What's new

Jak min??y Wam wakacje?

Jak min??y Wam wakacje?

  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 0 0.0%
  • Lipa...

    Votes: 0 0.0%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 0 0.0%
  • Super by?o

    Votes: 0 0.0%
  • Tak sobie

    Votes: 19 38.8%
  • Lipa...

    Votes: 9 18.4%
  • Twierdze inaczej.

    Votes: 2 4.1%
  • a:4:{i:23134;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23134;s:6:"nodeid";s:7:"2442425";s:5:"title";s:10:"Super by?

    Votes: 19 38.8%

  • Total voters
    49
Status
Not open for further replies.

Pavvcio

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
59
Reaction score
9
Witam! Pytanie jest takie samo jak w tytule. W sumie wakacje jeszcze nie min??y, ale to ju? ostatki. Jak min??y wam te wakacje?, podoba?y wam si??, mo?e chcecie si? pochwali? gdzie byli?cie, jakie ciekawe miejsca zobaczyli?cie, co robili?cie. Macie ankiet? i g?osujcie.
Ja na przyk?ad wakacje mia?em takie se. Ca?y czas na rehabilitacji by?em bo mia?em pewien wpadek, a po za tym mam dyskopatie i rwe kulszow?. Ca?y czas odcz?wam b?l.... Na rehabilitacji by?em w Toruniu u ciotki i ca?kiem fajnie tam by?o. Pozwiedza?em troch? w kinie by?em i og??em tak sobie tam by?o. Najfajniej by?o na bulwarach, kt?re odwiedzi?em ;D

Teraz wasza kolej. ;p
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

w sumie to bylo super troche poziwedzalem pare razy w kinie bylem ale na wakacjach nie trzeba nigdzie jezdzic wystarczy siedziec w domu i tak bedzie super bo nie trzeba isc do szkoly XD :D a teraz znowu szkola;( ale wakacje byly SUPER!!
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Te wakacje jako? szybko min??y, i nie dzia?o si? nic ciekawego. Nie tak to sobie wyobra?a?em... mia?o by? inaczej. siedzia?em przy kompie, chodzi?em na pr?by, niekiedy wyszed?em na dw?r i to tyle. Pojecha?em tak?e nad morze. Mog?o by? lepiej, ale nie mam ?alu ze nie wykorzysta?em czasu na wakacjach.
 

Unnamed

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
267
Reaction score
32
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

ja by?em du?o razy w kinie , je?dzi?em po imprezach , urodzinach i na 2 ?lubach by?em
chodzi?em na baseny kilka razy w tygodniu , siedzia?em przed komputerem po kilka godzin dziennie zdarza?o sie ;) :up:
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Mo?na powiedzie?, ?e pracowa?em. Zreszt? nic nowego bo to ju? drugi rok. Og?lnie troch? pozwiedza?em, posiedzia?em na kompie, po?azi?em z kumplami, poje?dzi?em na rowerze, poje?dzi?em samochodem i wra?enie jeszcze ?wie?e, jecha?em na motorze po raz pierwszy i musz? powiedzie?, ?e jazda jest super, pojed? bez kasku troch? szybciej to ?zy same b?d? lecia?y, po tym wydarzeniu jeszcze 10 minut mi si? nogi trz?s?y i wra?enia by?y ?ywe :D.

Wakacje zlecia?y bardzo szybko opowiada? du?o nie ma co, jak zwykle to m?wi?, wakacje zosta?y zmarnowane, ale mog? si? za?o?y? na 100% ?e ferie i nast?pne wakacje b?d? super bo mam ju? plany.

Co by tu jeszcze powiedzie? no mo?e "Witaj szko?o".

Pozdrawiam Bolmex
 

Pavvcio

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
59
Reaction score
9
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Heh spoko mo?e kiedy? spr?buje =D Mo?e kto? jeszcze co? napisze? ;p
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Wakacje bardzo fajne, szybko mi??y. Sporo si? widzia?o z kumplami / dziewczyn?, troszk? ponolifowa?o w Tibii, by?o si? nad morzem, og?lnie bardzo przyjemnie mi to min??o i bardzo dobrze wypocz??em. No c??, teraz trzeba si? spr??y? i pozbiera? jakie? ocenki i z nadziej? czeka? na kolejne wakacje. ;) Pozdrawiam.
 

