What's new

Cichy mikrofon ?!

Status
Not open for further replies.

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Witam :)
Temat kt?ry za?o?y?em ma na celu rozwi?zanie mojego problemu :/ Od pewnego czasu*,moj mikrofon jest prawie nies?yszalny!(Skype,GG,Ventrillo,Team speak itp.itd.)Wszystko wskazuje na niezainstalowane sterowniki ale je zainstalowa?em z CD(od p?yty g?ownej)
Karta zintegrowana ^^ ''Cmedia 6501 Like sound device''
I wszystko na nic..mikrofon jest prawie nies?yszalny!Do tego szumi!:/
Prosz? o pomoc!
*Nowa p?yta g?owna (ASRock K8NF3-VSTA)
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Cichy mikrofon ?!

Dok?adnie Ci nie powiem bo nie jestem teraz na Windowsie ale na pasku, obok godziny masz taki g?o?niczek. Klikasz w?a?ciwo?ci, i tam gdzie wybierasz nagrywanie b?d? odtwarzanie. Wybierasz nagrywanie, znajdujesz mikrofon i podkr?casz na maxa :).
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Cichy mikrofon ?!

@up.^
?ohoho :D Gdyby to by?o takie proste nie robi? bym o tym tematu ;> Nie jestem znowu jakim? lajkiem PC-towym i wiem troszk? o sprz?cie ;>
Niestety to nie to ;/
Prosz? o dalsz? pomoc!:confused:
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Cichy mikrofon ?!

Sprawd? sw?j mikrofon u kogo?. Je?li nie b?dzie dzia?a?, to znak, ?e pora wymieni? mikrofon. Sam tak mia?em, tyle, ?e w moim przerwa? si? kabelek i czasem dzia?a?. ;]

Pozdrawiam.
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Cichy mikrofon ?!

Mikro sprawdzone!TO nie wina mikro!
REFRESH!
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Cichy mikrofon ?!

Spartolone gniazdo w p?ycie g??wnej? Pod??cz mikro jakiego? kolegi i zobacz czy b?dzie to samo.
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Cichy mikrofon ?!

Mam mowic jeszcze pare razy ze podlaczalem inny mikrofon ?:p TO NIE WINA MIKROFONU!
;(
 

Ishtar

User
Joined
Feb 13, 2009
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Cichy mikrofon ?!

Ten problem pojawia si? we wszystkich programach, nawet w Windowsowej nagrywarce d?wi?ku? Odp.
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Cichy mikrofon ?!

Tak przy wszystkich :/
;(
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Cichy mikrofon ?!

By? mo?e uszkodzi?a Ci si? karta d?wi?kowa. Spr?buj jeszcze wykona? format i wszystko od nowa zainstalowa?, je?eli to nie pomorze, to id? do jakiego? sklepu komputerowego i oddaj komputer do przegl?du, bo teraz to mi si? tylko narzuca my?l o zepsutej karcie d?wi?kowej. Je?eli to karta, to wtedy b?dziesz musia? wymieni? ca?? p?yt? g??wn?, bo masz zintegrowan?. Koszt tej operacji jest dosy? spory.

Pozdrawiam.
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Cichy mikrofon ?!

Wiem... zrobi?em formata i tak nie dzia?? ;> Moj qmpel pracuje w takiej firmie,zrobi mi to za prawie ze damo :p jedyny plus.. tego wszystkiego...
TEMAT DO ZAMKNI?CIA!:|
 
Status
Not open for further replies.
Top