What's new

Tbia 8.5 a ok. 3.0

Tbia 8.5 a ok. 3.0

  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 0 0.0%
  • 3.0

    Votes: 0 0.0%
  • 8.5

    Votes: 27 58.7%
  • a:2:{i:12577;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12577;s:6:"nodeid";s:7:"2442265";s:5:"title";s:3:"3.0";s:5:"

    Votes: 0 0.0%
  • a:2:{i:16186;a:5:{s:12:"polloptionid";i:16186;s:6:"nodeid";s:7:"2442265";s:5:"title";s:3:"3.0";s:5:"

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:21365;a:5:{s:12:"polloptionid";i:21365;s:6:"nodeid";s:7:"2442265";s:5:"title";s:1041:"a:2:{i:

    Votes: 19 41.3%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.

Xirate

New User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Na jakiej by?cie grali? Prosi?bym o komentarze z podanymi argumentami. (Jak to wygl?da jak napiszecie tylko 8.5 lub 3.0 i koniec odpowiedzi?).

Ja na 3.0. Argumenty:

- Wtedy uwalenie cyklopa to tak samo jakby? uwali? orsha albo nawet lepiej( ma?a korekta: Nie chodzi mi ?e jak trudno jest uwali? tego cyca ale jak? to daje satysfakcj?)
- 0 Newbie
-Wszyscy se pomagali a nie tylko s?pili i na z?o?? inym robili. (Bynajmniej ropowanie potwork?w).
- Poza tym ciekawo?? (podobno wtedy rat wygl?da? jak kamie?, przynajmniej tak mi kolega powiedzia? ale jak zobaczy?em jak wygl?da cyclop w temacie dawna tibia to my?le ?e si? myli?:) )

A i jeszcze jedno. Wiem ?e by?y tematy typu "Dawna tibia" i "Jak wygl?da?a tibia 3.0?". Mo?e nawet by? albo jeszcze jest taki temat. Skoro ten trzeba usun?? nie ma sprawy.

?eby unikn?? koment?w typu:
"A jak wygl?da?a ta tibia?"
albo jak tu kto? ni?ej napisa?:
" Czy ty m?wisz serio? Poje... ci??? Ka?dy woli gra? na 8.5"

Radz? najpierw przeczyta? ten temat i par? wypowiedzi:
http://tibia.net.pl/dyskusja-ogolna/19381-dawna-tibia.html
 

MappingFOR

Advanced User
Joined
Apr 3, 2009
Messages
431
Reaction score
18
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

[...] Czy ty m?wisz serio? Poje... ci??? Ka?dy woli gra? na 8.5
 

Billi

Active User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Ja np chcia?bym zobaczy? jak si? by gra?o na tej Tibi 3.0 :)
 

Xirate

New User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

[...] Czy ty m?wisz serio? Poje... ci??? Ka?dy woli gra? na 8.5


Ekhem.. Po pierwsze nie ?ycz? sobie aby odnoszono si? do mnie w ten spos?b.
Poza tym przeczytaj se pare wypowiedzi tutaj http://tibia.net.pl/dyskusja-ogolna/19381-dawna-tibia.html i innych temat?w a dopiero potem m?w "wszyscy". A i skoro zag?osowa?e? na 8.5 albo kieruj?c si? zdaniem "Ka?dy woli gra? na 8.5" czemu nie poda?e? powod?w takiej opinii?
 
Last edited:

Yszty

User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Wydaj? mi si? ?e 8.5 nawet nie pami?tam takiej tibia jak 3.0 mo?e i by?o fajnie ale teraz 8.5 to jest bajka nie gra 100lvl mo?na wbi? tak szybko ?e masakra du?o wi?cej ciekawych rzeczy questy,potwory,itemy wiec 3.0 a 8.5 jest du?a r??nica nie wiem w og?le dlaczego 3.0 ale spoko znasz ju? moje zdanie:)
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Tego nie mo?na por?wnywa?. To nie jest wino (im starsze tym...). Tibia, jak ka?da (a mo?e nie?) gra rozwija si?. M?wisz to raczej przez sentyment, nie masz poj?cia jak si? wtedy gra?o... Obejrza?e? kilka zdj?? i to normalne, ?e chcia?by? zagra? na starym kliencie. To co niedost?pne, smakuje lepiej. Uwierz mi, po kilku dniach chcia?by? gra? na nowej wersji.

