What's new

Training monki na rl

Status
Not open for further replies.

EspritJ

New User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

Hmm. A ja wam nie powiem czy to na dobre wyjdzie czy to na z?e. Nikt nie przewidzi skutk?w tego Update.
Powiem ?e narazie nie rozpaczajmy dop?ki tego nie zobaczymy i nie wypr?bujemy.
Mi zwyk?e skillowanie nie przeszkadza bo jestem przyzwyczajony do tego ale z drugiej strony wprowadzenie train monk?w te? mo?e by? wygodne, lecz nie mam swojej opinii na ten temat.
Narazie powiem ?e trzeba czeka?. Czy od 100 lvl'a czy od 150 lvl'a ja na pewno b?d? m?g? skorzysta? to wam powiem Swoj? opini? na ten temat.
Ja ju? tylko czekam.
 
N

Napster

Guest
Odp: Training monki na rl

Ale czemu Wy p?aczecie? Psiaczki, kt?re robi? runy pod depo Thais 40mi lvl'ami. Kt?re nie wiedz? nawet, ?e s? runy, kt?re posiadaj? 50 pocisk?w, b?d? kt?re nie wiedz?, ?e w og?le test server mamy.

@Sinner
Nie widzia?em jeszcze palla, kt?ry dor?wna?by damage'm sorcowi, drutowi na r?wnym lvl'u :p.
 

InfernalSniperr

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Training monki na rl

E tam wg. mnie to real tibia przechodzi powoli w "p?atny" ots, Cipsoft jakby si? nie przejmuje swymi servami tylko kas? a w XXI wieku ??dzi pieni?dz.Chc? pokaza?, ?e co? robi? dla tibijczyk?w ale tak naprawde to ich to nic nie obchodzi na innych forach czytam ze zwykli playerzy robi? wi?cej i si? bardziej interesuj? ni? cipsoft.
 

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Training monki na rl

Wed?ug mnie to super sprawa jak dla mnie palem gram i na serwerach nopvp nie ma na czym skilowa? jedynie na slimach a one szybko padaj? i gra staje si? nu??ca ale ?eby zapobiec temu ?e b?d? du?e lvl non toper skilowa? to powinni wprowadzi? dodatkow? op?at? od godziny skilowania oprucz tego pacca ale szkoda ?e nie b?dzie to dla facc ale super sprawa z jednej strony.
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Training monki na rl

@Napster

Mo?e ty pochodzisz z bogatej rodziny i masz kas? na pacc wi?c nie rozumiesz sprzeciwu innych .....

lecz tibia nie jest darmow? gr? ... w tym si? mog? nawet zgodzi?

Train monki hmmm je?li si? przyjm? to zostan? a je?li nie to je skasuj? to ich indywidualna sprawa ...
 

Marinox

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
185
Reaction score
4
Age
28
Odp: Training monki na rl

Tibia schodzi na psy. Ca?kiem urok sw?j straci. :down::down:
 

19kylo20

Advanced User
Joined
Feb 1, 2009
Messages
152
Reaction score
7
Odp: Training monki na rl

Omg Lol Wtf :p za niedlugo zamiast rl mapy to Evo bedzie ... czego oni jeszcze nie wymysla.... tak ogolem gzdie te trainy ? i sa tylko dla pacc?
 

Misieqp

Advanced User
Joined
Apr 28, 2009
Messages
269
Reaction score
17
Odp: Training monki na rl

G?upota , Tibia od kilku update?w zmienia si? w ots, ten update to ju? b?dzie szczyt wszystkiego, jak b?d? train monki ko?cz? z gr? i na pewno wiele innych graczy z tym sko?czy...

Jak konczysz, oddaj mi konto. Jestem pewien, ze bedziesz nadal gral.

@Topic: Dobrze, ze je robia. Bedzie OT xd Niedlugo pacc za smsm 10.98 :D
 

underdevil

New User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

ale obczaj pamietam jak na 7.6 trenowalem 0 bota bo tibi auto nie mialem i zbieralem sobie speary z pod dupy kurv. zeby skilowac dalej a teraz
* spear nie spada
* sa trainy
* nie gram na rl
* otserverlist
 

Leway

User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Widz?, ?e szykuje si? mega wielki OTS :D haha.


