By nie było co miesiąc będę tutaj dawać ss'a z waszych wyników. Prawie każde wasze dokonania są oceniane punktami, to nie jest po to bym wiedział kogo wyjebać, a tylko taka motywacja i też sposób uświadomienia na kogo awans bym pozwolił, jeżeli ktoś wyżej poprosi mnie o wyznaczenie supporta, który może awansować na próbnego. Wszelkie wpisy nie podlegają żadnej dyskusji! Każde pw na ten temat będą karane ujemnym punktem do "Failów". Dzisiaj pokażę wam jak, to wygląda, a następny ss dnia 23.01.2011! Każda nowa osoba jest oceniana od daty rozpoczęcia nowych wyników. Dodatkowo raporty będą oceniane w taki sposób 1 miejsce = tyle punktów ile jest osób w rankingu. Czyli skoro obecnie was jest 13, to 1 miejsce będzie nagrodzone 13 punktami. Raporty są oceniane tylko raz - pod koniec wyznaczonego czasu.
Skrinszot:

By nie było niejasności - zadanie specjalne są, to zadania wyznaczone przeze mnie pojedynczym osobom i nie podlegają dyskusji z osobami trzecimi. Pomoc obejmuje dział - pomoc i poszukuję. Ilość ujemnych punktów za zachowanie jest zależne od wysokości czy ogromu sytuacji, która mnie zniesmaczyła na sam widok. [ironia]Jak chcecie podnieść sobie punkty, to podam adres i czekam na prezent.[/ironia]