What's new

-Łatwy Podstawy WinRara

Status
Not open for further replies.

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: Podstawy WinRara

Poradnik dobry, aczkolwiek je?eli o mnie chodzi jest zupe?nie zb?dny... ?eby nie wiedzie? jak doda? pilk do archiwum etc. to trzeba by? totalnym bezm?zgiem :f Nied?ugo b?da poradniki "jak bezpiecznie zmieni? tapet? na pulpicie" ??
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Podstawy WinRara

@up

Lub jak w??czy? komputer. ;)

@topic

Poradnik przyda si? osobom kt?re nie wiedz? co to kompresja danych w komputerze. Wszystko napisane czytelnie, jednak jak ju? opisujesz to m?g?by? napisa? o rozpakowaniu utworzonego archiwum.

@down

Rozumiem - te? mia?em pytania na GG odno?nie WinRar'a. Najlepiej dopisz to do tego poradnika, ?eby za?miecania forum nie by?o ^^
 
Last edited:

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Podstawy WinRara

#one
A r?wnie? napisze
szczerze m?wi?c napisany by? z tego powodu ,poniewa? kilkana?cie os?b pyta?o mnie o takie rzeczy i pomy?la?em ,?e i tutaj si? przyda . Zamierzam jeszcze kilkana?cie poradnik?w zrobi? lecz zastanawiam si? nad czym .Mam ju? 4/5 pewniak?w ,kt?re musz? si? tutaj znale?? ..

Prosz? o liczne komenty =)
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Podstawy WinRara

#UP
Heeh... 666 post :D GZ :p

#Topic
Poradnik mo?e si? przyda?, ale to jest chyba wystarczaj?co proste, ?e poradnika nie trzeba... Cho? sam mam koleg?, kt?ry nie wiedzia?, dlaczego nie mo?e pobra? IP Changera - tzn. pobiera?, ale nie m?g? u?ywa?, bo nie ma? WinRara...
C??, oceni? poradnik: 8/10 bo to nie jest trudne napisa? poradnik o obs?udze WinRara... :D No, ale licz? si? ch?ci :)
 
Status
Not open for further replies.
Top