What's new

Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Status
Not open for further replies.

Rainex

New User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Wiecie co mi ise wydaje ze tam trzeba dwarf summonowac danwno tam nie bylem ale cos pamienam albo geomancera lub ddwarf guard 16 jak pamientam
 

Lord Hesus

Active User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
79
Reaction score
15
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

moim zdaniem jest to nie mo?liwe po 1 jak ju? by tam wesz?a ekipa wzi??a by to co mia?a wzi???, to teraz mi powiedz jak by wyszli :], bo ja tam wyj?cia nie widz?
 

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

moim zdaniem jest to nie mo?liwe po 1 jak ju? by tam wesz?a ekipa wzi??a by to co mia?a wzi???, to teraz mi powiedz jak by wyszli :], bo ja tam wyj?cia nie widz?

Wyszli przez to, gdzie weszli. Proste :D
 

danek123

Active User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
82
Reaction score
8
Age
27
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Astamor92 nie da si? wej?c do skarbca ju? prubowali?my z kolegami
i nic nie wyszlo
 

Bananas27

Active User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Cztery lata temu jaka? grupa ludzi w?ama?a sie do tego skarbca, lecz podobno jest tam klatwa. Po Wyczyszczeniu skarbca z itemek zostali wszyscy zabici, a ich cia?a s? kluczami do tego skarbca, jedno cialo lezy w port hope ale nie wiem dokladnie gdzie, szuka?em na tibia.pl w mapie port hope, ja nie znalaz?em lecz kole? znalaz? i dosta? za to cia?o 10kk, ale kto to kupi? jak i tak musi znale? jeszcze 7 cia? ;/
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Ludzie...
spokojnie tam nie da si? wej??
takie itemy co tam le??
tylko dla picu,?eby?cie sie po?linili
huehu mo?e za 10 lat,co? zmieni?
XDD
 

Ziom3ek

User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

kto? napisa? : gdyby ca?y server zacz?? by nad tym g??wkowa? to na pewno kto? by wpad? na pomys? jak to otworzy?
ot?? gdyby ka?dy zacz?? my?le? , to ka?dy my?la? by o tym samym
-hmm w drzwiach dziura? mozna to sprawdzi? x-reyem
jak tam mo?na wej?? to 1 osoba staje w drzwiach 2 bierze itemy i jak zostaje uwi?ziony to daje dla tej osoby w drzwiach
nie da si? przej?? przez lawe? moze jaki? tp?
te 18 sqm?w z czym? tam to jest banalne jak na takie nagrody
my?l? ze cipsoft zrobi? ten room dla picu a te zapadnie ? zeby ludzie mieli jak?? nadzieje ,pkt zaczepienia
moje zdanie:)
 

Bananas27

Active User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Nie wiem czy ja ju? si? powtarzam lecz jak by?cie umieli czyta? to by?cie wiedzieli. Te zapadnie czekaj? na cia?a ludzi kt?rzy otworzyli ten skarbiec 4 lata temu. Wiem ?e jedno cia?o zosta?o znalezione w port hope. Pisa?o ?e to cia?o to jeden z kluczy do skarbca w Kazoo. Jest du?o cia?, osobiscie szuka?em lecz to jest nie do znalezienia. To cia?o w port hope kole? nie chcia? wylonczy? kompa przez kilka dni bo takie cenne, lecz ktos zap?aci? mu 3kk i da? sobie do domku. Nie wiem co teraz z nim sie sta?o.

Mam nadzieje ?e otworzycie skarbiec.
Pozdro
 
Joined
Oct 8, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Age
38
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

To jest skarbiec krasnolud?w ludzie, tak jest tak wiele pu?apek ?e wej?cie do ?rodka i tak nic nam nie da.
Po 1:
te dziwne sqmy to s? zapadnie pu?apki kt?re aktywuj? alarm, staniesz na jedn? i ju? po ca?ej zabawie na ca?y dzie? lub nawet na ca?? posta?
Po 2:
jak otworzy? drzwi? trzeba mie? naprawde skomplikowane urz?dzenia, wytrychy, pi?y, palnik, etc.
Po 3:
Otwo?yli?my drzwi ale zosta?y tam fieldy pod kt?rymi kryje si? co? no w?a?nie KAMIENIE
to jest najwi?kszy problem

no ale i tak prawdopodobnie nie da si? nawet otworzy? drzwi bo znaj?c krasnale to bardzo dok?adnie wszystko jest zamkni?te :]
 

Anthay

Active User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
125
Reaction score
3
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

To mo?e mie? lekki jaki? sens. Mo?liwe, ?e da si? wej??!!

Sk?d przypuszczenia? Zobaczcie:

partii.png


My?licie, ?e dlaczego s? fieldy? ?eby by?o trudniej!

Gdyby posi??? te itemy. Gr8 Shield, ma tylko jeden gracz. By?a ona warta ponad 500 cc!! [200 cc w "got?wce", i z 2 bp itemk?w].

Nie wiadomo, czy te "specjalne kratki" dzia?aj?... Czy kto? pr?bowa? na nich stan??? Czy "zapad?y" si?? Nie wiadomo... Je?eli si? nie zapad?y, to nie dzia?aj?... Albo ma wygl?da?, ?e nie dzia?aj?. Czy to wszystkie kratki? Czy mo?e s? te? ukryte, jak na POI z tp? A mo?e to pu?apka? Mo?e to tylko zwidy? Mo?e gdy si? tam wejdzie, przeniesie nas do pokoju obok, z czyhaj?cym orshabaalem? Kto to wie? Nie b?dziemy wiedzieli, p?ki nie sprawdzimy!
 
