What's new

-Inne PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Status
Not open for further replies.

Adamex

Active User
Joined
May 23, 2008
Messages
100
Reaction score
10
Witam.
Ot?? natkn??em si? na internecie na zapowied? Pokemon OTS'a.
Pewnie niekt?rzy z was my?l? ?e jaki? syf, a ot?? nie... OTS jest na tak zaawansowanym poziomie ?e nawet posiada podk?ady muzyczne w kliencie !!!

Oto Link do oficjalnego Trailera



Forum:

Jedyna wada tego wspania?ego OTS'a jest taka i? ma by? on w brazylijskim j?zyku, lecz nie tra?my nadziei poniewa? dosz?y mnie s?uchy ?e maj? powsta? 2 serwery, jeden j?zyku Brazylijskim a 2 w Angielskim ;)

Pozdrawiam​
 

gietol

User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
43
Reaction score
2
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

dobre...naprawde dobre ciekawe kiedy to wyjdzie
na pewno stestuje
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Hm... <Xayan my?li> powiem tak: o kurwa! ;x Latanie? Walki pokemon?w? Odznaki? Znaj? si? oni na rzeczy (czyt. skryptach LUA & C++)! Gratuluj? im ?wietnego OTSa, kt?ry b?dzie mia? wieeeeelu graczy.
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Naprawd? ciekawie si? zapowiada :) Z ch?ci? bym w to pogra? Xd
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

OMG Pokemony sa dla dzieci 6-9 lat ale tez bym chetnie zagral. Wszystko ladnie wykonane no i oby byl ten angielski serwer :D
 
Joined
Jul 12, 2009
Messages
45
Reaction score
5
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Ale jaja...wydaje mi si? ?e na tym otsie b?dzie gra?o lekko 500+, o ile mieszka?com naszego globu nie znudzi?y si? POKEMONY ;D.Jak wyjdzie wersja ENG/PL to z ch?ci? zagram.
PS.Mo?e kto? ma info ile miesi?cy/lat powstawa? ten ots?
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Ten ots ju? dzia?a ? Jak tak to jakie ip acc itp ? Szacun dla nich bardzo ladnie sie zapowiada;p. A wie kto? ,mo?e czy jest takie co? ale pl ?
 

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Nie lubie pokemon?w, ale to mo?e by? fajne ciekawe kiedy ruszy ten OTS :)
 

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Zajebiste bede gral ;]
Ale musieli sie napracowac ;///
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

PL to chyba raczej nie bedzie skoro robia (!)Brazole(!), ENG ma byc podobno i OTS dopiero w budowie.
 

Adamex

Active User
Joined
May 23, 2008
Messages
100
Reaction score
10
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Ten Trailer jest oficjalnym trailerem co znaczy ?e ju? ko?cz? powoli ;D, co do ENG serwera to jeszcze nie wiadomo poniewa? to by?y tylko pog?oski, serwer ten to profesjonalna robota wykonana przez profesjonalist?w kt?rzy tworz? ten OTS z ch?ci? i wytrwa?o?ci? od 2 lat, niestety je?eli sewer w j?zyku angielskim nie wyjdzie to strac? oko?o 1k graczy jak nie wi?cej, oko?o 2k samych brazylijczyk?w czeka na tego OTS, ten OTS to ots wszechczas?w, pobij? WoDBO, LoS, DBR, DBKO, HODB, a nawet DBL na ?eb
 

maciek267

Active User
Joined
Jun 15, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

HOHO.. Fachowa robota - naprawde maja niesamowity potencjal i wyborowa ekipe.. Ale czy ten ots sie przyjmie? Wiem jedno - nie wbije na niego jesli bedzie po brazylijsku i 95% graczy bedzie tegoz pochodzenia...
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Wielki podziw dla tych kt?rzy go Tworz?, ale nie mam zamiaru na nim gra?. Mo?e wejde i wyjd?, ?eby zobaczy? ale w?tpi?, ?e zostan? na d?u?ej.
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Ja tak samo mo?e zagram mo?e nie a to dlatego ,?e server jak i wiekszosc graczy bd br ;/
 

Draqsters

New User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Juz sie nie moge doczekac ;) chetnie bym pogral
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Pokemony - ju? pad? taki pomys?, nikt si? do niego na powa?nie nie zabra?. A tu prosz?, taki profesjonalizm. Nie cierpi? ?adnych bajek, anime r?wnie?, wi?c nie m?wi? nawet o pokemonach, jednak na tym serwerze, o ile powstanie, z ch?ci? zagram, cho?by z ciekawo?ci, do jakiego stopnia mo?na przerobi? tibi?.
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

M?j angielski nie jest profesjonalny wi?c prosi?bym kogo? o przet?umaczenie tego bo nie wiem czy dobrze zrozumia?em co mi dopisa? xd . :


Wog?le nie wiem po jakiemu on mi to odpisa? ale brazylijski jest troche podobny do ang ja zrozumia?em ,?e server b?dzie po angielsku i ?ebym mnie pyta? o server po pol czy co? ? Prosze niech kto? przet?umaczy to co napisa? x_shadow
 

MyszonUTD

Advanced User
Joined
Apr 30, 2009
Messages
183
Reaction score
5
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Liste, this is the wrong area, I'm moving it to the English Discussion Thread. The game will be in english and there isn't any date to release the game, nobody knows WHEN. Also, DO NOT ask for a server in polish because we're NOT making one, not even in portugues (develper's language), just english.
Kindly, Shadow :}

S?uchaj to z?y dzia?,przenosz? go do angielskich rozm?w. Gra b?dzie po angielsku i nie wiadomo kiedy ots ruszy (nie ma konkretnej daty) , i nie pytaj o server po polsku bo takiego nie zrobimy nawet nie po portugalsku, tylko angielski.
Kindly, Shadow :}

Chyba dobrze przet?umaczy?em ;]
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Te? co? takiego my?lalem :D Wi?c jednak bd po angielsku wi?c zagram :p
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: PoKeMoN OTS o.0?! Coming Soon

Juz bylo kilka takich projektow... i na 2 z nich byl skrypt z lataniem itd ;) Tylko byly troszke gorsze grafiki... :D Dziwie sie z reszta ze jeszcze zaden taki ots nie powstal. Wkoncu otsow o db z grafikami z game b. Jest w chuuj... Teraz mam dylemat.. ek(eternal kingdoms)-pokemony :D Ale rzecz w tym ze nie wszyscy lubia walczyc "summonami" Wiec przenoszenie anime do tibi nie jest najlepszym pomyslem. Mozna by zrobic cos takiego ze samemu jest sie pokemonem a nie bezmyslnie tlucze... Bo tak jak teraz jest walki nie beda zbyt efektowne :) A co do Jezyka.. to nie bedzie duzy problem gdyz Ots bedzie pewnie na skale swiatowa i albo osoby z teamu przetlumaczza to na rozne jezyki (forum) ALbo zaraz po starcie wiekszasc bedzie juz przetlumaczona :) Ale fajnie by bylo gdyby np. w kliencie wybieralo siejezyk i by nawijali npc, itd. W wybranym jezyku :p
 
Status
Not open for further replies.
Top