What's new

Harmonia - TNET Friends

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Harmonia - TNET Friends

Czy M?g? Bym Do??czy? Do Was? Mam Dwie Postacie 41 Knighta Massami Kaz Skills 67/65 Eq: Boh,Blue Legs,Royal Helmet,Dsm,Mms.Oraz 16 Palladin Tinchi Kaz Skille 51/38 Eq: Blue Robe,Blue Legs,Demon Shield,Boh, Crush Helm. Pliz Fast Odp :p POZDRAWIAM WAS :)
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

#Up

Nie, mo?e kiedy indziej.

#Topic

Logam ?adko 4-5x dziennie, ubijam draga (log?em si? na respie), patrze w vip - max 1 osoba, wi?c zn?w si? wylogowuje. Nied?ugo zorganizuje jaki? wi?kszy hunt, mo?e w przysz?ym tygodniu w sobot?, je?li ka?demu z Was pasuje to ok, napisz? wi?cej info, a je?li nie to napiszcie na pw =d

Frags, wbijaj 30 bo masz ty?y XD
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

Oj Emciu ja te? du?o nie gram.Szko?a, treningi, mecze wi?c zostaje mi g?ra jedna-dwie godzinki gry dziennie.Postaram si? do ko?ca tygodnia wbi? 25lvl i p??niej znowu skilowa? tym razem do 65.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

Que u mnie jest podobnie, je?li ju? jest ta godzinka,dwie to logam i odwiedzam mojego ukochanego ef'a.Tu macie ma?? relacj? z kilku poprzednich dni.
Taka grupka potrafi ca?kiem ?adnie jebn??:
Efard.jpg


Na Efie te? mo?na poexpi?:
20khef.jpg


Level:
24lvl.jpg


I co? na co czeka?em od dawna(ogromne podzi?kowania dla Smaka kt?ry u?yczy? mi po?yczki)
vampshield.jpg

knightaxe.jpg
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

No niestety gram ma?o, ale dzi? jeden okr?g?y awans wbi?em =D

10mlvl.png


Do lvl'a brakuje mi ~30%, my?l?, ?e wbije go za 3, mo?e 4 dni...
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

Raz dwa trzy papramama : D

24x3seq.jpg


Akurat wpad?o na rok szkolny wi?c tez nie b?d? nie wiadomo jak no life : )

Pozdrawiam.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

Nowe addony :)
62984273.jpg

86869093.jpg

Cel osi?gni?ty...!
62283931.jpg

73333707.jpg

95955766.jpg

61576028.jpg

91088603.jpg

38396552.jpg

Loot z okresu od 70 do 75
53770231.jpg

Que?cik ;d
29833053.jpg

90365899.jpg

I par? demon?w po que?cie ...
60555150.jpg

47438328.jpg

41889372.jpg

No i na koniec ma?y wypad na hydry ;]
85871248.jpg

69825919.jpg

58927250.jpg

To na razie wszystko. Ju? nie d?ugo 80 i poi =)
Pozdr & Komentowa? !!!
 

MappingFOR

Advanced User
Joined
Apr 3, 2009
Messages
431
Reaction score
18
Odp: Harmonia - TNET Friends

GZ fotki... Spr?bujcie expic na dlach w dara, powinien i?? szybko lvl, ale na 70% b?dzie zaj?te...
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

Nie?le Wam tam idzie ;P Do??czy? bym ch?tnie, ale nie chce mi si? co? w Tibi? gra? ;s Tak?? powodzenia ;) Gz adv, loot?, itp., itd. Pozdro ;d
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

No niestety ka?demu si? to zdarza (nawet mi), wczoraj zaliczy?em zgona, moim morderc? okaza? si? dragon.Winnym oczywi?cie jest m?j cudowny net kt?ry zafundowa? mi 20 sekundowego freeza.Ostatni? rzecz? jak? zobaczy?em, by?o to jak drag ustawia si? pyskiem do mnie, p??niej ju? tylko s?ynny napis "You are ded" Najlepsze z tego wszystkiego jest to ,?e spad?y mi skile, spad? level i dos?ownie 2 minuty wcze?niej zlocoone woce wraz z 60 potionami.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Tak wi?c powracam, co prawda jeszcze nie zaszaleje, ale z czasem :d

Ze smakiem wybra?em si? na dwarf hell, mia?em jedynie manki - moja g?upota.

wuest.png


Mo?na by pomy?le?, ?e najgorsze za nami, jednak nie...

21048455.png


Kilka sekund p??niej smaka bi?a masa dwarf?w guard?w, mnie bi?y 3-4 geo + 1 guard? Niestety geo wysysa?y mi man? przez co nie mog?em si? leczy?, ale trudno, nie ma tego z?ego.

