What's new

[8.22][XML] Poszukuj?!

Status
Not open for further replies.

aWe

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Prosz? wiem ?e mo?e, istnia?y ju? takie tematy ale nic w nich nie znalaz?em a szukam dla dobrego kolegi poniewa? nie umie on SQL za bardzo wi?c chc? mu to u?atwi? i mo?e i mi si? server ten przyda dlatego prosz? o jakiego? Word Wara pod wersj? XML. Jest jeden taki na forum lecz on ma map? thais ju? powszechnie znan? jako pvp enforced wi?c chc? jak?? odmian?.. Bo ta ju? naprawd? odchodzi od tych lepszych map. Ja bynajmniej nie mog? tego odszuka? na internecie wi?c zwracam si? do was!
Ka?dy server/ots b?dzie mile widziany byle XML oraz word war ka?dy przetestuj? i osobi?cie wypowiem si? kt?ry mi si? przyda? znaczy koledze i dam za to punkt + dla osoby kt?ra mi pomo?e najbardziej.
No wi?c prosz? was o pomoc.

Przy okazji prosz? darujcie sobie s?owa/posty typu: Google nie boli, na forum jest ich du?o..
Potrzebuj? konkretno?ci!
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: [8.22][XML] Poszukuj?!

Hmm.... co za problem pobierzesz ten silnik z tego forum i zmienisz mapk?. Na pewno w config.lua mo?na zmieni? pvp-enforced na pvp.
 

sida503

User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
42
Reaction score
3
Odp: [8.22][XML] Poszukuj?!

Prosze.. Tu masz world wara 8.22 xml z mapka evo ;)

xxx://tibia.net.pl/silniki/21029-8-22-hit-world-war-hit.html

Zamiast "xxx" wpisz "http" :)
 

aWe

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: [8.22][XML] Poszukuj?!

#UP
Pewnie ?e mo?na ale my?l? i? pobior? pewnie innaczej jak?? SQL a z sql nie zmieni? poniewa? chyba si? nie da nie jest przystosowana co? m?drala si? znalaz? buahahsuahusa pow3nd?

#Topic
Zreszt? napisa?em " konkretno?? " wiesz mo?e co to oznacza? Czy szko?a podstawowa nie przesz?a za fajnie? Albo jak nie no to soory mo?e jeszcze siedzisz w tej podstaw?wce. Bo jako? nie wida? " doros?o?ci " Oraz tre?ci czytania ze zrozumieniem tam to by?a podstawa.
Prosz? nie upodabnia? si? do kolegi na g?rze. Z pisaniem postu!:eek:

To znaczy ten ca?y post pisz? do " DRE " prosz? ?le tego nie zrozumie?.
 
Status
Not open for further replies.
Top