What's new

Ogary of redskull.pl

Status
Not open for further replies.

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

tnp.jpg

<SzPan> :D

#Vendeto
Nadal wisisz mi DSMa :D
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Ogary of redskull.pl

@up
Po co Ci DSM skoro ju? masz :D? xDDD

no i oczywi?cie gje zet . xd
 

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

I co z tego, ?e mam?;s Wisisz mi za fotki mojej siory =]
A tak osobi?cie.. Ty graj, a nie bo?, bo ju? jeden nasz kolega z tibi.net.pl pisa? na defaulcie, ?e bocisz. Tzn. pyta? si? mnie czy bocisz.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Ogary of redskull.pl

@up
Nie boc? , ale nie chce mi si? expi?. Boc? w nocy na trainerach i wale mlvl, ale na trainach mo?na, poza tym kupi?em vip acces, kt?rego okazuje si? w og?le nie ogarniam : | Pytam kogo? kto mia? - polecicie jakiego? dobrego, szybkiego expa dla 203 MS? : ) Na Vip landzie, b?d? wdzi?czny. :)
 

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

Hymm.. nie mia?em Vipa i narazie nie b?d? mia?, ale s?ysza?em, ?e jest dobry exp dli. Wiem, ?e daj? ci ma?o lvla, ale du?o ich tam - wi?cej ni? frost?w i wi?cej ni? dli na Ansharze.
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Ogary of redskull.pl

Ma kto? park? soft?w na sell?
 
Joined
Aug 29, 2009
Messages
11
Reaction score
2
Odp: Ogary of redskull.pl

To akurat zdarza?o si? cz?sto, my w por?wnaniu do nich, byli?my troch? ogarni?ci, dlatego wygrywali?my.
Fakt faktem, my te? bocili?my, lecz nie tak cz?sto jak Wy. Full Ek dosta? deleta, po czym za chwil? zn?w boci?. Rozmawiaj?c z GoDem dowiedzia?em si?, ?e wtedy kiedy Full Ek dosta? deleta co? by?o zepsute i Full~ po zakupieniu unbana m?gl dalej gra?. Dziwne prawda? Tak jak sam napisa?e? "wystarczy?o ogarn?? tych ludzi". W?a?nie, gdyby?cie byli ogarni?ci sprawy od pocz?tku potoczy?yby si? inaczej.
Takie ob jakie by?o ostatnio na pustyni? Ca?e OB trwa?o mo?e 5 minut. Ka?dy z Was zacz?? ucieka? w inn? stron?, po czym uciekli?cie do pz buga. Takiej walki jeszcze nie widzia?em. Poza tym, teraz jest Was du?o, uciekli?cie do innej gildii, z czego nas zosta?a garstka. Wi?c raczej na wygran? szans nie mamy ;x

Full ek nie by? wtedy jeszcze z nimi , a ja doszed?em do nich po tym ca?ym ob jakies 2 dni p??niej : o I nic nie ucieka?em tylko jak wspomnia?em wy?ej odszed?em z pewnego powodu. Duzo to moze jest nas w gildii ale og?lnie gra 1/4 tych os?b
 

Ven0

User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Ogary of redskull.pl

prawda jest taka, ?e dostali?cie po pi?dzie i uciekli?cie z serwa :>

PzDrO..:)
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Ogary of redskull.pl

prawda jest taka, ?e dostali?cie po pi?dzie i uciekli?cie z serwa :>
PzDrO..:)

Dostali?my, poniewa? nie gra?o ju? u nas du?o os?b, wi?c wpadali?cie po nas na expa, ale jeszcze jak gra? od nas ka?dy, Was i tak by? wi?cej i to Wy dostawali?cie ;] Tak jak napisa? Xemronn nieraz by? war gdzie nas by? 7 a Was 15 i uciekali?cie, po czym my i tak Was ?apali?my i zabijali?my. Sam pami?tam akcje, gdzie nas by?o 4 a Was 7, mwallowali?cie si?, a my zabili?my Marjana (wtedy chyba 236 ek) Potem jaki? typ od Was uciekaj?c przed nami wy?o?y? si? na behemotach. Wi?c sam widzisz kto jest ogarni?ty.

