What's new

Beef Tede-Peja

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Sta?o si?.
Zacz??o si? od tego,?e Tede na facebooku wyrazi? swoje zdanie o ca?ym zaj?ciu na zielonej g?rze.
"Gratulacje Rysiu, naprawd? jestem k... dumny, ?e bior? udzia? w tym samym przedsi?wzi?ciu pt. "polski hip-hop". ?enada, k...".
I Peja nagra? na niego freestyle:



I Tede odpowiedzia?:





Peja nagra? marnego freestyle,a Tede fajnego mixtape.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Beef Tede-Peja

Wszystko na temat polskiego hip-hopu. Banda idiot?w, kt?rzy musz? si? wyzywa?, je?eli jeden drugiemu zwr?ci uwag?...
Bo maj? styl i flow _/
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Beef Tede-Peja

Wszystko na temat polskiego hip-hopu. Banda idiot?w, kt?rzy musz? si? wyzywa?, je?eli jeden drugiemu zwr?ci uwag?...
Bo maj? styl i flow _/

Sam jeste? idiot?. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to id? s?ucha? kalwi i remi zi???.

C?? mam powiedzie?. Co s?dze o tej ca?ej sytuacji w Zielonej G?rze napisa?em ju? dawno w innym temacie. Obaj panowie lekko dali klape, z tymi beeefami, g?ownie Tede, bo to on nagra? te 3 kawa?ki, kt?re s? jak dla mnie chujowe i ?adnego nie przes?ucha?em do ko?ca. Ta szopka co odpierdala Tede to jest za przeproszeniem ca?e "g?wno". ?piewa ?e Rysiu schanbi? polski hh a sam jest nie lepszy, gra w tvn turbo sprzedawczyk jeden.



S?yszeli?cie o tym? Nie bo przecie? media o tym nie piszcza?y, tak ju? jest ?e jak sie dopierdol? do jednego to nie dadz? mu spokoju i tak by?o z Ry?kiem, po?owa z was pewnie nie wie jak by?o na prawde. Bo przecie? to peja ma swoj? armi? bezm?zgich fan?w, szkoda tylko ?e ochrona nie dopu?ci?a go wtedy do tego kolesia co macha? fakami, gdyby nie to on sam by zrobi? co trzeba.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Beef Tede-Peja

gra w tvn turbo sprzedawczyk jeden.
O nie! Ha?bi HH, ca?? kultur? i w og?le wszystko bo gra w TVNie! Na stos z nim, kurwa, na stos! JP na 100%
...

W ca?ej sytuacja to peja jest faktycznie bezm?zgim frajerem, bo to on kaza? zlinczowa? dzieciaka (za wystawione ?rodkowe palce?) i to on pojecha? po Tede, tylko dla tego ?e jako jedyny chyba raper go skrytykowa?. Kiedy? sam s?ucha?em pei, jeszcze za SA, jednak potem si? sprzeda?. A teraz pokaza? wszystkim co ?panie robi z umys?em cz?owieka.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Beef Tede-Peja

Taka prawda- polski hip-hop to ?enada
A ja proponowa? bym nie uog?lnia?, bo to ?e mamy takich popapra?c?w jak peja, firma, HG czy inni skunojaracze, to nie znaczy ?e ca?y HH to dno.
np. Eldo
 

Levar

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
61
Reaction score
11
Odp: Beef Tede-Peja

karkucik said:
W ca?ej sytuacja to peja jest faktycznie bezm?zgim frajerem, bo to on kaza? zlinczowa? dzieciaka (za wystawione ?rodkowe palce?) i to on pojecha? po Tede, tylko dla tego ?e jako jedyny chyba raper go skrytykowa?.
Zgadzam si?

Po raz kolejny musz? to powiedzie?: Peja jest p?acz?cym dzieciakiem, kt?ry rzuca si? o wszystko i potrafi tylko wyzywa? (dodam, ?e w ?a?osny spos?b). Sam nie przepadam zbytnio za Tede, ale ma u mnie plusa za to, ?e skomentowa? tamtego kretyna i odpowiedzia? mu na ten pseudo-disso-p?acz Rysia.

Odno?nie koncertu WWO. Po pierwsze, chuja wida? na tym filmiku. Po drugie, je?li Sok?? rzeczywi?cie pobi? (kurwa, pobi?? ci??ko to nazwa? pobiciem...) fana, to przynajmniej zrobi? to sam i mia? ku temu pow?d. Rysiu natomiast wyr?czy? si? swoim stadem :<

Rybol said:
po?owa z was pewnie nie wie jak by?o na prawde.
Tak, bo ty wiesz najlepiej :)

Podsumuj? kr?tko. Idiotyzm.