Joined
Oct 8, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Age
38
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

?al, ?al, ?al...
gr8 shield?w jest bardzo du?o...
te specjalne kratki to jest co? jak lasery w bankach
i czemu m?wisz ?e greate shield by? wart 500cc(5kk) z tego 200 w kasie i 2bp item?w jak 5kk to s? dla wielu os?b grosze? w kasie i itemach to ludzie oferuj? po 50kk i kilka bp mpa za blessed shielda
 

Anthay

Active User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
125
Reaction score
3

Bananas27

Active User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Cztery lata temu jaka? grupa ludzi w?ama?a sie do tego skarbca, lecz podobno jest tam klatwa. Po Wyczyszczeniu skarbca z itemek zostali wszyscy zabici, a ich cia?a s? kluczami do tego skarbca, jedno cialo lezy w port hope ale nie wiem dokladnie gdzie, szuka?em na tibia.pl w mapie port hope, ja nie znalaz?em lecz kole? znalaz? i dosta? za to cia?o 10kk, ale kto to kupi? jak i tak musi znale? jeszcze 7 cia? ;/


Znowu to m?wie. Wi?c jak nie jeste?cie pewnie poszukajcie w archiwum.
 
Joined
Oct 8, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Age
38
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Cztery lata temu jaka? grupa ludzi w?ama?a sie do tego skarbca, lecz podobno jest tam klatwa. Po Wyczyszczeniu skarbca z itemek zostali wszyscy zabici, a ich cia?a s? kluczami do tego skarbca, jedno cialo lezy w port hope ale nie wiem dokladnie gdzie, szuka?em na tibia.pl w mapie port hope, ja nie znalaz?em lecz kole? znalaz? i dosta? za to cia?o 10kk, ale kto to kupi? jak i tak musi znale? jeszcze 7 cia? ;/
Znowu to m?wie. Wi?c jak nie jeste?cie pewnie poszukajcie w archiwum.

tak, super a teraz wyjd?.
10kk za cia?o, cia?a respi? si? co 24h, tydzie? i by mia? 70kk
we? kole? pomy?l. cia?o jako cia?o jest nie mo?liwe do podniesienia, mo?na podnie?? ko?ci 100oz kt?re respi? si? na mapie lol.
nie ma ?adnych 7 cia?, olejcie ten post a tak w og?le to do skarbca nie dostaniemy si? nigdy bo to jest skarbiec KRASNOLUD?W ! ! !
 

Fisch

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Cztery lata temu jaka? grupa ludzi w?ama?a sie do tego skarbca, lecz podobno jest tam klatwa. Po Wyczyszczeniu skarbca z itemek zostali wszyscy zabici, a ich cia?a s? kluczami do tego skarbca, jedno cialo lezy w port hope ale nie wiem dokladnie gdzie, szuka?em na tibia.pl w mapie port hope, ja nie znalaz?em lecz kole? znalaz? i dosta? za to cia?o 10kk, ale kto to kupi? jak i tak musi znale? jeszcze 7 cia? ;/

OMG kolego zastanow sie co piszesz, to nie CSI...

Co do tematu, to do skarbcana 95% nie da sie wejsc, gdyby mozna bylo sie tam dostac juz dawno ktos by to zrobil...
:huh:
 

Fisch

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Nabijam posta nabijam posta
 

jedrus55

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

To tak samo jak zagadka z serpentine tower w Ank
 

puchini97

User
Joined
Mar 8, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Jak dla mnie wejscie do skarbca jest niemozliwe to jest chyba tylko taki pic ale ja tam nie wiem.Tylko sie domyslam.A mozliwosci jest bardzo wiele :Itemy,Profy,Uk?ad Prof.
 

impicja

User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Czyta?am wiele mit?w na temet skarbca.
A mo?e to prawda oO Nie wiem :p
Wydaje mi si? ,ze cipy zrobi?y dla picu :D
 

O m G

User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Wej?cie do skarbca w Kazoo!! Mo?liwe ?

Ja uwa?am, ?e to tylko mit;) bo jaki? gracz wpad? by kiedy? jak tam wej?? to co server save mia?by od nowa itemki i za pewne zosta?by najbogatszym tibijczykiem:p
Nie wiem czy ja ju? si? powtarzam lecz jak by?cie umieli czyta? to by?cie wiedzieli. Te zapadnie czekaj? na cia?a ludzi kt?rzy otworzyli ten skarbiec 4 lata temu. Wiem ?e jedno cia?o zosta?o znalezione w port hope. Pisa?o ?e to cia?o to jeden z kluczy do skarbca w Kazoo. Jest du?o cia?, osobiscie szuka?em lecz to jest nie do znalezienia. To cia?o w port hope kole? nie chcia? wylonczy? kompa przez kilka dni bo takie cenne, lecz ktos zap?aci? mu 3kk i da? sobie do domku. Nie wiem co teraz z nim sie sta?o.
Mam nadzieje ?e otworzycie skarbiec.
Pozdro
A w tej bajce by?y krasnoludki:confused:
Przecie? co server save, itemki gin?, cia?a te?... jak m?g? by kto? by? online przez pare dni?:|
 
Status
Not open for further replies.
Top