What's new

[Zapowied?] Terania RpG

Status
Not open for further replies.

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

To powiedz nam po jakiego ch*ja pierd*lisz ?e server wyruszy w piatek jak b?dzie aktywny dotpay, dobra dotpay nie by? aktywny w pi?tek wi?c server mia? wystartowa? w poniedzia?ek, ale nie teraz jest ju? wtorek i powiesz zaraz ?e server wystartuje za miesi?c. Oczywi?cie ty nie wiedzia?e? ?e masz wa?niejsze sprawy...nagle sie dowiedzia?e?...Takie w?a?nie pierdo*enie o Szopenie. Ju? sie sam motasz i nie wiesz co masz pisa?...

PS: Jednak trzeba czeka? na Eternal Kingdoms, bo to jest server w 100% pewny i obs?uga jest normalna....
 

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Zgadzam si? w 100% z "szef16". Nie polecam tego ots'a nie profesjonalna ekipa nawet je?eli ten ots wystartuje nic nie osi?gnie. Gratulacje dla Eldiane kt?remu sie ostro w g??wce namiesza?o jednak dnia pisze ?e co? jest ju? zrobione a nast?pnego ?e czeka na to ca?y czas. Nie Polecam... WIelki minus dla tego servera ( o ile mo?na to nazwa? serwerem)
 

allie

New User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
7
Reaction score
1
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

czlowieku co ty pierdolisz, myslisz ze na Terania nie czekalem ? czekalem kurwa prawie tydzien i sie okazalo po kilku rozmowach na gg ze ten koles sam kurwa nie wie co on robi a gada sie z nim tak ciezko jakby mial o polowe lat mniej. Nie krytykuje tego ots bo sie zapowiadal calkiem fajnie ale z czasem zaczolem zmieniac zdanie a na Eternal Kingdooms na pewno sie nie zawiode bo to jest pewny server i jak czegos kurwa nie rozumiesz to sie napierw zapytaj a nie rzucasz chujami retardzie
hahaha a powiedz moze nam co Ty pier****** ?? ja czekam na ten ots prawie pol roku i nie narzekam jak ty kurwa bo ots nie wystartowal teraz -.- serw mial wystartowac pod koniec lutego i co? nie skonczyli poprawek wiec start sie przeciagnal teraz dot pay nie dochodzil... a jak ci sie nie chce czekac to wypierdalaj stad nikt cie nie zmusza.


@down szef co ty czlowieczku gadasz ?
 
Last edited:

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Oooo po koniec lutego nie?le.. To ty kole? chyba ?yjesz na innej planecie <hahaha> albo mieli cie zrobi? pod koniec lutego ^^
 

Rasen94

Active User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
121
Reaction score
18
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Dobra sko?czcie ju? te k?utnie bo zaraz Quepasa da wszystkim warny?a po co?(Jest w tym dobry^^:D:D) Jak chcecie si? k??ci? i spami? to tutaj:
Na razie testowe bo nie wiem czy Eldiane przyjmie^^.;s
@edit
@down
Te forum co poda?e? jest baaardzo stare...eldiane zrobi? nowe teraniarpg.pun.pl ,ale pomy?la?em ,?e przyda si? shoutbox i dlatego zrobi?em new. Wbij tam mo?na pogada? bez limitu i warn?w;d

Pozdrawiam,
Rase.
 
Last edited:

allie

New User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
7
Reaction score
1
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Dobra sko?czcie ju? te k?utnie bo zaraz Quepasa da wszystkim warny?a po co?(Jest w tym dobry^^:D:D) Jak chcecie si? k??ci? i spami? to tutaj:
Na razie testowe bo nie wiem czy Eldiane przyjmie^^.;s
Pozdro.
szanuje twoja prace, ale przeciez jest juz 4um :)
a co do klutni to pogadaj z tym "szefem" kozaczy choc nie ma czym i pierdoli glupoty a sam nic nie wie . .. :)
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Mapa?
Niema to jak popracowa? chwil? w rme..?
-Ma?o zr??nicowanego terenu
-Nic specjalnego tutaj nie widz?
-Za du?o detali (kamieni,itd)
-Brak ciekawego wykonania
-Krzaki, Drzewa itd w podziemiach? super
-Brzydkie obrysowanie niekt?rych cz??ci kontynentu..
Mapka jest na bardzo niskim poziomie..
Jedynie co mi si? uw podoba to layout acc makera.
Pozdrawiam Matrix
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

