What's new

Summer Update nadchodzi!

Status
Not open for further replies.

Warchief

User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
47
Reaction score
6
Dzisiaj, 28 Czerwca, pojawi? si? nowy news na oficjalnej stronie tibii:
W ?rod?, 30 Czerwca, wprowadzona zostanie letnia aktualizacja. To znaczy, ?e wszystkie servery, jak i strona zostan? zamkni?te od godziny 13:30 do godziny 18:00.

 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Summer Update nadchodzi!

Warchief poda? link... To ten pt. "Wi?cej o update na tibie 8.58". Jednak?e mo?esz si? jeszcze czego? dowiedzie? czytaj?c teasery z archiwum tibia.com, lub poszuka? jakich? screen?w z test serwera na stronach fanowskich.
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Summer Update nadchodzi!

Niestety moim zdaniem najgorszy z mo?liwych summer update'?w, ma?o rzeczy wprowadzili, nic ciekawego.
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Summer Update nadchodzi!

Jogi, mylisz si?.
Wprowadzili do?? dobre rzeczy, poczekam do 19 i zobaczymy :)
(19 Polskiego czasu, 18 ENG)
Tak jak napisa?em na Hunted, jeden z dobrych update kt?re CipSoft wprowadzi?.
 

Porah

Active User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
83
Reaction score
1
Odp: Summer Update nadchodzi!

hmm powiem tak bardzo mi sie podobaja potworki , itemki lecz wkurza mnie ten addon niedlugo tibia stanie sie jakas chinska giereczka , mysle ze nigdy nie dodadza zamiast rp np Mistrz Szaolin itd :> brzydki ten addon.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Summer Update nadchodzi!

W sumie to jest ciekawy update, jak wi?kszo?? uwa?a. Wi?ksza frajda b?dzie jak powstanie TFS pod 8.6, nie 8.58. Komu? si? wida? pomyli?o z wersj?. Potworki s? ciekawe, tereny takie sobie, ale mog? by?.
 

Demrumrus

Active User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Summer Update nadchodzi!

A mnie najbardziej si? podoba mo?liwo?? ??czenia run i potion?w, a tak?e nowe zbroje od 100 lvla. Szkoda, ?e nie wprowadzili jakiego? qesta dla low lvla na facu.

Czy kto? wie czy elfem b?dzie mo?na pi? manasy, je?li b?d? z??czone?
 
Last edited:

Kuszczyk

Advanced User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Summer Update nadchodzi!

A mnie najbardziej si? podoba mo?liwo?? ??czenia run i potion?w, a tak?e nowe zbroje od 100 lvla. Szkoda, ?e nie wprowadzili jakiego? qesta dla low lvla na facu.
Ej s?ysza?em o tym ale mam pytanie jedno:p Czy b?dzie mo?liwo?? ??czenia tych samych itemk?w?? Armor?w itd...?
 

Sokolll

Active User
Joined
Apr 4, 2010
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Summer Update nadchodzi!

Ej s?ysza?em o tym ale mam pytanie jedno:p Czy b?dzie mo?liwo?? ??czenia tych samych itemk?w?? Armor?w itd...?

Nie , w tym update b?dzie ??czenie run oraz potion?w nie b?dzie takiego czego? jak z?anczanie tych samych item?w jak (Armory,Helemty,Legi,Bootsy,itd.) Moim zdaniem gdyby tak by?o jak by si? z?ancza?o armory he?my to by?o by g?upio...
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Summer Update nadchodzi!

@Sokolll
nie b?dzie takiego czego? jak z?anczanie tych samych item?w
gdyby tak by?o jak by si? z?ancza?o armory
Z??CZA?O! Kurwa.

@Topic
Nie gram w tibie od 8.31? 8.40? Po updacie na 8.20+ By?o ju? tylko gorzej, te nowe grafiki, nowe itemki, czy inne nowe g?wna. Po drugie botterzy, po?owa ludzi graj?cych w tibie leci na bocie (o ile nie wi?cej). A co do update to jest on jak ka?dy inny, dodany jaki? nowy addon, monsters i itemki, do tego kilka skrypt?w.

@Sokolll down
mi na stronie pisze takie co? :
A przypadkiem nie jest napisane?..

@Down
Bo mnie to denerwuje.
 
Last edited:
N

Nemo

Guest
Odp: Summer Update nadchodzi!

Z tematu zaczyna si? robi? ?mietnik, wi?c zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top