problem tylko jest si? na nie wbi? na te 24h.... Ale jak wbije wy?szy lvl i jak ju? co? zajm?, to tylko bd chary zmienia? i boci? tydzie?, albo i dwa na jednej miejsc?wie.. ;-)
Poza tym ja nie m?wi?, ?e to zarobi? od tak. Graj?c praktycznie od zera daj? sobie na to wszystko p?? roku, bo nie postawie low lvla na jakie? kosmiczne expowisko. Na to potrzeba czasu...

No ciekawy projekt, pomys? ?ycz? Ci powodzenia no i czekam na efekty:d

Nast?pne screeny w poniedzia?ek. ;-)
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Mega Project

Hmm, ?e tak powiem dosy? nie konwencjonalny projekt. Og?lnie widz?, ?e masz niema?e ambicje. No i co z tego, ?e b?dziesz boci?, jak i to wymaga po?wi?cenia czasu i my?lenia przede wszystkim, jak dobrze ustawi? bota etc. M?wi?c po noobowemu "Go, go to glory!". ;d

Pozdrawiam.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

Bota ustawiam raz, a dobrze. P??niej tylko loguje po ss i klikam load. Wszystko na depositerach jedzie, 100% afk. Byleby komp by? w??czony. Jak bd mia? wy?szy lvl, to b?d? boci? z loot dropem i co wiecz?r b?d? musia? go zbiera?. Ale zbieranie trwa nie wi?cej ni? 15 minut, bo bot ?aduje ca?y syf do plecak?w. Jest w tym szybszy od pr?dko?ci. ;-D
I taki bonus:
Typ, kt?ry zabi? mi nuba. Prawie zrookowany xD

vg31c2.jpg
 
Last edited:

Vanixuss

New User
Joined
May 27, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Mega Project

Bardzo dobrze post?pi?e? z tym noobem :)
Ile lvl go zrokowa?e? ??
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

Atak Morgarotha sprzed 5 minut. :p


35arp01.jpg



2nrzw5c.jpg



okwxh5.jpg



Update creenow w poniedzialek. :)
 
Last edited:

Xoyoch

Banned
Joined
Jan 18, 2009
Messages
170
Reaction score
35
Age
28
Odp: Mega Project

Witam.
Na wst?pie chcia?bym powiedzie?, i? zaciekawi? mnie tw?j projekt i ?ycz? Ci jak najszybciej aby? wbi? te poziomy ; ) Je?li chodzi o screeny to jest ich jeszcze ma?o, ale jak wida? powoli do przodu.

Je?li chodzi, o tego typa co Ci ubi? tego nooba... to go ubi?e?? Jestem ciekaw ;x
Zgarn??e? co? z morga czy tylko go bi?e?? Pytam, bo pewnie rzucali ?mieci na cia?o =D

Pozdrawiam,
Xoyoch
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

Ta ubi?em. Wejd? sobie w tego typa [GRACZ]Master Triff[/GRACZ] i zobacz. Ubi? mi nuba, dojecha?em go solo z FE. Poszed?em pod temple gdzie sie zrespi?, chwile pogadali?my i powiedzia?em oficjalnie, ?e ma hunta xD Chcia? wybiec z temple do depo, ale dosta? parala, a [GRACZ]Mamusia Marylka [/GRACZ] wyczesa?a w niego grana + sword, dolecia? jeszcze m?j sd i zn?w by? zimny. Wtedy chyba straci? ch?? i si? rookowa?. Jednego dupka mniej na servie. :-D

W Morga wali?em tylko icicle i jednego mwalla postawi?em <lol666>. Nikt nic nie krad? raczej, bo ubi? go posz?y dwie gildie, kt?re i tak siedz? na jednym VT, a bloczy? "lider" aka Nemtor
Spad?o MPA i Royal Crossbow
 

levon

New User
Joined
May 28, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Age
30
Odp: Mega Project

Fajny project Aldora roox ;) tez tam gram wsumie to czekam na rs'a
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Mega Project

Nie, nie sharowania. Po prostu dawania screen?w te? tutaj. Taka ma?a rywalizacja by by?a. Kto pierwszy zdob?dzie dan? sum? ^^

Jak chcesz mo?esz dawa? screeny. Mi to nie przeszkadza. Ja edytuje g??wnie pierwsze posty, a nowe screeny dorzucam raczej tylko z quest?w czy jakich? innych ciekawszych sytuacji jak pk. Advance nie s? chyba zbyt interesuj?ce?


bonus:

72sgee.jpg
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Mega Project

Co do tego botowania to mam tylko jedno pytanie, mianowicie czy za bocenie nie dostaje si? bana? Bo jak nie to sam spr?buj?:up:. Prosz? o szybk? odpowied?;)
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Mega Project

#up

G?upie pytanie, wiadomo ?e si? dostaje.



#Topic

Gratulacje, wida? masz spore ambicje, og?lnie bardzo ciekawy pomys?. Jestem ciekaw, czy dasz rade ogarn??. :huh:


Widz?, ?e masz niez?ych kumpli :up:

#Fragles

Awanse te? dodawaj.
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Mega Project

Przewiduj? ,?e na ok. 2charach zostaniesz zbanowany...Teraz Cipsoft Zwi?kszy? ochron? wi?c uwa?aj:eek:
Ale i tak ?ycz? du?ych leveli, ja nie mam cierpliwo?ci do tibi...M?j rekord to chyba 35lvl:|
 
Top