What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Joined
Oct 19, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

SPIKE SWORDA NIE MA !!!!!
TO JEST TO SAMO CO Z DRZWIAMI NA BANUTA OD 999LVL !!!! MASTRO DARO TO SPRAWDZIL !!
DOWOD:

@EDIT
Co z tego ze u Dixi jest Brass Armor? U H.L. (NPC) na Outlaw Campie mozna sprzedac Magic Longsworda i co?
pozdro dla I?awian !!! :)

a sk?d na ots ziomek b?dzie mia? wsp??rz?dne tego tp? przecie? tego nie wida? wi?c nie wiem jaki tutaj jest dow?d (mo?e kto? ju? wcze?niej o tym pisa?)

a co do spike sworda to on by? mo?e i jest tak samo jak z w/w filmikiem nie ma dowod?w ?e nie ma. Na ots te? mog? sobie wsp??rz?dne doda? do jakiego? miejsca kt?rego na prawd? w rl tibi nie ma.
Na razie nikt tego nie rozwi?za? ale to nie znaczy ?e kiedy? si? nie dowiemy jak zdoby? spike sworda
 

Asaver

User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
12
Reaction score
2
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja nie wierz? w te brednie, nie ma ?adnej drogi do tego questa.
By? mo?e by?a i by? mo?e b?dzie, teraz nie ma drogi - moje zdanie. :|


Pozdrawiam,
Asaver
 

napiz

New User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Dobra wsz?dzie pisz? o tym by dorwa? tego Veroth'a (Vendora) tego co na zmiane sprzedaje z Dixi z tym, ?e nikt go nigdy nie widzia?. Nie da si?, tak jak kiedy? sprzeda? ju? Brass Armor'a.
Wypytuje wszystkich npc o wszystko.
Czyta?em na innych forach, ?e ten Veroth (Vendor) ukry? si? gdzie? na rookgardzie i uwaga doszed?em z moimi milionami zapyta? do Hyacinth'a i zapyta?em z g?upia:
02:04 Half Lock [14]: magic
02:04 Hyacinth: I'm one of the few magic users on this isle. I can sense a follower of the dark path of magic hiding somewhere in the depths of the dungeons.
Magic users. Pami?tam teori?, ?e ten minotaur mag to Veroth bo on faktycznie pokazuje si? graczowi tylko na sekund? (by?a teoria, ?e ucieka i u?ywa utevo res ina i wraca).
Jeszcze jedno potrzebuj? co? sprawdzi? i potrzebuj? to tego uczciwego PACC. Kogo? kto nie wykonywa? Goblin's Hell. Tam jest napisane: "Temple of the all consuming Cheese Only true believers may enter"
Chodzi mi o fragment only true believers je?li przed udaniem si? na Goblin Hell p?jdziemy do Hyacinth i powiemy:
03:00 Half Lock [14]: Crunor
03:00 Hyacinth: May Crunor bless you and protect you on your journeys!
Widzimy jak Hyacinth u?ywa na nas jakiego? czaru b?ogos?awi?c nas.
 
Last edited:

Terilus

User
Joined
Nov 15, 2009
Messages
10
Reaction score
2
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Witam.
@up Ale co ten bless moze mniec wspolnego z mino magiem?? Juz dawno bylo wiadome ze cos takiego istnieje.
Co do Veroth'a czytalem gdzies ze teraz ukrywa sie jak ktos dobrze nam znany (czy cos takiego)i pomaga nowym i potrzebojacym gracza.
Wtedy wszyscy obstawiali, ze to Cipfred (nie wiem czy dobrze napisalem) wiec raczej teoria z mino magie i utevo res ina odpada, chociarz bylo gdzies ze mino mag boi sie ludzi ale on przewodzil minosami na rooku wiec w to watpie, ze ten minotaur mag moze byc Veroth.
@down
Takie panoje powszechne mniemanie o tym. Tak naprawde jest to niewiadome i nie da sie udowodnic ze nie istnieje taki quest.
 
Last edited:

MasterMagii

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
53
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Bardzo bym si? ucieszy? gdyby Spike Sword da?o si? zdoby?,lecz uwa?am,i? jest to tylko legenda maj?ca stworzy? klimacik w grze.Poza tym wiele razy czyta?em i? CipSoft nienawidzi rookstayer?w,gdy? uwa?a ?e rookgard ma by? tylko wysp? na kt?rej nowi maj? nauczy? si? gra? i i?? na maina.Pomy?lcie.Czy je?eli CipSoft naprawd? tak uwa?a,czy robi?by questa na Spike Sword (to zach?ci?oby wielu graczy do zostania na rooku)?
 

marwit144

User
Joined
Nov 27, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

to jest OTS bo sa bledy np.pisze zamiast Spike Sword SPikeSword
osobiscie w to nie wierze!


