What's new

G?upia szko?a

Status
Not open for further replies.

Exposite

User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
14
Reaction score
6
Odp: G?upia szko?a

Podejrzewam, ?e pali.

Tak bez jaj, jeste? jego ojcem? Chcia? by?, aby brat ciebie prze?ladowa?, i pyta? na forum tibijskim jak mo?e ci pom?c? Od tego jest chocia? by szkolny psycholog, o ile takowy tam urz?duje. No i rodzice, to oni powinni mu wm?wi? aby nie bra? tego ?wi?stwa.
 
Last edited:

Maziu

Active User
Joined
Apr 21, 2010
Messages
52
Reaction score
3
Odp: G?upia szko?a

Wracam po d?u?szej przerwie, sytuacja si? pogorszy?a. Brat ma spraw? w s?dzie za pobicie, no c??, wiedzia?em, ?e do tego dojdzie, ale co ja mog? poradzi?, ostrzega?em go o konsekwencjach karnych.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: G?upia szko?a

Tak bez jaj, jeste? jego ojcem? Chcia? by?, aby brat ciebie prze?ladowa?, i pyta? na forum tibijskim jak mo?e ci pom?c? Od tego jest chocia? by szkolny psycholog, o ile takowy tam urz?duje. No i rodzice, to oni powinni mu wm?wi? aby nie bra? tego ?wi?stwa.
Chcia?by czy nie, robi to dla jego dobra. Jest na tyle odpowiedzialny, aby zainteresowa? si? m?odszym rodze?stwem.
Mam takie pytanie do autora. Co na to wasi rodzice? Co na to Dyrekcja gimnazjum?
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: G?upia szko?a

Powiem tak tutaj to nie masz co szuka? pomocy poniewa? 3/4 to dzieci.
PedAGOG JEST I co z tego u mnie w gimnazjum(normalnym) nie m?g? sobie poradzi? z nami.
Musisz sam kombinowac przem?wi? do rozs?dku inaczej si? nie da
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: G?upia szko?a

Radze zmieni? mu szko??, ewentualnie jak nie jest "frajerem" to kup mu bilecik na p?? roku na si?ownie kup mu 5 kg. od?ywek i jazda ;p nikt mu nie podskoczy...
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: G?upia szko?a

Chcia?by czy nie, robi to dla jego dobra. Jest na tyle odpowiedzialny, aby zainteresowa? si? m?odszym rodze?stwem.
Mam takie pytanie do autora. Co na to wasi rodzice? Co na to Dyrekcja gimnazjum?


A co do tej wypowiedzi... s?ysza?e? o nauczycielu, kt?remu kosz na g?ow? wsadzali? dyrekcja i nauczyciele po prostu mog? si? ba?...
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: G?upia szko?a

Radze zmieni? mu szko??, ewentualnie jak nie jest "frajerem" to kup mu bilecik na p?? roku na si?ownie kup mu 5 kg. od?ywek i jazda ;p nikt mu nie podskoczy...
Dobre musz? by? te "od?ywki", ?eby ju? po 6 miesi?cach nikt mu nie m?g? podskoczy?..

Ju? si? wypowiada?em w tym temacie, ale zrobi? to jeszcze raz. Jakiej pomocy oczekujesz na tibijskim forum? Powiedz, ?eby zmieni? szko??, albo niech we?mie przyk?ad z ch?opaka z rozm?w w toku.

"Tylko mato?y chodz? do szko?y"
czyli po co 15-latkowi szko?a, jak jest hip hop, jest gruba rozkmina.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: G?upia szko?a

moze opisz, jak sie ubiera, czym sie zaczal interesowac... moze pod wplywem koelgow nabral nowych autorytetow, dzieki ktorym chce pdoazac...
kiedys napewno przejrzy na oczy, ze zle robil...
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: G?upia szko?a

To nie poradnia psychologiczna, dlatego te? zamykam ten temat. Jak kto? ma jaki? problem co do mojej decyzji, to nie zachowa go dla siebie.; )
 
Status
Not open for further replies.
Top