What's new

Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Status
Not open for further replies.

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Witam. Mia?em w ?yciu kilka spotka? z pseudo hackerami, 'skradziejowali' mi 21 druida, a potem 42 knighta, zako?czy?em swoj? gr? na kilka miesi?cy i powr?ci?em po jakim? czasie, teraz posiadam 32 knighta i trzymam go ju? z niech?ci?.

Ile postaci lub kont wam schakowali?
 

Ar Buz

User
Joined
Oct 8, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

W mojej 4-letniej karierze - ?adnego.
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

w mojej 7 letniej grze , okolo 10 razy;p lecz byly to keylogery itd jesli jest sie znanym troche bardziej na servie to i chca Cie zhakowac i nie probuja to "pierwi lepsi" i nie akcje typu "wejdz na strone i wpisz pasy "
 

Legolas

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
173
Reaction score
8
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Gram w tibie od oko?o 6 lat. Zhakowali mnie 3 razy.
 

Larris

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
158
Reaction score
15
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

gram 3 lata, shakowali mnie raz a porz?dnie :)
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

W pi?tek straci?em 47 knigta, a kuzyn w czwartek 70 knighta.
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

ja dosta?em haka 3 moze 4 razy na te same konto i dalej gram :)
 

Silent Assassin

Active User
Joined
Oct 16, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Trzeba wiedziec co robi? ?eby nie da? si? hakn?? mie? firewalla antywirusa antyspama itp nie chodzic po niewiadamo czym nie sci?ga? itp.
 

TerMoYe

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
235
Reaction score
22
Age
29
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Mi hakneli 35 Knighta by?a to moja 1 posta? z tak du?ym lvlem a na dodatek mia?em 100k + eq i ?mieci w depo kt?re razem by wychodzi?o oko?o 250k po tym oczywi?cie nie gra?em
nie chcia?o mi si? zbiera? all od nowa. Og?lnie gram teraz na OTS dla rozrywki dla pvp. ;]
 

Silent Assassin

Active User
Joined
Oct 16, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Mi hakneli 35 Knighta by?a to moja 1 posta? z tak du?ym lvlem a na dodatek mia?em 100k + eq i ?mieci w depo kt?re razem by wychodzi?o oko?o 250k po tym oczywi?cie nie gra?em
nie chcia?o mi si? zbiera? all od nowa. Og?lnie gram teraz na OTS dla rozrywki dla pvp. ;]

no a co robi?e? ?e ci? hakneli ? pewnie ?ci?ga?e? co? i z?apa?e? keyloggera albo s?abe firewall lub antywirus.
 

GM Koks

Advanced User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
294
Reaction score
14
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Ja dosta?em haka z 10 razy jak w tibie gram a to 5lat najwiencej hak?w mia?em na mojego 96 knighta teraz nie gram nim bo hakli i 88 lvl ;/
 
Joined
Oct 18, 2009
Messages
28
Reaction score
1
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

mnie hakli w mojej okolo 3-4 letniej grze w tibie 1 raz [ i to 9 knighta bo bota sprawdza?em a by? to keylogger]
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Mi ukradli konto tylko 4 lata temu gdy zaczyna?em gra? ale wtedy nie wiedzia?em nic o tibii i wszed?em na stron? hakersk?, nie mia?em nigdy ?adnego specjalnego zabezpieczenia ni? antywirus np. avast. Wystarczy by? bezpiecznym a nikt ci konta nie ukradnie.
 

Kebabik

Active User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
106
Reaction score
10
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Mnie w mojej 3 letniej grze hakneli tylko raz :/ 33 druida ale tylko wy?acznie z mojej winy gdy? wlaz?em na stron? hakerska i poda?em passy bo kolo mi wm?wi? ze jestem na black liscie :/ wchodz? na tibie i ju? nie mam passow :(
 

Codo7711

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
128
Reaction score
9
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Yyy... A wi?c tak powiem troche wulgarnie ale taka jest prawda
Jakim cudem mozna sie dac chacknac ? czy wy kurwa wiezycie w te bajeczki chackerow ?
Co oni wam wciskaja ? ze jestes na black liscie , slyszales kiedys o takim czyms od koleg?w lub kogos innego ? ? Bo ja NIE !
Mnie nigdy nie chackneli i nie chackna bo to nie mozwlie ....
Pozdro dla tych co sie dali chacknac ... pewnie macie po 15 lat i szukacie na sile bota gdy nowa wersja tibi jest od 2 dni bynajmniej tak chackli mojego rla (okolo 30 knight ? :>) nie wiem co wy robicie naprawde dla mnie jest niezrozumiale zeby kogos chacknac -.-
 

Codo7711

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
128
Reaction score
9
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Ja dosta?em haka z 10 razy jak w tibie gram a to 5lat najwiencej hak?w mia?em na mojego 96 knighta teraz nie gram nim bo hakli i 88 lvl ;/

Takkk , : Chacka* , Najwi?cej* , Chack?w* , Chackli* ...
Wbi?e? pewnie taki lvl bo nie chodziles do szkoly 2 lata lub wiecej ?
A i sie nie dziwie ze cie chackli od razu po pismie widac ze latwo by sie ciebie na cos nabralo =)

