What's new

-Tibia 8.50 SkullOt

Status
Not open for further replies.

Franek16

User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Chyba si? nie op?aca robi? reklam? i kupi? dedyka ?eby ots pochodzi? 2 dni.Ots na 100% b?dzie sta? bardzo d?ugo a lista oczekiwania na odpalenie go jest bardzo d?ugo wi?c nie zmartwi? mnie ?mieszne wypowiedzi koleg?w z forum wiedz? czego si? ba? wiec pisz? bzdury aby jak najbardziej oczerni? otsa.
Pozdrawiam.:)
 

Callera

User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: SkullOt

My?l? ?e skoro ju? przed rozpocz?ciem kto? ju? tak komentuje OTSa to napewno nie b?dzie extra ale zobaczymy z czasem... :)


Pozdrooo :) I :thx: za info :D
 

koob

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
86
Reaction score
2
Odp: SkullOt

@Callera
Nie kazdy tylko danielos54, ktory ubzdural sobie ze sciagnelismy po nim nazwe i kowol, ktory po prostu zie z frankiem nie lubi i sie boi ze userow straci na rzecz skullot.com.
 

Ven0

User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: SkullOt

P?aczecie bo ?al wam dupe ?ciska ?e na tym otku zn?w b?d? zaj*biste wary.
Ten ots b?dzie dobry, wiem ?e franek nie daje ?adnych item?w, ots te? niczego sobie postoi, pewnie pr?dzej czy p??niej ots padnie ale napewno b?dzie na nim dobra zabawa:) gra?em na prawie wszystkich otsach franka i tego nie ?a?uje. by?y ostre wary, nie jest wina franka ?e ludzie dostawali po dupie i przestawali gra?! i robi?o si? po kilku miesi?cach 30 os?b na serwie, no ale zabawa by?a zajeb*ta. Serdecznie zapraszam!

Pozdrawam.
Bzyku, Veno
 

Leonik122

New User
Joined
Oct 8, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Zgadzam si? z Up gra?em na ka?dej tego rodzaju serverze jest to najlepsza mapa na kt?rej mo?na si? naprawd? zabawi? i zabi? nud? na te ch?odne dzisiejsze dni.Na pewno zagram z moj? ekip? na tym Otsie wi?c do zobaczenia na servie ;)
Pozdrawiam Leonik:cool:
 

Author

User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Znam zalozyciela i odrazu wiem ze ots bedzie zajebisty co tu duzo gadac dam sobie zrokowac wszystkie chary ze bedzie 200-300 osob online zapraszam wszystkich warto !!!
 

Franek16

User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Test Server Online z Expem 200x Zapraszamy wszystkich
 
Last edited:

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: SkullOt

Mam nadzieje ze ta strona serva jest tylko na razie... bo zapewniam ze 50% naabow wyjdzie jak zobaczy stronke :)
 

Franek16

User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Stronka Servera jest Tymczasowa ;) poniewa? w?asna stronka jest w Budowie
 

koob

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
86
Reaction score
2
Odp: SkullOt

@up
Tylko tymczasowo. Za kilka dni layout bedzie orygnalny jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej.
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: SkullOt

Wi?cej kont si? nie da?o zrobic ?
Je?li to jest rpg to gz, takie itemy w shopie >.<, zobaczymy jak wyruszy normal OTS ;) .
Enjoy !
 

koob

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
86
Reaction score
2
Odp: SkullOt

To nie nasze konta. Spytaj jakiegos moda niech sprawdzi.

Notka moderatorska:
# Franek16
# Leonik122
# sebos14
Te konta s? na takim samym ip.
 
Last edited by a moderator:

Leonik122

New User
Joined
Oct 8, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Sam by?em na Te?cie i powiem ?e jestem mi?o zaskoczony du?o przer?bek nowych rzeczy czuje ?e b?d? fajne wary ;)
Pozdrawiam Leonik
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: SkullOt

Ha i co, wyda?o si?, robisz sobie konta, i pewnie tw?j kumpel te?, jaki z Ciebie ?al . PZDR FOR YOU M?ZG .

Notka moderatorska:
Na tym po?cie ko?czy si? wymiana zda? dotycz?ca kont, nast?pne post na ten temat, b?d? karane jako "celowe wszczynanie k??tni".
 
Last edited by a moderator:

Franek16

User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: SkullOt

Je?li co? jest na m?j temat to mam prawo na odpowiedzenie wiec danielos to mo?esz sobie pozdrowi? mame a co do kont to sebos14 zosta? zbanowany wi?c mam prawo do 2 konta a to ip jest osiedlowe wi?c ka?dy sobie mo?e napisa? post i b?dzie jedno ip przypisane dla all wiec pomy?lcie najpierw co piszecie bo nie wiem co chcesz osi?gn?? tym musisz si? pogodzi? ?e ten ots b?dzie jednym z pierwszych na li?cie c?? przykro mi ?e tw?j si? nie wybi? wi?c wbijaj na sw?j ots i pilnuj go sobie a nie komentujesz bezsensu inne otsy i szukasz dziury
 
Status
Not open for further replies.
Top