Dragonas

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
321
Reaction score
18
Age
31
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Hmm Dla mnie wakacje min??y bardzo szybko. Raz by?em w kinie, raz si? schla?em jak po*eb, ?e 6h ryjem do ziemi, a tak to tylko przed kompem od 16 do 8 rano xD na szlugach red bullach i kawie. :x

OMG ca?y rok przed nami... :(
 

Cesarz15

Active User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
128
Reaction score
2
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

By?o tak sobie... Je?dzi?em po ca?ej Polsce ,ale nie turystycznie wi?c nic nie pozwiedza?em chocia? we wsi Kluszkowce nieopodal Nowego Targu by? Park Linowy na kt?rym ?wietnie si? bawi?em. Wi?kszo?? czasu sp?dzi?em poza miastem ,lub przed komputerem.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

O tak wakacje mine?y mi bardzo szybko i prawie ca?e je sp?dzi?em poza domem. Najpierw w drugim tygodniu wakacji pojecha?em na mazury. Domek na totalnym zadupiu, na szcz??cie by?o jezioro. jak na ironie wykryli w nim jakie? bakterie i k?piele zakazane. Wi?c jedyne co robi?em to opalanie, spacery i rozmowy z babci? (ekscytuj?ce).

Po powrocie gdy my?la?em, ?e wreszcie zaczne robi? co? ciekawego, a tu nie. Wykryli mi jakie? g?wno w oku i na bity miesi?c do szpitala :huh: Wr?ci?em z niego pi?? dni temu :curse:

Nikomu nie ?ycze takich "wakacji". Dobra pona?eka?em sobie troch? i od razu mi ul?y?o. Kocham was, wy mnie zawsze wys?uchacie :D :p
 

Pavvcio

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
59
Reaction score
9
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

To up lipa. A co dok?adniej z okiem je?li mo?na wiedzie??? =) A na mazurach faktycznie nie wolno si? gdzie nie gdzie k?pa?. Wiem bo na mazurach mieszkam ;s
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Lipa,ca?e wakacje sp?dzi?em w domu...ale nie o to g??wnie chodzi...
kilka wypad?w do Bia?ego,troche zabawy...
du?o siedzia?em na pc i sie zamula?em,nawet w tibie nie gra?em,troche rowerka,ga?y itp
nie wysz?o mi z pewn? dziewczyn?,kt?r? pozna?em niedawno wi?c uznaje te wakacje za
wielki FAIL
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Wakacje g??wnie sp?dzi?em na sali gimnastycznej i si?owni trenuj?c przed sezonem;d
Oczywi?cie wychodzi?o si? na dw?r, czy na rzek?, no i weekend na mazurach.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Wakacje by?y super, du?o wyjazd?w, imprez ;)
Teraz trzeba czeka? na ferie i nast?pne wakacje. Szkoda, ?e one dopiero za rok ;(
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Totalnie chujowo ze wzgl?du na poprawk?. 1 miesi?c za granic?, gdzie mog?em wypocz?? i sierpie? przed ksi??k? z matematyki ; x C??, nadrobi si? wakacje w roku szkolnym.
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Poczytajcie wakacje elfa ^^



A mi wakacje min??y dobrze chocia? mog?o by? lepiej ;) wyjazd nad jeziorko,w g?ry; A tak to sp?dzi?em wakacje przed komputerem i na dworze robi?c z siebie "Hardcora"

Pozdro
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Tak sobie, g??wnie przez to, ?e nie pojecha?em nigdzie zarobi?, bo chujowo p?acili, wi?c nie mo?na by?o poszale?, jak to zwykle w wakacje bywa. Niemal?e popad?em w rutyn?, rano wstaje, prysznic, ?niadanie, Karolina, Obiad, Karolina, powr?t 21-22, Tnet, troch? TV, prysznic, spa?. I m?j dzie? zaczyna? si? przeci?tnie ok 10-11, ko?czy? 1-2.... By?o tylko ma?e urozmaicenie w postaci 2 tygodni z nog? w gipsie. ;d To tyle.

Pozdrawiam.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Mine?y ca?kiem fajnie. Codzienne wypady nad jezioro, brechy z kumplami, komputer. Og?lnie nie by?o tak ?le, chocia? wydaje mi si?, ?e bardzo szybko zlecia?y tegoroczne wakacje. :l
 

Pavvcio

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
59
Reaction score
9
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

No dobra to ju? koniec dobrego... Witaj szko?o ;( Powodzenia Wam ?ycz? w nowym roku szkolnym 09/10. Jak kto? chce co? jeszcze doda?, zapraszam.
 

Wywraello

Advanced User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
171
Reaction score
12
Age
27
Odp: Jak min??y Wam wakacje?

Szybko zlecia?y i dobrze ?e szybko. Komp si? zepsu?, zgubi?em 150z? nad morzem ;(
 
Status
Not open for further replies.
Top