hahaha a powiedz moze nam co Ty pier****** ?? ja czekam na ten ots prawie pol roku i nie narzekam jak ty kurwa bo ots nie wystartowal teraz -.- serw mial wystartowac pod koniec lutego i co? nie skonczyli poprawek wiec start sie przeciagnal teraz dot pay nie dochodzil... a jak ci sie nie chce czekac to wypierdalaj stad nikt cie nie zmusza.
co z tego ile czekasz. Hoster zachowuje sie jak dziecko i tego nie zmienisz. Do OTS nic nie MIALEM dopoki nie pogadalem z hosterem na gg. Jak on nie wie kiedy w domu bedzie to cos z nim jest nie tak. Kto to ma wiedziec? i ta zabojcza odpowiedz "kto to wie" hahahahahaha dobry typek. Moja babka wie ktedy ty do domu wrocisz o.0 GZ ! OGARNIJ JAJKA !!!
 

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Admin dziecko nawet nie wie jak ma na imi?, on nawet nie wie czy ma server.....
 

BoBeK Roxx

Active User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
116
Reaction score
3
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

mapka fajna 10/10 !!!!

gdyby nie taki slaby opis tzn wiecej jakbys robil czy itd.
+ kolory i wielkiosci byloby lepiej dla tematu etc!!

a otsik zapowiada sie niezle hm... zajrze napewno
 

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Patrzcie Start ots'a zbli?a si? wielkimi krokami <huehue> tak ?e eldiane nie wypisuje ju? nawet swoich g?upot.
 

Keteron

User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
34
Reaction score
2
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Piszecie te obelgi pod adresem otsa i admina bo wciaz was ots interesuje?
Bo przecie? gdyby nie interesowal nawet byscie tu nie zagladali czyli innymi slowy czekacie na wielkie otwarcie:)
Co do te serva zapowiada sie wszystko super, ale ile jeszcze mamy czeka? myslalem ze w poniedzialek wystartujecie ale okazuje sie ze nie macie dotpaya zrobionego ludzie ogarnijcie sie piszcie date otwarcia kiedy bedzie gotowe lub bedziecie pewni ze w jakis dzien cos wam uaktywnia:curse:
Ja nadal bede czekal na tego otsa ale bez przesady!
 

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Nie powiem ?e nie czeka?em na tego ots, bo czeka?em, ale jak zobaczy?em admin sie zachowuje to od razu przerzuci?em sie na czekanie ETERNAL KINGDOMS!!! Nie czaje jednego tego typka zamiast napisa? kiedy server wystartuje albo w og?le co si? dzieje z tym ca?ym servem to ten nie nic echo......

PS: Pokaza? bym rozmowy na gg z tym ca?ym Eldiane ale nie chc? ju? o?miesza? cz?owieka.....
 

Axel_5

Advanced User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
169
Reaction score
6
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Nic nie pisa?em do czasu kiedy zacz??y si? wasze k??tnie i wyzwiska. Ch?opaki ogarnijcie si?, Ci kt?rzy chc? oczekiwa? na Nasz serwer b?d? czeka? Ci ,kt?rzy pr?buj? o?mieszy? kogo? z Team-u Naszego r?bcie tak dalej my nie mamy nawet czasu na czytanie tak beznadziejnych opinii na Nasz temat. Wi?c apeluje do co niekt?rych zastan?wcie si? co piszecie, my mamy tak?e ,?ycie prywatne Eldiane wraz ze mn? pisali?my mature w tym roku, wa?niejszym punktem jest dalsza nauka itd. a nie skupianie si? na serwerze, kt?ry przy naszych si?ach powstanie, nie chcesz nie czekaj poczekaj? inni...
Co do forum na chwil? obecn? mamy te Nasze testowe, wi?c nie ma co si? rozdrabnia?, jako grafik projektu(ze z?amana r?k?) nie mog? teraz pracowa? pe?nymi si?ami w projekcie, nie podamy dok?adnej zn?w daty bo je?eli nie wystartuje to zn?w b?dziemy czyta? te obelgi, jak wczesniej.
 