Hmm Twierdze ?e to nie ots bo nie pisze ci tam ?e SPike Sword Tylko Normalnie Spike Sword Polecam Okuliste : Pozdro ! ;)
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Terilus
Mas?o Ma?lane ...


Pan @UP

Ja tobie polecam , jaki? poradnik o rooku :)
Nie wasz "Spike Sword" tylko "Sword of Fury" to po pierwsze :)

Temat jest g?upi ...
I jest b??d w temacie ...

Sword of Fury nie jest zwi?zany z MM , je?li w og?le istnieje taki quest ...

MM- Czyli Minotaur Mage , jest pozosta?o?ci? po minosach na roku.
Kiedy? minosy w?ada?y rookiem , lecz zmieni?o si? to po przyj?ciu cz?owieka. (To jest mit ,jak by co.)MM pochodzi z "Mintwallin" (Dla nie wiedz?cych kr?lestwo Minotaur?w)
Teleport prowadzi? do "Mintwallin" lecz zosta? on popsuty , a MM zamkn?? si? w tym pokoju Magi?.


Sword of Fury - Na polskie t?umaczenie "Miecz Furii" nie wiem jak si? tam znalaz? lecz wiem ?e jak stanie si? na dw?ch wyznaczonych pozycjach , wtedy "zalewa go fala" (Przygasaj? ognie , a on znika) i spada na strefe pacc do goblin hell. Nic wi?cej o nim nie wiem.

Wi?c nie s? ze sob? powi?zane ...


Pozdrawiam
Astobales
 
Last edited:

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Rozwi?? quest, potem pisz, ze nic nie jest zwi?zane.
N?dzne pisanie... omg. Nic nie wiesz, to piszesz odrazu. Sprawd? najpierw. Wed?ug mnie MM ma zwi?zek z wszystkimi innymi dziwactwami na rooku, a one sa zwi?zane z nim w ca?o??. Je?eli masz wonty, ?e si? myle to podwierd? sw? wypowied? dowodem. Bez dowodu paszo? won.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

czytam i czytam...
i wydaje mi sie ze rozwiazanie wszytskiego laczy sie z jakims arcy trudnym questem
mino mag jest na rooku ghoul i slepy orc te potwory musza byc czyms polaczone
napewno wszystko jest polaczone przyczyna jak i skutkiem
wiec rozwiazanie tego wszystkiego nie jest latwe...
ale zycze szczescia przy rozwarzaniu...
 

htB

Active User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
87
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Przepraszam, ?e odbiegn? od tematu, ale ta ma?a historyjka troch? mi wm?wi?a do g?owy, to i Wam mo?e te?...

Kolega, przez ca?y dzie? w szkole (technikum) wkr?ca? mi, ?e rok temu zdoby? SP na rooku, no i truje mi dup? i truj?. To m?wi?, ?e dzi? idziemy na rook, robimy z 15 lvl i idziemy to ogarnia?. On odpowiedzia? przytakni?ciem g?owy.

Wracam do domu siadam przed PC, zrobi?em 15 lvl i czekam, on r?wnie? dobi?. Ka?e mi ci?gn?? zw?oki minosa, trolla, wolfa, buga i spidera na skelety po prawej u g?ry. No i ci?gn?, on dobiega i co? klika, ale nic si? nie sta?o. M?wi, ?e zw?oki si? zepsu?y i trza jeszcze raz. No i za kolejnym podej?ciem... Znowu nic.

On do mnie, ?e nie zrobili?my ma?ego szkopu?u, ?e trzeba miecz zmy? z wyspy. Lecimy na te miejsca, ja mu m?wi?, ?e si? nie da. Wracam, patrz?, a tam faktycznie Sword Of Fury znik?. Troch? mnie to zgasi?o i zach?ci?o do dalszego dr??enia historii.

Ci?gniemy zw?oki - podej?cie numer "czy". I znowu nic...

