What's new

[PHP] Sklepik SMS do Twojego OTSa

Status
Not open for further replies.

korexus

New User
Joined
May 7, 2008
Messages
9
Reaction score
1
Witam Was
drodzy u?ytkownicy


Od dawna przybiera?em si? do napisania takiego sklepiku, zawsze nie mog?em si? zebra? ale w weekend majowy znalaz?em troszk? czasu... i jeszcze poniedzia?ek i wtorek wolny od szko?y bo maturzy?ci pisali i zebra?em si?y i czas do "kupy" i tak powsta? ten oto sklep.
A dzi? nasta? dzie? kiedy oficjalnie go zaprezentuje i oddam go do Waszego u?ytku.
Kierowa?em si? napisaniem czego? pod B-FoXa bo sporo os?b u?ywa go a sklepiku pod niego nie by?o... Gesior napisa? sklepik pod TFSa


Jak to dzia?a?
Jak ka?dy sklepik... walut? w moim s? punkty kt?re mo?na kupi? za sms'a lub przelew(tutaj ju? manualna obs?uga admina)
Za ww. punkty mo?na kupi? premium lub przedmioty na swoj? posta? z OTSa
Wszystkie transakcje s? zapisywane w archiwum oraz dost?pne z panelu admina


Co trzeba mie??
Naprawd? niewiele... wystarczy umiej?tno?? wpisania danych przy instalacji skryptu oraz posiada? OTSa[SQL], serwer z obs?uga PHP5 oraz MySQL


Jak wygl?da?
screenmp4.jpg


Wszelkie instrukcje znajdziecie w pliku PRZECZYTAJ.txt kt?ry znajduje si? w folderze razem z pozosta?ymi plikami...


Sklepik testowany na B-FoXie jako serwer php i mysql pos?u?y? Xampp.


Mog? na pro?b? przerobi? m?j sklepik dla ka?dego OTS SQL wystarczy przekaza? mi jako? wz?r bazy danych.


Je?li kto? chce to mog? pod??czy? sklepik pod AccMakera za drobn? op?at? oczywi?cie...

A oto i on:
Rapidshare:

SpedyShare


Skan:
skanop0.jpg

oraz


Wszystkie b??dy oraz problemy prosz? zg?asza? w tym temacie.

Prosz? o komentarze i oceny..
Mam nadziej? ?e moja wielogodzinna praca zostanie dobrze oceniona:)

Pozdrawiam KoreXus

PS. Szukam Teamu, interesuje mnie stanowisko WebMaster najch?tniej do istniej?cego otsa pod SQL
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
fajny sklepik, ale szkoda ?e na SQL, dasz na XML to b?dzie reput a tak to na nic mi si? nie przyda. Cho? nie mam SQL to oczywi?cie skrypt 1 klasa 10/10 ;)
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Witam. Fajny sklepik. W?a?nie szkoda, ?e nie na [Xml], bo na Sql te? mi si? nie przyda, ale scrypt to super(good). Jak mo?esz daj na Xml :). Pozdrawiam, Jack Kamus
 
Last edited:

Strange

Active User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
50
Reaction score
3
Bardzo Fajny Skrypt ale mi tez si? nie przyda ma sql :( jak mozesz to zr?b na xml jak si? da oczywi?cie.
 

korexus

New User
Joined
May 7, 2008
Messages
9
Reaction score
1
@UP, UP, UP
da sie da ... w wolnym czasie przerobie skrypty pod xml... instalacja takiego skryptu bedzie wiazala sie z restartem postaci w przypadku xml bo nie da sie dopisac zadnego parametru wszystkim istniejacym.. chyba ze ktos ma sporo czasu;]
//Do konca maja wydam wersje XML macie na mysli jakis konkretny silnik?
 

Masiar

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
274
Reaction score
21
super skrypcik, i dobrze ?e zrobi?e? na SQL, a nie xml,
NIECH SI? KO?CZY ERA XML! =]

Pozdrawiam, 8+/10

@down.
sorki mistrzu, ale je?eli masz tak m?wic, to sp?j? na swoje posty. Hmm?! - skuma?e? aluzje? oby tak ^^

Pozatym xml to nie stabilny serwer, ?atwo o crashe, debugi i masa plik?w NOOB.XML czy tym podobne - na co to komu? jak kto? sie nauczy SQL to pokocha to i zostanie w tym na zawsze
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
//Do konca maja wydam wersje XML macie na mysli jakis konkretny silnik?

Najlepiej uniwersalny sklepik na ka?dy silnik XML :) ale jak si? nie da to ja poprosz? Evolutions ;)

NIECH SI? KO?CZY ERA XML! =]

Jak masz gada? takie g?upoty to lepiej nie m?w nic. XML jest prostrze w obs?udze i tak ma by?! Pozdro...
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Super

Super

Naprawd? ?wietny skrypt. Przyda si? pewni wielu osobom, w tym mo?liwe, ?e te? mi.
 

elsemen

User
Joined
May 12, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Hmm fajny pomys? z tym warzywniakiem :)

Przetestuj?!

