What's new

Black Ots

Status
Not open for further replies.

GmRoki

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
83
Reaction score
6
Odp: Black Ots

prawa autorskie ten ots napewno nie ma poniewa? by musia? mie? w?asn? grafik? !! bo na skrypty ani silnik nie trzeba mie? praw autorskich bo s? og?lno dost?pne, tylko na grafik? je mo?na mie? np.dragon ball i naruto otsy mog? mie? prawa autorski, ale sama grafika z rl tibi ju? nie!!
Pozdro
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Black Ots

C?? gra?em na takim otsie, ale tej mapki nie widzia?em.W ka?dym razie ?adny silnik.Mam pytanko.Wykry?o wam wirusa?Ja mam avasta i mi nie wykry? ;(.Dziwne nie?
 

Samma

User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Black Ots

OT Spox :D 10/10 , mapka jest naprawd? spoko :) .
Pozdro Samma=)

C?? gra?em na takim otsie, ale tej mapki nie widzia?em.W ka?dym razie ?adny silnik.Mam pytanko.Wykry?o wam wirusa?Ja mam avasta i mi nie wykry? ;(.Dziwne nie?


@up
Kolego sprawdz czy aby na pewno masz zaktualizowanego Avasta , a je?eli nie to znaczy ?e silnik ma pewne b??dy , moim zdaniem w ka?dym silniku powinien by? plik wykrywany jako Wirus ! , o nazwie Win32.Delf :) . Czy jako? tak :p
 
Last edited:

Wroblix

User
Joined
Jun 4, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Black Ots

Faaajne.Wiesz podoba mi sie ze jest tak duzo tp bo ots nie znudzi sie tak szybko dla ludzi masz u mnie za to reputa.
Obys wiecej takich silnikow tu wrzucal:)
Racja szybko si? nie znudzi ale jak zabijam Demona to ots mi sie wy??cz co robi???
 

Trepid o

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
72
Reaction score
25
Age
30
Odp: Black Ots

@up
spr?buj podmieni? demona z innego silnik
@temat
ots nawet spoko reputa masz u mnie ; ]
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: Black Ots

Bardzo fajny server. Szkoda ze tak pozno go wstawiliscie :/
 

GmRoki

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
83
Reaction score
6
Odp: Black Ots

Secur, kiedy by? m?g? wystawi? poprawion? wersj? ots'a ? (v.2) bardzo bym prosi?, oczywi?cie becie wszystko ok. to dam reputa, ale zale?y mi na czasi? :)
Pozdrawiam
 

Secur

Active User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
123
Reaction score
18
Odp: Black Ots

Secur, kiedy by? m?g? wystawi? poprawion? wersj? ots'a ? (v.2) bardzo bym prosi?, oczywi?cie becie wszystko ok. to dam reputa, ale zale?y mi na czasi? :)
Pozdrawiam

My?l?,?e do 1 wrze?nia zd?rze...Teraz wyje?dzam na 3 dni to nie mam zabardzo kiedy go sko?czy?.Usun??em ju? wi?kszo?? b??d?w.W nast?pnej wersji pojawi? si? nowe tereny na mapie,expowiska itp.
 

rudinio

New User
Joined
Aug 30, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Black Ots

Jak chce wpisa? w?asne ip to nie mog? co jest???:(
 

Mandrake

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
29
Reaction score
2
Age
28
Odp: Black Ots

No, a wi?c tak wydaje mi si?, ?e ka?dy liczy si? z konsekwencjami karnymi kt?re obowi?zuj? w Polsce, a raczej w europie podlegaj? one dyskrecji podczas tego kiedy dany serwer jest pod ochron? licencji, a ten jest. By? on sprzedawany na allegro przez prawowitego w?a?ciciela danego serwera, a teraz jak wida? zosta? on dost?pny ka?demu jednemu u?ytkownikowi istniej?cemu na tym forum. Wydaje mi si?, ?e to ?mieszne, a raczej nie wydaje mi si? tak jest. Lecz tylko chcia?em wam to u?wiadomi? kolega, nie kolega i tak mo?esz odpowiada? za to ty bez wzgl?du na to czy kto? Ci to wys?a? czy nie.
 
Joined
Aug 14, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Black Ots

A ja mam accesy 1,2,3 zamiast 1,2,3,4,5 ...
I nie mog? godem/Gmem wej?? do domku.
 

white skull

New User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Black Ots

prosil bym administratora o usoniecie tego tematu powodem jest link nie dziala :curse:
 

Iron Man

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Odp: Black Ots

G?wno total wogule.... 0.000001 / 100
 
Status
Not open for further replies.
Top