Zauwa?y?em, ?e na helpie pisze 90 lvl tutor, no to wygarniam po angielsku, ?e robimy SP qesta, on do mnie, ?e jestem g?upi, bo takiego czego? nie ma. Grzecznie go zaprosi?em i wszystko wyja?niam (po angielsku).

Kolega troch? t?gi z angielskiego, to po polsku go obra?a, do?? zabawna sytuacja, gdy po 10 minutach tutor odpisuje :

"Znam 5 jezykow, w tym polski, rozumiem Cie...".

Przyznam, zgasi? koleg? wtedy, a ja dalej opowiada?em, ?e kolega twierdzi, i? spike sword qest jest mo?liwy do zrobienia. Tutor wyja?ni? wszystko, ?e to nie mo?liwe. Faktycznie da si? 'znikn??' miecz z wyspy, ale dosta? go w r?ce niestety ju? nie, a jak ju? to nie na FACC.

Zrozumia?em wtedy, ?e straci?em jeden dzie?, na szukanie czego?, czego nie ma...
 
Last edited:

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Tutor to nie jest GM. Zrozumcie. Tibia to nie OTS. Na OTS'ie TUTOR'a wybiera GM, a wybrany ma du?? wiedz? na temat jego OTS'a i quest?w, miejsc?wek.

W rl jest inaczej. Tutorem mo?e by? ka?dy, a raczej TUTOR mo?e by? ka?dym.
Naprawd? TUTOR z kt?rym rozmawia?e? m?g?by? 10-letnim polakiem, kt?remu ojciec kupi? pacc'a w tibi wraz z charem.

Pozatym wszyscy m?wi? "CIPSOFT NIE INTERESUJE SI? ROOKIEM"
Tak? To dlaczego jest skrypt, ?e si? zmywa Spike Sword? Dlaczego znika z wyspy? Ehm? - zapewne taki skrypt sam si? nie zrobi?... CipSoft ma wszystko przemy?lane. Wszystko czeka na sw?j moment, a jak co? zaczyna to musi to sko?czy?.
 

htB

Active User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
87
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odbieg?e? od tematu, to raz. No, a dwa, biegle rozmawia? w j?zyku angielskim, oraz polskim. A styl jego wypowiedzi na prawd? by? imponuj?cy.

Co do tematu, zaciekawi?o mnie to i czytam r??ne g?upoty.
Przyk?ady s? na prawd? imponuj?ce. Raz Sword of Fury jest na facc, raz na pacc, raz wg na mainie. Pogubi?em si?.

Jedno co wiem, to ?e sword mo?e 'sp?yn??', i ?e nie jest to zwi?zane z MM.

@edit :
O! Mam te?, ?e Sword Of Fury, jest mo?liwy do zdobycia w gronie 5 os?b, kt?re musz? i?? na gobliny i tam toczy? walk? na ?mier? i ?ycie (zabawne - gobliny :D). Po wygranej 'walce na ?mier? i ?ycie :D' mo?na podej?? do skrzyni i wyj?? SOF.
 
Last edited:

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Kazdy ma swoje zdanie. Widz?, ?e Ci? urazi?em troche - sry ;D Ale tak? mam natur? ;P Kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi.

Ja, pr?buje tylko uzasadni? moj? teori? (ale nie wszyscy musz? si? z ni? zgadza?).
Wg. mnie, wszystkie dziwactwa, jak dead Dragona, historyjka dziewczynki, Amber - pono? zab?jczyni, drzewko banana, ghoul itp. s? powi?zane w ca?o??.
Cipsoft co? z nimi planuje zrobi? w przysz?ych updatach, tak mi si? zdaje.


PS : Wypowiada? si? ludzie! Z tego co wiem, to co 3 tibijczyk ma rookstayer'a zadedykowanemu Spike Sword'owi! Napewno ka?dy kiedy? szuka? odpowiedzi na temat tego Quest'a! Wypowiada? si?, o waszych pomys?ach na ten temat itp.
Pozdrawiam.
 

Rothadox

User
Joined
May 16, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Mino Mag to tylko ozdoba... :rolleyes:
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Sam d?ugo szuka?em odpowiedzi na pytanie: Jak wzi?? Spike Sworda?
Gada?em z lud?mi co na rooku sp?dzili po 2 lata ale nic si? zabardzo nie dowiedzia?em.
do takich spraw trzeba mie? ?eb
pr?buj? "sklepa?" to w jedn? logiczn? ca?o?? ale jako? nie wychodzi
mo?e ten Spike jest dla ozdoby ?eby?my si? zastanawiali czemu on tam jest?
 