Last edited:

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Na pocz?tku wypowiedzi piszesz ?e nie masz czasu czyta? tych wypowiedzi, a poni?ej piszesz ?e je?eli ots nie wystartuje w kolejnym terminie zn?w b?dziesz musia? czyta? te obelgi. Przeczysz sam sobie w ka?dym s?owie zreszt? tak samo jak Eldiane
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Na pocz?tku wypowiedzi piszesz ?e nie masz czasu czyta? tych wypowiedzi, a poni?ej piszesz ?e je?eli ots nie wystartuje w kolejnym terminie zn?w b?dziesz musia? czyta? te obelgi. Przeczysz sam sobie w ka?dym s?owie zreszt? tak samo jak Eldiane
Tak samo jak Ty, nie mo?esz czeka? cierpliwie.
 

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Komentuje posta :) za to tw?j komentarz jest naprawd? G?upi "tak samo jak ty" zacytuj co? z mojego posta gdzie sam sobie przecze zerowcu j3b4ny
 

Joka

Active User
Joined
May 9, 2009
Messages
96
Reaction score
2
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Ludzie zrozumcie on teraz ma wa?niejsze sprawy ni? g?upi ots, ma zawalic egzaminy na studia bo robi wam durny ots? Pisa? ?e b?dzie otwarty serwer jak tylko dotpay b?dzie dzia?ac tak? No tak pisa? ale mo?e kurwa mu co? wypad?o i nie mia? czasu doko?czac OTS! I nie spamujcie w tym temacie bo to bez sensu id?cie na gg si? pok?ucic. Eldine nie przejmuj si? nimi i niem?w dok?adnej daty otwarcia OTS bo jak co? znowu Ci wypadnie, to zn?w b?dzie jeden wielki spam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Komentuje posta :) za to tw?j komentarz jest naprawd? G?upi "tak samo jak ty" zacytuj co? z mojego posta gdzie sam sobie przecze zerowcu j3b4ny
Zerowiec to bardziej ty jeste?, nic nie b?d? wnosi? do twojego cytatu.Bo potwierdzaj?c napisa?em s?usznie.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

///Edit Joka

Spox nie przejmuje wazne ze mam ich ip na gg i beda miec bana ci ktorzy mnie denerwuja i spamuja na gg ;]

Sprawy wygladaja tak ze wszystko sie spowalnnia gdyz podczas ostatnich burz rozjebal mi sie zasilacz w komputerze ;O i to jeszcze wtedy gdy nie bylo mnie w domu tylko u dziewczyny dzisiaj bardzo mozliwe ze bede miec nowy zasilacz i znow bede mogl usiasc normalnei na komputer, czekam na tego jebanego dopaya bo to wyglada tak

Najpierw robimy dotpaya trzeba czekac aby go zalozyc ok 1 dnia, potem wysylamy 10 zl na ich konto aby go uaktywnic i potem zamawiamy usluge na ktora znow sie czeka
ja wyslalem im pieniadze od razu i czekam juz 3 dzien zanim mi uaktywnia dotpaya... .

A SERVER SAM Z SIEBIE ZOSTAL SKONCZONY W WTEDY CO PISALEM O PLANOWAMYM STARCIE.

//EDIT
MACIE PIEKNA POGODE DO JEZDZCIE NAD WODE ; ) a to tylko server ; ), mozecie byc pewni ze napewno ruszy teraz bede miec mase czasu bo dziewczyna na tydzien do Francji jedzie to wszystko ogarne.

Pozdrawian Kregox
 
Status
Not open for further replies.
Top