What's new

-Tibia 8.50 Misteria ot 3000 exp evo dedyk

Status
Not open for further replies.

WasteeD

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Witamy


IP: Misteria.no-ip.pl
Serwer:
Klient: 8.5
Online: 24/7
Typ ?wiata:pvp
----------------------------------
• Skille: x500
• Magic level: x300
• Loot: x7
• Spawn: x8
----------------------------------
Do?wiadczenie:
1-800lvl exp 2000x
801-1400 exp 1500x
1401 -1800 exp 1400x
1801-2500 exp 1300x
2501-3000" exp 1200x
3001-8000 exp 1000x
8001 -xxxx exp 700x
----------------------------------
Nowy system frag?w !
Bana otrzymuje si? za 8 killi,
Red skull pojawia si? przy 5 killach,
----------------------------------
Mapa : Evolution (Mocno przerobiona) + Training Monks

Dodatkowo PACC ZA DARMO !

ZAPRASZAMY




Zapraszamy tez na
 

ziomale

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

szukasz mapera?
prace moje :

gg
5925888
 

WasteeD

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

Co nie podoba sie server zapraszam UPDATE MAPKI :)
 

konadzik

New User
Joined
Oct 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

-Nie polecam tego OTS-a jest on ca?kowicie amatorski mapka bardzo prosta ?adna rewelacja, lagi s? bardzo cz?sto nawet podczas gdy s? 3 osoby online o_O nie jest to serwer dedykowany tylko zapewne zwyk?y komp w domu na Neostradzie 1mb
-Expowiska s? za ma?e , ma?o mob?w questy s? prostoliniowe biegniesz do przodu zabijasz moby nic wi?cej
-Ze wzgl?du na Super Mana Rune wszyscy graj? tylko magami druidami bo najlepsza posta? na serwerze
-GoD nie jest pomocny nawet nie chce mu sie odpisywa? na proste pytania
-PvP tutaj nie ma ze wzgl?du na wysoki lvl graczy jak si? bij? ludzie z 5k+ lvl to nikt nikogo nie zabije bo jak tu kogos zabic jak ma si? Super Mana Runke ktora daje full many na raz?? UH-y lecz? za cale HP maj?c 30k hp nigdy ju? nie padlem na mobach, gra stawa?a si? nudna
-OTS nie jest dopracowany bugi w terenie niedzia?aj?ce teleporty nawet schody czasem nie dzia?aj? o_O
-OTS mia? wipe mimo ?e stoi od parunastu godzin , dzieci kupily mana runki i vip-y a ze wzgledu na niestabilno?? serwera wszystko stracili, i jak sadzicie czy GoD odda???
- EXP jest ZA DUZY nudzi si? szybko i graj? tutaj sami analfabeci pisz?cy "ktury, som, itd"
- OTS og?lnie na max 2h gry , gdy znajdziesz mobki ktore daj? Ci 250 lvl na killa odrazu CI si? znudzi :curse: og?lnie NIE POLECAM

@down
Nie jestem Danieos54 nie znam tego kolesia, a na twoim serwerze gra?em inaczej bym tego tutaj nie zamie?ci? og?lnie OTS do Bani bo rozdajesz Itemy za free i expa podnosisz gracz? za free

Po Twoich wypowiedziach Typu "wieNc , poCHostujesz , samOM jasno wynika ?e jestes niskiej inteligencji dzieciakiem z MAX gimnazjum z wrzuconym serwerem i odpalonym jak tak serwer ma GoD-a z IQ < 0 to gor?co NIE POLECAM
 
Last edited:

WasteeD

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

Up

A gra?es wogule na ots?? wbi?es zal mi cie gracze co? innego pisz? ..... zal .pl smiec mi sie chce hahha



Up wiem ze to ty Danieos54 wienc zamknij dup,, Melek kaza? nie zwracac na ciebie uwagi...
a m?wi? ze masz se znales? pacho?ka kto ci pochostuje otsa hahah ..


A tak wogule jak mapa moze byc amatorska jak OTS ma tak? samom ;) LAMUSI...
 
Last edited:

Karuzo

Active User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
54
Reaction score
10
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

co to za ots jak wbi?em tam przed chwila wielka beznadzieja gm items daje za free
 

Terrorin

New User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

nie moge wbic na ots :/ pisze cos tam :you are not a gamemaster;/
 

WasteeD

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

co to za ots jak wbi?em tam przed chwila wielka beznadzieja gm items daje za free

Nie daje free items tylko konkurs robie k?ade itemek i nr ludzie m?wi? ... i wygrywaj? ...
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

@up
Usu? w w?a?ciwo?ciach pliku tibia.exe
* gamemaster
@topic
Ots ?alowy, mapka: klasyk. Stare, nudne evo. Je?li chcesz gra? to only ms/ed? Ma?y stopie? inteligencji osoby hostuj?cej, zapewne wiek 12- (nie m?w, ?e jeste? dysortografem....) Ots-owi daje max 3 tygodnie.
@edit
Poza tym konto na tnp tylko po to aby zareklamowa? ots? Aha jeszcze jedno, nie mo?esz wrzuca? link?w, je?li nie masz 20 post?w.
 

WasteeD

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

up

Co nie moge otsa reklamowac jak nie mam 30 post?w zal

OTS Zalowy zrub lepszy nad mapk? siedzie?em tydzien jakis proble masz to nie graj BYe
 

GM Koks

Advanced User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
294
Reaction score
14
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

Ots nie jest z?y na moje 5/10 mapka fajna nie spotka?em si? z bugami ani innymi tego typu usterkami ;)



EDIT
Wbija? na serva Godny uwagi ;)
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Misteria ot 3000 exp evo dedyk

To mo?e ja si? wypowiem .
Na pocz?tek chcia?em powiedzie? ?e konta GM Koks, Melek2, Iraya, to s? jego konta .
Teraz na temat OTS, pracowa?em kiedy? w Team, ale odszed?em, nie chcia?em ok?amywa? ludzi, tak to prawda, OTS nie jest na Dedyku, jest na prywatnym komputerze, po drugie, GM zgapia wszystko z innych OTS'?w, pr?bowa? skopiowa? ACC MAKER z Kleksorii, oraz Newline, lecz nie uda?o mu si? na ca?e bo?e szcz??cie, a po kt?ry? tam raz, GM daje kumplom free itemy, oraz gra prywatn? postaci?, ma nick Nawiedzony, b?d? te? Koks (te? sobie daje itemy, oraz lvl) .
To tyle co chcia?em powiedzie?, i melek powiem Ci, ?e nigdy nie zrobisz porz?dnego OTS, pami?tasz jak kiedy? wrzuci?em na w?asny OTS, na stronk? key loggera ?;>, m?wi?e? ?e to w?asny klient, taaa, bo uwierze ^^ .
Tak?e nie polecam gra? na jego OTS'ach, no chyba ?e kto? lubi takich ludzi .

Pozdrawiam,
Danioo.

#kazsha
On ma 15 lat, do szko?y nie chodzi bo mu si? niechce, zosta? 3 razy w tej samej klasie, a jego inteligencja w pisaniu si?ga do stopnia typu : postruf, bende, puzniej . ^^
#btw
HeadLine OTS nie jest tw?j, rozmawia?em z tamtejszym Hosterem, i wy?mia? Ci? m?wi?c ?e jeste? sko?czonym idiot? :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top