MasterMagii

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
53
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ile takich temat?w b?dzie jeszcze tworzonych?Spike'a wg.mnie nie da si? raczej zdoby?,a je?eli jest quest to raczej dla PACC,bardzo trudny.Prawie wszystkie obrazki ze Spikem to fake,ten miecz mia?a pewna posta?,Slythia o ile mi wiadomo lecz nie zdoby?a go z ?adnego questa.Miecza tego ona ju? nie ma.

@Topic Pisze si? rookstayerzy...
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

up masz racj? co do temat?w
wed?ug mnie nie ma ?adnego questa
ca?a prawda o spike swordzie na rooku to to, ?e mia?a go Slythia dosta?a go na "zje?dzie"
tutor?w itp chyba w ank i tyle [mia?a te? blue robe i inne ale ich ju? nie pami?tam]
 

htB

Active User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
87
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Na zje?dzie? Nic mi o tym nie wiadomo.

Ja s?ysza?em, ba nawet czyta?em wywiad z ni? (w j?zyku angielskim, dlatego rozumia?em kilka s??w), ?e by?a na rooku i zacz??a pogaw?dk? z GameMasterem, rozmawiali i rozmawiali, ona porusza?a tematy o jego osobie, on o jej. Nagle si? pojawi?a na mainie, gdzie dosta?a spike sworda, blue robe i jaki? helmet. Rozmawiaj?c zwin??a rzeczy, wylogowa?a si?. Po kilku godzinach, zalogowa?a si? ponownie b?d?c w temple na rooku.

Wywiad ten znalaz?em na Hunted.pl.

P.S - Nie wiem, czy ma ten miecz czy nie ma. Mi by go ?ywcem nie zabrali. ;)
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Nom... Jakbym ja dosta? Spike Sword'a to nie czeka?bym... , nowe konto i przez MC'ka bym prze?o?y?... Za takiego Spike Sword'a to ?ywcem bym z 1000z? mia? na allegro. Albo 2000cc+ na mainie. Za takiego rara na roku. W ko?cu ka?da gildia, chcia?a by mie? posiadanie takiego rar'a - jedynego w tibi. Nie zale?nie, czy jest on na rooku czy na mainie. xD

?al mi jej troch?, ?eby tak? okazje zmarnowa? ; /
 

Aim

Active User
Joined
Aug 31, 2009
Messages
110
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

a wiec tak: Spike sword jest powiazany z Mino Magiem oraz Mintwallin lecz juz nie mozna sie do niego dostac tak jak ghoula zamkneli jest 1 osoba ktora ponoc po zabiciu mino maga odebrala spike sworda potem weszla do 1 z 2och teleportow oznaczonego napisem "Mintwallin city of minotaurs" nie czytajac tego padl stracil spikesworda i juz wiecej nie pojawil sie na rookgardzie jako rookslayer tyle wiem od zrodla bylo to naprawde baardzo dawno slyszalem to od zrodla a spike sword na wyspie jest tylko przypomnieniem tego wydazenia cip soft zazartowal sobie z gracza przez co ten gracz przestal grac

Na zje?dzie? Nic mi o tym nie wiadomo.
Ja s?ysza?em, ba nawet czyta?em wywiad z ni? (w j?zyku angielskim, dlatego rozumia?em kilka s??w), ?e by?a na rooku i zacz??a pogaw?dk? z GameMasterem, rozmawiali i rozmawiali, ona porusza?a tematy o jego osobie, on o jej. Nagle si? pojawi?a na mainie, gdzie dosta?a spike sworda, blue robe i jaki? helmet. Rozmawiaj?c zwin??a rzeczy, wylogowa?a si?. Po kilku godzinach, zalogowa?a si? ponownie b?d?c w temple na rooku.
Wywiad ten znalaz?em na Hunted.pl.
P.S - Nie wiem, czy ma ten miecz czy nie ma. Mi by go ?ywcem nie zabrali. ;)

Ona byla jedna z Senior Tutorow i bylo posiedzenie GMow i Tutorow na Mainie po tym wszystkim zostala na Mainie przerzucila sobie itemy z main chara i wtedy poprosila GMa o to aby przeteleportowal ja spowrotem na rooka nie przyznala sie do eq jakie posiada potem dala spike sworda koledze on zaczal sie chwalic i wtedy sprawaa wyszla na jaw
 
Last edited:
Top