Wtedy uwalenie cyklopa to tak samo jakby? uwali? orsha albo nawet lepiej
Czemu? Bo by? najlepszy? Nie by? wcale tak trudny, jak orsh (znajd?mi kogo? kto solo zabije orshabaala). Jedyne co bardzo przeszkadza?o, to res do?wiadczenia po ka?dej ?mierci (gorzej ni? bez bless?w ;( )

[...] Czy ty m?wisz serio? Poje... ci??? Ka?dy woli gra? na 8.5
Zapewne, jednak, ka?dy (normalny) chcia?by poczu? starce czasy :p
I bez przekle?stw... bo si? kurwa syf zrobi :|

Pozdrawiam
Deaven
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

ja bym wola? 3.0 chcia?bym poczu? te klimaty co tam by?y 0 newbie szkoda ze nie robi? ots?w z real mapom pod 3.0 :(
 

KakashiPL

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
399
Reaction score
20
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

UP*
Skad wiesz moze ktos jeszcze ma silnik z rl mapa pod 3.0 xD

A cod o tematu to ja tez bym se zagral na 3.0 zobaczyc jak tam bylo jak sie wtedy gralo bo ja dopiero zaczolem grac w tibie od 8.0(moja pierwsza gra z tibia to byl client 8.0)
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Ja nie mia?em okazji zagra? na wersji tibi 3.0, ale bardzo bym chcia? zobaczy? wtedy jak by?o.Na pewno musia?o by? lepiej ni? teraz(aktualnie nie gram bo mi si? to ju? w og?le nie podoba).A i ja zacz??em gra? w tibie na wersji bodaj?e 7.92.;)
 

Billi

Active User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Wi?kszo?? graczy marzy?aby,?eby zobaczy? ten wspania?y klimat klienta 3.0.Zapewne nie ma tu takiej osoby kt?ra by gra?a na takiej wersji tibi,ale mo?e kiedy? b?dzie taka okazja:p
 

Szud

Advanced User
Joined
May 17, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Age
29
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Ja bym chcia? 3.0. A dlaczeg??? Ju? wyja?niam. No na pewno te wszystkie argumenty kt?re wymieni? Xirate. No i te? przede wszystkim dlatego, ?e do tej pory star? Tibi? widzia?em tylko na screenach i filmikach. A chcia?bym zobaczy? jak to si? dawniej gra?o ...

-------------------
G?osuj? na 3.0 !!!
 

Xirate

New User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Wydaj? mi si? ?e 8.5 nawet nie pami?tam takiej tibia jak 3.0 mo?e i by?o fajnie ale teraz 8.5 to jest bajka nie gra 100lvl mo?na wbi? tak szybko ?e masakra du?o wi?cej ciekawych rzeczy questy,potwory,itemy wiec 3.0 a 8.5 jest du?a r??nica nie wiem w og?le dlaczego 3.0 ale spoko znasz ju? moje zdanie:)

Tzn. wersja 3.0 to by?a moja propozycja. Mo?e te? by? 4 albo 5.0.
 

Durassek

User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

3.0 klimat ma lecz i tak wolal bym 7.4 ;d
 

lolo194

Active User
Joined
Nov 25, 2008
Messages
110
Reaction score
1
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Ja bym wola? 3.0 chcia?bym pozna? te rzeczy,npc.
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

arrr pod 3.0 nie ma rl mapy .... mapk? wykradziono za uptate 7.4 lub 7.6 ...... Lecz je?li kto? chc?cy to stworzenie ots pod 3.0 nie powinno byc takie trudne. ...
@topic
Hmmm tak ja bym zagra? w tibie 3.0
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

@UP

?aden OTS nie odzwierciedli rl tibii z tamtych czas?w, aktualne OTS'y z ~7.6+ maj? tyle wsp?lnego z tamtejsz? tibi? co keczup z pomidorem, je ??czy jedynie klient, a keczup z pomidorem pomidor, ale ka?dy funkcjonuje inaczej.


