What's new

Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Status
Not open for further replies.

Gustavo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
118
Reaction score
6
Witam :rolleyes:

Nie zabardzo wiem gdzie wy??czy? wiadomo?ci, kt?re automatycznie s? wysy?ane przez silnik na na OTS, chodzi o to ze jak np, gram, wy?wietla si? jaki? komunikat np "zach?cam do klikania reklam na stronie ACC MAKERA" itp. Nie wiem gdzie te wiadomo?ci si? edytuje, i ona wyskakuje co jaki? tam czas regularnie...

prosz? o pomoc =)
 

Gustavo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Refresh!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

TerMoYe

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
235
Reaction score
22
Age
29
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Masz za pewnie jakiego? Npc mo?e powiesz co wy?wietla./
Edit luknij czy nie masz przypadkiem NPC o nazwie Message.
 
Last edited:

Gustavo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Nom, mam takiego NPC i zupe?nie nei wiem do czego jest potrzebny :p
 

Amino12

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
292
Reaction score
48
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

poprostu go usu? i nie b?dzie wy?wietla? ci wiadomo?ci
 

River

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
57
Reaction score
7
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

to spr?buj go usun?? to mo?e przestanie pisa? :p
 

TerMoYe

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
235
Reaction score
22
Age
29
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Ale masz te? inn? opcje je?li chcesz ?eby wy?wietla? to co ty chcesz to wejd? w plik i zmie? nie chce mi si? wkleja? skryptu na pewno po?apiesz o co chodzi;]
///edit
Po 1 ja tylko m?wi?, ?e je?li chcesz ?eby NPC Ci dalej pisa? ale co? innego to zmie?, ale je?li chcesz si? go pozby? to po prostu Jak Up usu? NPC
 
Last edited:

Gustavo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Ale masz te? inn? opcje je?li chcesz ?eby wy?wietla? to co ty chcesz to wejd? w plik i zmie? nie chce mi si? wkleja? skryptu na pewno po?apiesz o co chodzi;]

co to za ODP? Przecie? pisz? ?e mam z tym problem i nei wiem o co chodzi, a ty z takim tekstem wyskakujesz ;/
 

River

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
57
Reaction score
7
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Moja rada
Spr?buj wej?? w data>npc>scripts i odnajdz mesenggera i usu?
 

boomx

User
Joined
Jul 10, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Age
32
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Lub- Data/Raids i usun tam...
bo to mog? byc informacje tak jak by pisalo ze Nadciaga Orshabaal...
Tylko ktos wpisal inny text..
Pozdrawiam :):thx:
 

Gustavo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Problem z wy??czeniem automatycznych wiadomosci pojawiajacych sie podczas grania

Juz po problemie :p Wszystko przez tego NPC :) ju? wszystko jest ok :) dzieki za pomoc !
 
Status
Not open for further replies.
Top