What's new

Ip!!!!! Help

zemela

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Elo
Mam duzy problem,prubowalem na wszystkie spoby ale nie umiem tego zrobic
opisze wszystko od poczontku do konca a wiec mam router LYNKSYS i internet 1 mb's z netii (stale ip) i niewiem o co wy tym chodzi bo z netii mam ip 77.253.227.19 a w otsie wyswietla mi sie ip 192.168.1.101 no ale nic wpisalem w confing te same ip i wszystko chodzi inni moga grac ale na drugi dzen ip sie zmienilo na 192.168.1.102 i tak chyba co dzien
i niekiedy wraca na to samo chyba jest od 100 do 104(koncowka)mam tez laptopa mam w nim podloczony ten sam internet (przez routor) itam tez sie zmienia ale na pc mam 192.168.1.101 a na laptopie 192.168.1.102 o co w tym chodzi ? nie szlo by zrobic zebym mogl hostowac otsa na tym ip :77.253.227.19 ?? moze da sie cos zrobic zeby tamte ip sie nie zmienialo Prosze o Pomoc z Gory THX (sorry za pisownie,spiesze sie ;p)
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Ip!!!!! Help

Masz wew ip..
Ots postawisz tylko na hamachi ;/
 

Bote

Advanced User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
207
Reaction score
21
Odp: Ip!!!!! Help

Mo?e spr?buj postawi? ots'a przez DynClient ? Pr?bowa?e? ?
 

Alson

Advanced User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
226
Reaction score
12
Odp: Ip!!!!! Help

?al mi was jak nie wiecie do si? nie odzywajcie. Je?li posiadasz ruter i masz odblokowane ustaw w ruterze aby IP przypisywa?o si? r?cznie nie przez DHCP. Spr?buj w zak?adce Lan Settings lub co? podobnego zmie? z DHCP na server lub co? w tum rodzaju (ka?dy ruter ma inaczej dlatego taka rozbie?no??) wtedy wystraczy przypisa? karcie dane IP i ?miga.

xdanio7x
Masz wew ip..
Pora?asz mnie swoj? wiedz? :up: mistrzu.
 

S Sorc

Active User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
64
Reaction score
3
Odp: Ip!!!!! Help

On ma zmienne IP ! W netii jest zmienne...
 

zemela

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Ip!!!!! Help

nie mam zmiennego ip mam tylko 2 ip czy cos w tym stylu

w innym temacie kole? pom?g? mi troch? napisal mi zeby zrobil to:
Zr?b sobie tutaj konto:
Opis jak zainstalowa?:
i dodalem otsa na strone ip zrobilem na no-ip.pl
no i wszystko bylo dobrze ja normalnie logowalem sie na otsa a sasiadowi wchodzi tylko do acc i jak wybiera postac to mu error wyskakuje;/

prosze o szybka odp
 
Last edited:
Top