@Down
Gie Zet ;)
 
Last edited:

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Ogary of redskull.pl

Ja robi? przerw? do pi?tku z wiadomych powod?w. Ale to wcale nie znaczy, ?e b?d? gra? tylko w weekendy.

@down
Misiu, nie pad?em ani razu ;) Sprawdzaj nast?pnym razem zanim mnie o co? oskar?ysz.
 
Last edited:

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

#Drags:
Prawda jest taka, ?e popada?e? postaci? Xemronna kilka razy i ci si? gra? odechcia?o..
#Temat:
No to ch?opaki mam problem.. nie pogram narazie z wami, bo mi sie ip changer nie chc? w??czy?.. A ju? bym si? cieszy? z soft?w..;(
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Ogary of redskull.pl

Jego sprawa co zrobi z t? postaci?, wygra? j? i mo?e j? teraz nawet sprzeda?, a tobie chuj do tego, kumasz? Jeszcze jedna sprawa. Jak nie przestaniesz tu spamowa?, odpowiadaj?c non stop na czyj? post, to osobi?cie napisz? do Ka?ki, ?eby ci? zbanowa?a.

#Vendeto
Gz, chyba tylko ty powa?nie tam grasz. Co do expowiska, sied? na dlach vip za tp, zbieraj po 5-7 dli i klep z ue.
 
Joined
Aug 29, 2009
Messages
11
Reaction score
2
Odp: Ogary of redskull.pl

Ewentualnie prawy resp dli vip. Tam tez jest bardzo przyzwoicie i bez bot?w. Kicaj trzepa? tam 11mln~ / h.

Dla mnie gra na tym servie sie raczej skonczy?a. Gram tylko po to aby sie bi? i dobrze bawi? a je?li nie ma z kim walczy? na powaznie to nie widze sensu gry :x

Jak kto? moze chce kupic postacie to pisa?:
*Kiler Maximus 275 ms , 101m lv , vip (full assassin , mage , oriental)
*Adrenaline 190 rp , 29 m lv , 105 skilla , vip
*Soor 174 ek, 90 skilla, vip (full barbarian)

wszystko na oddzielnych kontach
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Ogary of redskull.pl

@Xemronn
We? wyluzuj... Prawda taka, ?e ka?dy w tym po?cie spamuje, nie tylko MTK... A poza tym on tylko wyra?a swoj? opini?, a tego mu nie mo?esz zabroni?... MOD ma tak naprawd? takie same prawa jak u?ytkownik, tylko wi?cej funkcji... Szanuj innych i wrzu? na looz. Pozdro

P.S. Temat to jeden wielki offtop... Robi si? mega spam i my?l?, ?e temat powinien by? ju? dawno zamkni?ty...
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Ogary of redskull.pl

Wszystkim gratuluj? Advenc?w, my?l? ?e musieli?cie w?o?y? w nie do?? du?o pracy. Z tego co widz? Xemronn ma jaki? dar szukania dobrych serwer?w, osobi?cie tam niegram, i raczej niemam zamiaru, lecz tam gdzie gra Xemronn, mo?na spotka? pe?no ludzi z Tnet, tak?e do?? d?ugo graj?cych, i takich kt?rzy nie maj? zamiaru si? jeszcze rozstawa? z serwerem.
Lecicie z Adv. i oby tak dalej...

Zrobi?em posta? na OTS
Nick: Mike De'knight , pisa? ;-) Mile widziane jakie? podarunki na pocz?tek o/
 
Last edited:

Ven0

User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Ogary of redskull.pl

haha no co ty kurwa gadasz ^^? ja tam nie pami?tam ?adnej takiej akcji. wybacz mi, mo?e mnie wtedy nie by?o? albo w chuja lecisz? wiesz kiedy wygrywali?cie ? kiedy odeszli?cie od nas w 70% zosta?o nas kilku i jeszcze byli rze?nicy wtedy nas orali?cie ale jak si? po??czyli?my to nie by?o chyba ?adnego momentu kiedy wygrali?cie. to tyle my?lisz ze 260 palek by ucieka? od 4 os?b? tym bardziej ja? jak wpierdala?em si? w was jak by?o was z 15?

oj kolego :< tyle mam do powiedzenia.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Ogary of redskull.pl

72rcjn.jpg


btw szkoda, ?e ju? prawie nikt nie gra ;S
 
Status
Not open for further replies.
Top