Lvl odbi?em, co prawda straci?em kilka % w m lvlu i kilkadziesi?t w di?cie, ale c?? :d

33lvla.png


Dzi? mo?e jeszcze podexpie, zobaczymy.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

C?? jak wida? szko?a troch? dobi?a nasz temat, jednak?e nie ?pimy nie? : D

Ja, jak na razie skiluj? wi?c ss?w dodawa? nie b?d? : p

[reklama]Szukam gildii![/reklama]
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

Dobrze ,?e Emek wr?ci? bo ja potrzebuj? troszk? odpoczynku od tibi. Na sam start w szkole dosta?em 2 z matmy, co doskonale obrazuje jak potrzebna jest mi ta godzinka, dwie ?eby si? pouczy?. Ponadto s? jeszcze treningi, wi?c licz? na Emka,Smaka i Rao chopaki utrzymajta temat do p?ki nie wr?ce oke? ;d
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Dzi? w planach mam jaki? poh/dc, je?li wyjdzie to wbije 35 - que?ciki :) wbije 40 lvl, sprzedam cc i kupie pacc'a po czym hunt ze smakiem xD

33lvlne.png


expi.png


exp1j.png


34lvl.png


Ps. Polecam exp na dc, dochodzi w porywach do 50k/h, a na facc to co?!
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

po czym hunt ze smakiem xD

@up

Ja w takim razie proponuje Ci i smakowi za?o?y? w?asny multi temat,bo z tego co widz? to only smak,a nie 'TNET Friends',kt?rzy w rzeczywisto?ci istnieli przez chwile (o ile w og?le istnieli)..


@Emek

Niechce by? nie mi?y,ale nie pierdol,nawet jak by?y wakacje i gra?em d?ugo,only smak,po za paroma huntami..z redem czy nasza stara ekipa..
 
Last edited:

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

No d?wigamy ten temat =d

Podobnie jak Emek do oko?o 60 pr?bowa?em skilowa? na rotach, ale to normalnie lekko m?wi?c jest wkurwiaj?ce. Na full def mam go na kilka razy. Do tego mam za s?abe eq na slimy. Wi?c? xD

p.s

oqvkee.jpg


Emek ty fujaro akurat musia?e? mie? lagi podczas naszego wypadu na dc! ;d
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

@up x3* :pP
Aby wpad? ci jak najszybciej ten 40, bo hunty na facc sa nudne :|

No i nowa porcja advenc?w =)

75456061.jpg



81473471.jpg



25197416.jpg



97300164.jpg



41606877.jpg



Oraz moje obecne eq;)


sdfbv.jpg


Pozdro & komentowa? pls
 
Last edited:

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

@up
Ja w takim razie proponuje Ci i smakowi za?o?y? w?asny multi temat,bo z tego co widz? to only smak,a nie 'TNET Friends',kt?rzy w rzeczywisto?ci istnieli przez chwile (o ile w og?le istnieli)..
@down 2
Ykhm..zr?b ze mn? tyle hunt?w co z emkiem,a z pewnoscia bd mial ten 40 lvl.

Xinx kiedy jestem online (ostatnio bardzo rzadko) do ka?dego spamuje (pewnie to ju? nudne) czy nie skoczymy na jaki? hunt, Ciebie nie by?o od...? Tak samo nie mog? z?apa? que ani fragsa, co prawda rao czasami spotykam, ale on skilluje, raz byli?my na dc, ale niestety by?a cofka.

Loguj si? od czasu do czasu to i Ty b?dziesz chodzi?, ja nie jestem w stanie wp?yn?? na Wasz i m?j czas, ja gram po 1-2h, czasem zdarz? si? 3, w porywach 4, ale od ?wi?ta.


Jak widzisz temat jest jak najbardziej aktualny, napisa?em, ?e dzi? mo?e uda si? wybra? na dc/poh, wi?c to powinno da? Wam tak samo do my?lenia.

Aha, dlatego hunt ze smakiem, bo kiedy kipie pacc (jak na razie ma go tylko smak) to b?dziemy chodzi? na jakie? plugi/frosty/hydry, wiadomo lepiej by by?o i?? na taki hunt w 10, ale nie ka?dy ma na pacc, ja jeszcze te? nie mam, musz? sprzeda? cc...

#Down

Postanowi?em nie botowa? t? postaci?, przez takie botowanie odechciewa si? gra?, a ja chc? si? tu utrzyma?.

Nie tylko lvl jest wa?ny =d wole i?? na jaki? hunt od czasu do czasu z kim? ni? botowa? 24h/h, mie? 45 lvl i bana xD
 
Last edited:

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

?adnie Wam wszystkim idzie. Brakuje zdj?? Fragsa. :( ?ycz? udanych polowa?. ;pp

#Emek
Kiedy? udziela?e? si? w zwi?zku z TA. Masz jak?? wiedz?. Czy nie warto by by?o wykorzysta? j? w rozwoju swojej postaci? ;>
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

Zacz??o si? od rozmowy na gg o zrobieniu pk-teamu,sko?czy?o na wyprawie na of'a.Na ofi'e by?em z rao i fragsem,niestety ?adnych fotek nie mam,ale podobno frags cykn? par? fotek.

M?j stary adv,jeszcze z wakacji na 26 lvl :



Zaraz po wbiciu tego adva pad?em,ale po d?ugiej przerwie,dzisiaj lvl zosta? odrobiony,jak ju? wspomina?em,fotek nie mam.

Teraz z terr? zajebi?cie na ofi'e,tylko 6 poziom?w,tempest i...zabawa si? zacznie.
 
Top