What's new

Potrzebuj? szablonu forum. (Nie TNET, itp.)

Status
Not open for further replies.

Talented

Active User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
51
Reaction score
6
Witam,
Nigdzie nie mog? znale?? ?adnych szablon?w forum, a chcia?bym je za?o?y?.
Na HTML'u i CSS'ie nie znam si? za bardzo, dlatego w?a?nie potrzebuj? szablonu.
Chodzi mi o bardzo prosty szablon forum ale BARDZO zale?y mi na tym, by by? system rejestracji :p
Najlepiej, ?eby by?o to tak:
Wchodzisz na stronk? i wychodzi Ci normalna stronka z news'ami itp. S? tam te? podstrony a w nich Forum.
Wchodzisz na Forum i przenosi Ci? na i tam mo?esz si? rejestrowa? :p

Z g?ry Dzi?ki, za wszystkie podane -mam nadziej?- linki :p


Pozdrawiam,,
Talented
Notka moderatorska:
Przenosz?
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Potrzebuj? szablonu forum. (Nie TNET, itp.)

Aby za?o?y? jakiekolwiek forum potrzebujesz: serwera, skryptu i pomys?u.
Bez tych rzeczy nie masz szans. Serwer jest do?? prosto znale??. Wybierasz darmowy serwer do stron www i sam umieszczasz tam wybrany skrypt forum, b?d? u?ywasz serwer?w, kt?re maj? wgrane skrypty.

HTML Ci nic nie pomo?e w tych sprawach. Forum w wi?kszo?ci obs?uguj? pliki PHP. Je?li chcesz zrobi? na prawd? dobre forum, to zaopatrz si? w skrypty takie jak: PHPBB by Przemo, MyBB, vBulletin (na licencji), SMF, IPB.

Je?li masz olej w g?owie, to zaopatrzysz si? w dobry serwer, skrypt, kt?ry jest rozbudowany i posiada wiele ciekawych dodatk?w oraz kadr?, kt?ra pomo?e Ci pozycjonowa? forum.
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Potrzebuj? szablonu forum. (Nie TNET, itp.)

Powiem tylko tyle :) : Raczej nikt Ci szablony nie udost?pni za darmo :) (tak mi si? wydaje)

Tak jak pisa? Avrellius - Je?li masz olej w g?owie to zakupisz dobry serwer do forum , skrypt ;)

Polecam PHPBB by Przemo :)
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: Potrzebuj? szablonu forum. (Nie TNET, itp.)

Za darmo to nic nie dostaniesz w dzisiejszych czasach. Ja poleci? mog? M@rtina kt?ry za dobr? cen? wykona Ci szybko dobry szablon w HTML i CSS.
 
Status
Not open for further replies.
Top