What's new

Druga gra CipSoftu ?

Status
Not open for further replies.
Joined
Jul 13, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Witam , mam takie jedno skromne pytanko , a mianowicie s?ysza?em ze CipSoft odpala swoj? drug? gr?, nie wiem czy jest to prawda dlatego chc? si? dowiedziec od was , i jak ta gra sie nazywa , a przedewszystkim czy wogole takie cos zaistnialo, badz zaistnieje .
Z gory Dzieki za odpowiedzi :)
Notka moderatorska:
Przenosz?
 
N

Nemo

Guest
Odp: Druga gra CipSoftu ?

CipSoft od do?? dawna pracuje nad now? gr?... Fiction Fighters to jej nazwa, oficjalna strona produktu znajduje si? .

Znalaz?em tak?e polsk? wersj? strony:
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Druga gra CipSoftu ?

Mam takie pytanko idzie w ta gre grac? Bo mi cos nie dziala :} Ale napewno zagram jc
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Druga gra CipSoftu ?

Z tego co mi wiadomo to gra jest w trakcie tworzenia ju? do?? d?ugo (na pewno ze dwa lata). Je?li chcecie si? dowiedzie? czego? wi?cej to najlepiej uda? si? na g??wn? stron? CipSoftu bo na stronie gry nic ciekawego nie pisze.
 
Joined
Jul 13, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Druga gra CipSoftu ?

Rzeczywiscie na stronie tej gry wiele niejest napisane , mniejmy nadzieje ze niedlugo ja odpala i bedzie dorownywala Ich wielkiemu sukcesowi zwiazanemu z tibia :) Moze fabula gry bedzie przypominala nieco Tibie , jak myslicie ?
 

Daids

User
Joined
Jul 28, 2008
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Druga gra CipSoftu ?

Podobie?stwo do Tibi wed?ug mnie odpada. Cipsoft b?dzie pr?bowa? ?ci?gn?? wi?cej graczy, a nie przypadkiem zwabi? ich z serwer?w Tibi. Polecam subskrypcje na oficjalnej stronie, ja ju? kilka maili o tej grze dosta?em.
 
Status
Not open for further replies.
Top