What's new

Szukam hostera i grafika

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Zrobilem swojego otsa ale mialem formata i sie usunal:( Robilem go sam i mialem tylko hostera,reszte robilem w 100% sam.Po formacie odechcialo mi sie robic samemu otsa wiec szukam pomocnik?w

Potrzebuje tak:
Hoster kt?ry b?dzie hostowal ots w roku szkolnym od godziny 10 do godziny 24:00.Musi utrzyma? 35 os?b na przerobionej mapie evo

Grafik
Umiej?tno?? tworzenia szczegolowych map oraz log/bannerow itp.Sam tez bede robil loga/banery/sygny reklamujace ots



Zeby nie bylo ze nic nie robie,dopisze ze zrobie acc makera,wlasnego klienta,instalke do niego,moze zalatwie kilku ludzi do reklamy ots oraz jesli bedzie potrzeba pomoge grafikowi w tworzeniu map.

Piszcie tak
Grafik
Tworze 2 lata
Przykladowa praca;



@Edit nazwa ots do ustalenia,ots b?dzie uzywal przerobionej mapy evo by kopec
 

Esende

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Odp: Szukam hostera i grafika

Ja m?g? bym hostowa? OTSa mam tak:

Net 512 Neostrada
Procek 2
Ram 2
Karta 9300 GT

gra?o na moim ots max 52 ludu i byly lagi jak chu*** xd ale 30 by uciagnol bez problemu w wakacje od 20 sierpnia hostowal bym w godzinach 8:00 do 24:00 lub troszke mniej.
a w roku szkolnym od 6/7 do 23 ;]
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Szukam hostera i grafika

Esende jesli to wszystko to prawda,to sie ciesze i cie zatrudniam.Napisze na pw

Pozostalo stanowisk:Grafik(1)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Szukam hostera i grafika

Viper, ja bym m?g? si? podj?? grafikowania, moje pracki masz w mojej galerii, generalnie nie jestem taki z?y, moje gg to 6421293, wiek 17, Dawid z Poznania, wi?cej info lub dogadanie si? na temat pracy pod numerem gg podanym wy?ej. ;)

Pozdrawiam,
Vendeto
 

Esende

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Odp: Szukam hostera i grafika

Viper chyba zw?tpi? poniewa? nie mo?emy znale?? mappera :(
 
Top