What's new

Witam mam problem

Status
Not open for further replies.

Sasankux

User
Joined
May 21, 2009
Messages
12
Reaction score
2
witam mam 30 ms i cz?sto podczas expa padam dlaczego??? czy chodzi o to ?e nie ogarniam ms??????? czy pora aby zmieni? na inn? profesje ale na jak????????
 

PrO GrAcZ

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
7
Odp: Witam mam problem

mo?liwe, ?e nie masz na 'Hotkejach' Exury Gran, Exury Vity etc. Polecam ci kupienie czar?w takich jak exori flam, vis, frigo. To znacznie polepszy troch? gr?, oraz polecam ci przeczyta? par? poradnik?w do grania Msem
 

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Odp: Witam mam problem

witam mam 30 ms i cz?sto podczas expa padam dlaczego??? czy chodzi o to ?e nie ogarniam ms??????? czy pora aby zmieni? na inn? profesje ale na jak????????


Najpierw ustal przyczyne dedow.

Mozliwe jest to ze expisz na potworkach ktore sa zasilne dla ciebie. Spr?buj poexpic na jakis slabszych monstrach, a napewno nie bedziesz tak padal. Staraj sie miec wysoki m lvl porob runki itp. jezeli bedziesz mial w miare duzy m lvl to 'exura' bedzie lepiej leczyc. Wiec kupuj mana poty + exura. Jezeli expisz na jakims trudnym expie mozesz expic narazie z utamo vita, lub poszukaj blokera.
 

adirexxx

User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
42
Reaction score
15
Odp: Witam mam problem

Wszystko zale?y od tego na czym expisz. :) Na Twoim lvlu poleca?bym Ci chodzi? na Tomby (z pacc). Najbardziej na Taris Tomb (na Ankrahmunskiej pustyni). Na poziomie -2 (ghoule, mumie, ghosty, crypty i scaraby. Ja tam expi?em kiedy? kolegi postaci? i by? bardzo dobry exp i lot. I tam nie padniesz :)
Wi?c jakby? mia? pytania co do ms'a itp. Pisz gg 434001 :)
Pozdrawiam
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Witam mam problem

Najbardziej na Taris Tomb

Taris tomb? Nie znam takiego, pokazesz gdzie to ?!?! plaaax


#temat
Nie ogarniasz, zmie? profesje.
 
Status
Not open for further replies.
Top