What's new

Dragon Ball Genesis (Powazny projekt)

Status
Not open for further replies.

opel65

New User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Dragon Ball Genesis
Dragon Ball Genesis wystartowalem modyfikujac server wodbo. Usunolem wszystkie tzw "kody" (zaczolem z serverem z kodami, nie z tym ktory juz te kody mial usuniete :p), naprawilem fuzje, zrobilem wlasny client, pozmienialem nieco grafiki w cliencie nowym. Server juz chodzi dobry miesiac, online 24/7 na laczy 24Mb/s (mieszkam w Szwecji), lecz wciaz jest za malo zmian i nowosci aby sie znacznie wyroznial or innych db serverow.
Biore to jako powazny projekt, robie otsy od wersji 7.6, znam sie na modyfikacji grafiki (sprity, clienty i inne), modyfikacji mapy oraz posiadam srednia wiedze na temat skryptow.
Szukam grafika, mappera, Scriptera oraz kogos znajacego sie na c++ (czyli sourcera) aby zmodyfikowac ten server i zrobic cos unikatowego.
Wymagania:
Mapper
Calkowita swoboda w obslugiwaniu sie map editorem. Pasja robienia nowych map oraz pomyslowosc.
Grafik
Umiejetnosc tworzenia nowych spritow, edytowania, zamiany starych na nowe i wszelka potrzebna wiedza na temat pracy z grafika tibii.
Scripter
Umiejetnosc twozenia skrypt?w takich jak spelle, actions, talkactions czy items. Glepsza wiedza na temat skryptow, znanie wiekszosci funkcji LUA.
Sourcer
Taka osoba bedzie potrzebna do wprowadzenia wiekszych zmian w silniku, trudno o takiego kogos oraz ja nie mam duzej wiedzy w tym zakresie wiec jesli sadzisz ze umiesz cos na temat c++, daj znac.
Podkreslam ze jest to projekt powazny, Zaczynam od silnika WoDBO poniewaz mysle ze jest dobry lecz po modyfikacji sadze ze uda nam sie przerobic ten server nie do poznania.
Napisz twoja aplikacje w tym temacie lub wyslij mi prywatna wiadomosc.
PS: Nazwa projektu moze zostac uzgodniona jesli sie nie podoba.
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Dragon Ball Genesis (Powazny projekt)

Zg?aszam sie na mappera, moge tez pomagac w skryptach, napisalem qmplowi system fuzji , pisz gg 7537327
 

XaNaduBan

User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Genesis (Powazny projekt)

@DraxY
Fuzja to nie problem ... To jest Skrypt Z T-D-B Na 100% :>
Albo z forum :> i Ze edytowa?e?...
A jak Mapper To podaj jakie? swoje Prace :D xD


Ja Ch?tnie bym si? zg?osi? :D

No Ale Sam Robie OT's
?ycze ci powodzenia :D Jak chcesz mo?emy si? po??czy? :>
[Jestem jak narzazie sam ... Szukam grafik?w :(]

Pozdrawia
XaNadu
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Dragon Ball Genesis (Powazny projekt)

Ja mog? zosta? skrypterem dorywczo ale:
Nie znam si? na DB wi?c robie skrypt tylko jak mi go dok?adnie po polsku opiszesz

wi?cej Info na pw
 

opel65

New User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Genesis (Powazny projekt)

odswiezam, BUMP
 
Status
Not open for further replies.
Top