What's new

Duplicate unigue ID

szatan1356

Active User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Pytanko.jpg


Jak wida? na zdj?ciu wywala mi komunikat ?e ID s? podw?jne kolejno
2520 - demon scheld
2493 - demon helmet
2645 i 3002 nie zlokalizowa?em

wi?c problem w tym ?e nie mog? zlokalizowa? drugiego itemu o tym smym ID i mam problem bo przez to mi si? serw odpala do?c d?ugo:/

Pomys?y?
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Duplicate unigue ID

Nie ID, tylko Unique ID. Jest wykorzystywane przy skryptach. Kilka razy je u?y?e?, a mo?e by? tylko raz.
 

szatan1356

Active User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Duplicate unigue ID

No nie ja u?y?em tylko osoba stawiaj?ca serwa i ja teraz naprawiam b??dy ze skryptami sobie poradzi?em ale tego nie mog? rozgry??. A mo?esz mnie chocia? nakierowa? gdzie szuka? rozwi?zania?
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Duplicate unigue ID

No nie ja u?y?em tylko osoba stawiaj?ca serwa i ja teraz naprawiam b??dy ze skryptami sobie poradzi?em ale tego nie mog? rozgry??. A mo?esz mnie chocia? nakierowa? gdzie szuka? rozwi?zania?

Wejd? w actions.xml i movements.xml. Wci?nij Ctrl+F. Wpisz to unique ID. je?eli si? powtarza - zlikwiduj :p
 

szatan1356

Active User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Duplicate unigue ID

Sprawdzi?em i ani w jednym ani w drugim pliku nie wyst?puj? te liczby:/
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Duplicate unigue ID

To w takim razie powtarzaj? si? na mapie.

Mi?ego szukania _/
 

szatan1356

Active User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Duplicate unigue ID

No to jest problemik. Powiedz mi tylko czy szuka? to w map edytorze czy jak?? i czy mo?e to by? wina questu?? bo na serwie jest du?o nowych quest?w.
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: Duplicate unigue ID

wejdz w drug? zak?adk? w RME. Znajdz find... (to drugie) wybierz unique i sprawd?.
Chyba kr?cej sie nie da?o :p
Pozdrawiam
Deaven
 

szatan1356

Active User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Duplicate unigue ID

Wi?c tak znalaz?em to ale nie przez find unique tylko find all bo na unique mi nic nie znalaz?o. I teraz pojawia si? pytanie czy jedyn? mo?liwo?ci? jest usuni?cie tego? Bo mam na mapie 3 demon scheldy ale wszystkie s? potrzebne bo jest to kolejno quest na demon helmet GM schop i jeszcze jaki? quest. Musz? z czego? zrezygnowa? czy jest inne wyj?cie??
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Duplicate unigue ID

Nie, to nie jest od item?w. Wyra?nie pisze UNIQUE. Nie wiem wi?c, czym jest to spowodowane :/
 

szatan1356

Active User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Duplicate unigue ID

Wi?c usun??em jeden z item?w i przy w??czaniu nie mam ju? 9 Unigue ID tylko 8 wi?c to wina tych item?w, ale usuwanie ich to nie jest ?adne rozwi?zanie. Macie jaki? pomys? jak to obej?? czy musz? usuwa??

Pytanko.jpg



Tyle zdzia?a?em ale tu mam problem z edytorem. Na screenie wida? po?o?enie itemu i doln? kraw?d? edytora. Wi? wynika z tego ?e item jest poza kadrem jakby:p Da si? powi?kszy? edytora czy co??? albo jest jaki? inny spos?b na usuni?cie itemu??
 
Top