What's new

[Projekt] Polski Support bot?w

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 31, 2008
Messages
44
Reaction score
0
Szukam ekipy , Forum ma polega? na Polskim Supporcie Bot?w do Tibi
Maj? tam by? r??ne skrypty do ng, elfa etc.
Bo jak zauwa?y?em taki bardziej znany support ng upada, bo nie maj? kasy...
support elfa w og?le upad? i nikt tam nie wchodzi...

Wi?c tutaj tworzymy projekt wszystkich bot?w, strona b?dzie mia?a za zadanie wymiany mi?dzy lud?mi skrypt?w, problem?w, mo?e te? jaki? bazarek.

Ekipa, hymm... No do ekipy potrzebujemy na pewno Moderator?w do pilnowania porz?dku, Super Moderator?w no ju? do wi?kszego zarz?dzania Forum oraz Moderatorami, czyli zwracania uwagi jak post?puj? nowi Moderatorzy, najbardziej potrzebujemy Supportu czyli na celu jak najwi?ksz? pomoc u?ytkownikom, czyli zajmowanie sie nimi i pomaganie im, mo?e b?dzie te? udost?pniona ranga admina, ale dla najbardziej ogarni?tych ludzi i ch?tnych wsp??pracy..
Czyli tworzenia dzia??w, regulamin?w, pilnowania reszty ekipy, no w skr?cie zajmowanie si? ca?ym Forum.

Teraz Forum jest ?wie?o postawione i zmieniamy grafik?, wi?c nie ma jeszcze dzia??w..

Nasza ekipa narazie :
Mondez&Asta- Administracja
Afgan- Support NG

Znasz si? na tym , chcesz spr?bowa? napisz tu swoje podanie
w podaniu napisz ile masz lat, na kt?rym bocie si? najlepiej znasz?, Jak dobrze umiesz angielski? Jak tam u ciebie z ortografia? I czy bra?e? ju? kiedy? udzia? w czym? takim.
 

Skip Lord

Active User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
76
Reaction score
6
Odp: [Projekt] Polski Support bot?w

Je?eli to b?dzie phpBB by Przemo to ja si? zg?aszam na Super moderatora lub na Administratora.
Mia?em ju? admina na wielu forach i wiem co i jak, je?li nie jeste? pewny pisz gg : 193121
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: [Projekt] Polski Support bot?w

Po 1. nie u?ywaj czerwonego koloru bo dostaniesz warna.
Po 2. botting.pl jedno z cz??ciej odwiedzanego forum do poszukiwania skrypt?w pod ng, elfa, blackd itp, poza tym ?eby strona si? rozwin??a musisz j? zajebi?cie zareklamowa?, poniewa? takich stron jest wiele.
 
Joined
Dec 31, 2008
Messages
44
Reaction score
0
Odp: [Projekt] Polski Support bot?w

A ciebie bardzo bym prosi? , zeby? nie spamowa? w moim temacie z ?aski swojej.
Nie pyta?em si? co ejst odwiedzane a co jak sie reklamuje. Wiec jesli nie jestes zainteresowany to nie pisz. A reklame i rozwini?cie zostaw nam. Mamy sponsora i wiem jak sie rozreklamowac!
 
Joined
Jul 8, 2009
Messages
29
Reaction score
9
Age
32
Odp: [Projekt] Polski Support bot?w

Witam.

Mam 17 lat. Obecnie chodze do 2 LO. Z angielskim i ortografia nie mam najmniejszych problemow.

Najlepiej znam sie na elfie. Ale jesli chodzi o inne boty to tez sobie dobrze radze. Pisze poradniki, mozesz je znalesc na przyklad tutaj:
-http://tibia.net.pl/boty/109462-nbot.html
-http://tibia.net.pl/boty/105429-8-42-bbot.html

W takim projekcie jeszcze nie uczestniczylem (zwiazanym z botami) ale bylem administratorem na forach zwiazanych z OTSami.
 

MappingFOR

Advanced User
Joined
Apr 3, 2009
Messages
431
Reaction score
18
Odp: [Projekt] Polski Support bot?w

Ja mog? by? desingerem strony. Znam PHPbb i MyBB, cho? i tak poleca?bym bardziej MyBB...
GG: 9984132 [Dost?pny w weekendy, niedziele i ?wi?ta. je?li jestem to na niewidoku]
 
Status
Not open for further replies.
Top