A tak po za tym "hak" to taka rzecz kt?r? piraci maja na r?ce :)
 
Last edited:

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Takkk , : Chacka* , Najwi?cej* , Chack?w* , Chackli* ...
Wbi?e? pewnie taki lvl bo nie chodziles do szkoly 2 lata lub wiecej ?
A i sie nie dziwie ze cie chackli od razu po pismie widac ze latwo by sie ciebie na cos nabralo =)
A tak po za tym "hak" to taka rzecz kt?r? piraci maja na r?ce :)

Poprawnie jest przez samo H. A 100 lvl mo?na na bocie wbi? w 4 miesi?ce. A po twoim pi?mie wida?, ?e nie za bardzo dbasz o to, co piszesz. A skoro twierdzisz, ?e piraci maj? haki na r?kach, to zapewne chodzisz do podstaw?wki.

A tak btw.

Wikipedia said:
* hak – urz?dzenie techniczne do zawieszania lub zaczepiania przedmiot?w
* hak chirurgiczny – narz?dzie do rozci?gania brzeg?w ran operacyjnych
* hak – przyrz?d asekuracyjny we wspinaczce
* hak holowniczy – zaczep do mocowania liny holowniczej
* "Hak" – miejska legenda
* Hak – polski zesp?? muzyczny
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Yyy... A wi?c tak powiem troche wulgarnie ale taka jest prawda
Jakim cudem mozna sie dac chacknac ? czy wy kurwa wiezycie w te bajeczki chackerow ?
Co oni wam wciskaja ? ze jestes na black liscie , slyszales kiedys o takim czyms od koleg?w lub kogos innego ? ? Bo ja NIE !
Mnie nigdy nie chackneli i nie chackna bo to nie mozwlie ....
Pozdro dla tych co sie dali chacknac ... pewnie macie po 15 lat i szukacie na sile bota gdy nowa wersja tibi jest od 2 dni bynajmniej tak chackli mojego rla (okolo 30 knight ? :>) nie wiem co wy robicie naprawde dla mnie jest niezrozumiale zeby kogos chacknac -.-

-----OMG----
Takkk , : Chacka* , Najwi?cej* , Chack?w* , Chackli* ...
Wbi?e? pewnie taki lvl bo nie chodziles do szkoly 2 lata lub wiecej ?
A i sie nie dziwie ze cie chackli od razu po pismie widac ze latwo by sie ciebie na cos nabralo =)
A tak po za tym "hak" to taka rzecz kt?r? piraci maja na r?ce :)

Nie krytykuj jego pisma bo sam raz piszesz "?" i "?" np. a pozniej juz nie. Lenistwo czy co? :O
Mozna chodzic do szkoly i expic bez bota. Wystarczy tylko dobrze zagospodarowac czas -.-



@UP
Po 1 nie chaknac tylko haknac.
Po 2 to co pogrubilem, nie klam bo moga cie hacknac nawet jesli myslisz, ze twoj avast sprzed 5 lat jest dobry :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p
Po 3 to co pisane kursywa, co ma do tego wiek?
Po 4 to co podkreslone, jak jest nie zrozumiale to zostaw do dla siebie ; d
Po 5 tak dla WSZYSTKICH, HACKER NIE HAKUJE, wrecz przeciwnie zabiezpiecza. Wiec ten nasz-antyhaker zeby komus cos podkrasc musi wiedziec cos o swojej ofiarze nie?
"nie wiem co wy robicie naprawde dla mnie jest niezrozumiale zeby kogos chacknac -"
Mlodsze osoby moze zaduzo wygadaja i koles ma juz wskazowke jak ich zalatwic. Moze uzywaja generatorow jakis, ktore podaja losowe przyklady passow , no niewiem rozne sa sposoby np. keylogi itp. nie trzeba sciagac botow tak jak tam sie popisales. Kazda strona jest do shakowania i mozna na niej umiescic plik, ktory sam sie sciagnie po wejsciu a ty nawet o tym niewiesz.



----
@topic
Mnie przez jakies 3-4 lata gry hakli z 4 razy. To samo konto. O tyle mialem szczescie, ze w 2 hakach nie zniknelo mi nic -.- :D
W jednym haku koles nic nie wyrzucil tylko expil na innym swiecie i mi zarobil kaski troche :D A w ostatnim troche gorzej bylo ale da sie przerzyc.
Odzyskanie sie udalo bo mam r-keya wiec czuje sie "bezpieczny".
 
Last edited:

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Moje konta by?y cz?sto hackowane a czas?w gdy by?em noobem, nie dba?em o to co pobieram nie skanowa?em kompa, wpisywa?em pasy na r??nych stronach.

Gdy nauczy?em si? gra?, 'co? tam' osi?gn??em nauczy?em si? zabezpiecza? konto.
 

Wywraello

Advanced User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
171
Reaction score
12
Age
27
Odp: Kradzieje kont - Problem dowczesny.

Gram 4 lata, nic nie ?ci?ga?em, nie wierzy?em i nie dawa?em pass?w - nie zhakowali.
 
Status
Not open for further replies.
Top