@OFF

To co ?e SQL,

sQl to ?wietna sprawa dopiero teraz si? o tym przekona?em :)
 
Last edited:

korexus

New User
Joined
May 7, 2008
Messages
9
Reaction score
1
@Up przeciez do forgottena masz specjalny dedykowany tylko do niego sklepik by Gesior.pl
technicznie i ten mozna przerobic zmieniajac pare zapytan do SQLa

@OTSy XML
xml to bazy przeszlosci... teraz malo kto z tego korzysta... w dodaku sa duzo trudniejsze w obsludze z poziomu skryptow PHP... a w dodatku ten typ bazy jest duzooo wolniejszy i mniej wydajny w por?wnaniu do SQL wniosek nasuwa si? sam... chcesz miec dobrego otsa? naucz sie oblsugi mysql (przeciez to takie proste...) i postaw ots SQL

nastepna sprawa... edycja np. postaci
zmienisz bez problemu na XML np. lvl i exp wszystkim na xx lvl i zz exp?(masz 3000postaci)
w SQL wystarczy jedno proste zapytanie i wszyscy maja xx lvl i zz exp

mam nadzieje ze przekonalem was chodz troche do uzywania baz danych MySql
 

Pulliton

User
Joined
May 18, 2008
Messages
19
Reaction score
3
Ok przekona?e?, ale nie skomentowa?e? tematu g??wnego :). Co do niego to sklepik bardzo fajny, a OTS'y SQL Rox!!!! :).
 

Dadexix

User
Joined
May 2, 2008
Messages
24
Reaction score
1
ciekawy skrypt sam pisze co? podobnego:)

Jak kto? ma jaki? pomys? na "stawki" to mog? zsintegrowa? ten skrypt z allpay:) tylko ile pkt za jaki sms:)?(przelew?w nie da si? tak zautomatyzowac;/)
 

DeGhost

Active User
Joined
Apr 14, 2008
Messages
82
Reaction score
7
super Shop'ik, choci?z brakuje tam "automatyczno?ci" takiej ja ka jest w "Shop system version 0.0.3 by Gesior"

Pozatym niedawaj swojej pracy pod xml, bo jak noobki si? dostan? to co drugi ots bedzie mial takiego,a ty zostaniesz zaspamowany jakimi? problemami ...

POZDRAWIAM x)
 

Pawqo

User
Joined
May 19, 2008
Messages
28
Reaction score
0
Age
30
Dobrze ?e na SQL ;] Mam akurat b-foxa wi?? sie przyda ;] .

@korexus
Ja te? szukam teamu do OTS'a , a webmaster by si? przyda? .
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
korexus said:
@UP, UP, UP
da sie da ... w wolnym czasie przerobie skrypty pod xml... instalacja takiego skryptu bedzie wiazala sie z restartem postaci w przypadku xml bo nie da sie dopisac zadnego parametru wszystkim istniejacym.. chyba ze ktos ma sporo czasu;]
//Do konca maja wydam wersje XML macie na mysli jakis konkretny silnik?

obiecowa?e? i gdzie sklepik pod XML? Tak si? na niegonastawi?em i czeka?em a? do ko?ca Maja aby? takowy udost?pni? no i jak na razie widze tylko 3 twoje posty i brak sklepiku pod XML. Je?li mo?esz to go zr?b b?d? wdzi?czny. Je?li kto? ma co? podobnego albo inny sklepik z gotowymi skryptami to bardzo prosz? o link. :) Pozdrawiam
 

Balrog

New User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
2
Reaction score
0
avh

avh

ja rowniez czekam na sklepik do XML tak jak pan obiecal mam nadzieje ze dotrzymales pozdrawiam

Admin - Polania OTS
 

cm geh

New User
Joined
May 3, 2008
Messages
9
Reaction score
0
super skrypcik.... daje 9/10 tylko mam nadzieje ze dotrzymasz obietnicy i zrobisz shopik pod [XML].
Z gory dzieki.:D

Pozdrawiam-------------------Admin DetroniaOTS:)
 

Dadexix

User
Joined
May 2, 2008
Messages
24
Reaction score
1
Sory za p??ne odpowiedz na ten temat ale mo?e zmienisz podej?cie

@UP, UP, UP
da sie da ... w wolnym czasie przerobie skrypty pod xml... instalacja takiego skryptu bedzie wiazala sie z restartem postaci w przypadku xml bo nie da sie dopisac zadnego parametru wszystkim istniejacym.. chyba ze ktos ma sporo czasu;]
//Do konca maja wydam wersje XML macie na mysli jakis konkretny silnik?
nastepna sprawa... edycja np. postaci
zmienisz bez problemu na XML np. lvl i exp wszystkim na xx lvl i zz exp?(masz 3000postaci)
w SQL wystarczy jedno proste zapytanie i wszyscy maja xx lvl i zz exp
Hmm ja ju? jestem w czasach oraz zdadzam si?, nie optymalne rozwi?zanie, wolne i w ogole ale ile trwa napisanie skryptu do tego?(zmiana wszystkich np. lv czy dodanie parametru by nie robi? resetu) max. 20min?

Peace:)
 

MaLiN

User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Prosi? bym cie bardzo coby? zrobil wreszcie tego XML ( jak bys mogl zrobic to pod stigme)

;]
Z gory dzieki
 
Status
Not open for further replies.
Top