Na jakiej by?cie grali? Prosi?bym o komentarze z podanymi argumentami. (Jak to wygl?da jak napiszecie tylko 8.5 lub 3.0 i koniec odpowiedzi?).
Ja na 3.0. Argumenty:
- Wtedy uwalenie cyklopa to tak samo jakby? uwali? orsha albo nawet lepiej( ma?a korekta: Nie chodzi mi ?e jak trudno jest uwali? tego cyca ale jak? to daje satysfakcj?)
- 0 Newbie
-Wszyscy se pomagali a nie tylko s?pili i na z?o?? inym robili. (Bynajmniej ropowanie potwork?w).
- Poza tym ciekawo?? (podobno wtedy rat wygl?da? jak kamie?, przynajmniej tak mi kolega powiedzia? ale jak zobaczy?em jak wygl?da cyclop w temacie dawna tibia to my?le ?e si? myli?:) )
A i jeszcze jedno. Wiem ?e by?y tematy typu "Dawna tibia" i "Jak wygl?da?a tibia 3.0?". Mo?e nawet by? albo jeszcze jest taki temat. Skoro ten trzeba usun?? nie ma sprawy.
?eby unikn?? koment?w typu:
"A jak wygl?da?a ta tibia?"
albo jak tu kto? ni?ej napisa?:
" Czy ty m?wisz serio? Poje... ci??? Ka?dy woli gra? na 8.5"
Radz? najpierw przeczyta? ten temat i par? wypowiedzi:
http://tibia.net.pl/dyskusja-ogolna/19381-dawna-tibia.html

Haha... Czy?by noob kt?ry chwali czasy kt?rych nie zna, nie widzia? tamtej wersji tibii, a jedynie snuje domys?y cudowno?ci tamtej gry?

Ja na 3.0. Argumenty:
- Wtedy uwalenie cyklopa to tak samo jakby? uwali? orsha albo nawet lepiej( ma?a korekta: Nie chodzi mi ?e jak trudno jest uwali? tego cyca ale jak? to daje satysfakcj?)
- 0 Newbie
-Wszyscy se pomagali a nie tylko s?pili i na z?o?? inym robili. (Bynajmniej ropowanie potwork?w).
- Poza tym ciekawo?? (podobno wtedy rat wygl?da? jak kamie?, przynajmniej tak mi kolega powiedzia? ale jak zobaczy?em jak wygl?da cyclop w temacie dawna tibia to my?le ?e si? myli?:) )
1)Hahaha, kiedy? ubicie cyca dawa?o wi?ksz? satysfakcj? ni? ubicie orsha teraz? Bez komentarza.
2)Wszyscy byli newbie.
3)Haha? Wtedy ka?dy rurowa? potwor, nie by?o systemu antyluringu, ludzie sobie pomagali? Graczy mog?e? policzy? na palcach, g?upot? by by?a ci?g?a rywalizacja.
4)Wtedy wszystko wygl?da?o jak kamie?, plama, lol...

+ gra by?a pe?na bug?w, ma?a mapa (3 expowiska na krzy?), brak ban?w za pk (mo?naby?o bi? ka?dego bez ogranicze?), bossami kierowa? jaki? noob z CipSofty z lvl'em nie potrafi?cy gra?.

Aha, w temacie kt?ry poda?e? s? jedynie screeny z wersji 6.0+


Aktualna tibia jest dopracowana, jest du?o czar?w, du?a mapa, wiele ?wiat?w, dopracowane pvp... S? runy na hotach (nie wiem czy to atut, ale u?atwienie z pewno?ci?)

Tibia 8.5 jest bezapelacyjnie lepsza pod ka?dym wzgl?dem.
 
Last edited:

kucha

New User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
8
Reaction score
1
Age
29
Odp: Tbia 8.5 a ok. 3.0

Ehh niestety niemialem okazji pograc na kliencie tibii 3.0.jednak chciabym spr?bowa? cho? w?tpi? ze bedzie jakas okazja.Z tibii (teraz) robi? jakiegos OTS.Kto by pomy?la? zeby na RL zrobi? Trainery ;/.ja zaczyna?em gra? jak by?a Tibia 7.6 i moge powiedzie? ze to dopiero mo?na by?o nazwa? gra.Teraz 100 lvl to kwestia kilku miesiecy.Makabra.....
 
Status
Not open for further replies.
Top