?ENADA
 
Last edited:

Pinha

User
Joined
Feb 11, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

To ma By? Jaki? ?art? Trainery Na Rl ??e tak powiem Cipsoft Zrobi z tibi otsa
 

derlin

Active User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
137
Reaction score
5
Odp: Training monki na rl

Powinienem si? cieszy? poniewa? jestem Royal Paladin, ale nie ciesze si? poniewa? nie b?d? mia? tyle przyjemno?ci ze skillowania na slimach, pozatym RL zamienia sie w OTS
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Training monki na rl

Wszyscy m?wi? "co b?dzie z postaciami magicznymi", "Knight i Pall b?d? rz?dzi?" a na OTS nie ma trainer?w? s?! a jako? du?o os?b gra! Wi?c nie m?wcie ?e Druid i Sorc to "Dupa" bo 200lvl sorc z 90 mlvlem hitam po ~1k jak nie lepiej
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Training monki na rl

Ciekawi mnie rzecz, czy za tymi sqm obok traina jest pz. Je?li tak nie ma to co chwile b?dzie kto? kogo? wypycha? aby ten m?g? sobie potrenowa?. Jak dla mnie ca?kowity Epic Fail.
 

Szukooo

User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Uuu widze ladnie staraja sie wyrownywac profesje . Ladnie teraz nieoplaca sie robic Sorcow i Druidow no bo poco : ) . Tibia tak jak wszyscy widze robi sie otsikami : )
 

Monter08

Active User
Joined
Jun 23, 2008
Messages
76
Reaction score
5
Odp: Training monki na rl

#UP
Sam si? nie op?acasz...
A na OTSach s? trainery dla sorc?w ?e robi? sorc?w!?!??!?!?! NIE!! Kur** wi?c si? zamknij bo jeden co? napisze a ty kur** powtarzasz a nawet nie wiesz o co kur** chodzi
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: Training monki na rl

Wydaje mi sie, Jesli ktos gra knightem tak jak ja, to dla mnie jest to bardzo ale to bardzo dobra zecz. Co innego jak bym gral sorkiem to tez bym sie z?o?ci? ale na ta chwile jestem ZA.
Pozdrawiam
 

lajdia

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
167
Reaction score
13
Odp: Training monki na rl

My?l? ?e fajny pomys?. Jak kto? napisa? Cipsoft nie jest taki g?upi na dawanie botom skillowaniu 24h s?ysza?em ?? b?dzie trzeba p?aci? i to nie na ile si? chce /: W yalahar to b?dzie, trzeba si? tam wybra? ..

XXXXXX [9]: Dam miejsce na training monkach. Tylko jednyne 1kk cc

By by?o

Pozdro
Lajdia
 

Kaffee

New User
Joined
Jul 1, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Age
29
Odp: Training monki na rl

To nie jest tak, ?e postacie magiczne po update zanikn?.
Wyja?ni? troch? sytuacje:
Quest na Train Golemy jest do?? d?ugi i monotonny i jest bramka lvl'owa bodaj?e od 100 lvl'a. Train Golemy nie atakuj? graczy, wi?c trening knightem na nich jest raczej bezu?yteczny. Jedynie paladyn mo?e co? na tym zyska?.
Pozdrawiam,
Kaffee.
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Training monki na rl

No tak,tak^..Ale to i tak zenuj?ce...Od dawna to nie Cipsoft tylko raczej
Cip$oft!Boze..only zysk?To juz przekracza ludzkie poj?cie :/ Cos mi sie wydaje ze po tym update opuszczam tibie ;] Usuwam i koniec ;] Mam nadzieje ze to nie bedzie only premium account!Natomiast mam nadzieje ze to bedzie dosc drogie -.- ...
Pozdro xD
 
Status
Not open for further replies.
Top