Quepasa said:
Taka prawda- polski hip-hop to ?enada
No, nie przesadzajmy. To, ?e Peja jest kretynem nie znaczy, ?e wszyscy tacy s?. Jest paru porz?dnych raper?w :]
 

Bobise

Active User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
83
Reaction score
8
Age
22
Odp: Beef Tede-Peja

Czy kto? w og?le rozumie, co te pata?achy gadaj??
Peja, Bo?e, to ty nie wiesz, ?e raperzy musz? mie? dobra dykcje, tak ?eby kto? zrozumia? co m?wisz? Przecie?, jedyne s?owo, kt?re jest przez niego akcentowane to: "kurwa", reszta to niewyra?ne s??wka.
Tede, baranku, my?lisz, ?e m?wienie co dwie sekundy: "zioom", jest fajne? Mylisz si?. Obydwoje jeste?cie ?a?o?ni. A do Was dochodzi jeszcze, niespe?nione dziecko Rybol, kt?ry jest specjalist? od wszystkiego ;)).
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Beef Tede-Peja

Cg?ownie Tede, bo to on nagra? te 3 kawa?ki, kt?re s? jak dla mnie chujowe i ?adnego nie przes?ucha?em do ko?ca. Ta szopka co odpierdala Tede to jest za przeproszeniem ca?e "g?wno". ?piewa ?e Rysiu schanbi? polski hh a sam jest nie lepszy, gra w tvn turbo sprzedawczyk jeden.
My?lisz,?e Peja nic nie wzi?? za ?alenie si? w tvn'ie ?
Tede waln?? liryczny mixtape na luzie,niez?? pojechanke,a Peja jaki? marny freestyle.
I zauwa?,?e Tede ma wi?ksze do?wiadczenie w beefach no i ma wi?cej argument?w.

Tede>Peja
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Beef Tede-Peja

O nie! Ha?bi HH, ca?? kultur? i w og?le wszystko bo gra w TVNie! Na stos z nim, kurwa, na stos! JP na 100%
...
W ca?ej sytuacja to peja jest faktycznie bezm?zgim frajerem, bo to on kaza? zlinczowa? dzieciaka (za wystawione ?rodkowe palce?) i to on pojecha? po Tede, tylko dla tego ?e jako jedyny chyba raper go skrytykowa?. Kiedy? sam s?ucha?em pei, jeszcze za SA, jednak potem si? sprzeda?. A teraz pokaza? wszystkim co ?panie robi z umys?em cz?owieka.

Zadam Ci pytanie, tylko nie fochaj si?.
Ty jeste? taki g?upi czy tylko takiego udajesz?
Ten dzieciak psu? mu ca?? zabaw?, wina le?y nie tylko po stronie Peji ale te? po stronie ochrony. Obejrzyj wypowied? liroya na ten temat. Peja po prostu nie da po sobie je?dzi? - m?wi?c kr?tko od razu wali w mord?.
Dobrze wiesz o co mi chodzi?o z TVN Turbo, je?li nie popytaj bardziej wtajemniczonych koleg?w, nie wszystko nale?y bra? zanadto dos?ownie.

Taka prawda- polski hip-hop to ?enada, a Peja zjecha? poni?ej normy. Twierdz? tak samo jak Chris, ?e to banda idiot?w. Chcesz, to mo?esz mnie teraz zlinczowa? za s?owa prawdy.

Nie chodzi mi o wyzywanie. Twierdz? tylko ?e je?li kto? s?ucha rocka to nie obra?a rapu [jako gatunek czy te? wykonawcy] i na odwr?t. S?uchasz za???my czerwonych gitar, to s?uchaj ja szanuje zdanie innych.

Czy kto? w og?le rozumie, co te pata?achy gadaj??
Peja, Bo?e, to ty nie wiesz, ?e raperzy musz? mie? dobra dykcje, tak ?eby kto? zrozumia? co m?wisz? Przecie?, jedyne s?owo, kt?re jest przez niego akcentowane to: "kurwa", reszta to niewyra?ne s??wka.
Tede, baranku, my?lisz, ?e m?wienie co dwie sekundy: "zioom", jest fajne? Mylisz si?. Obydwoje jeste?cie ?a?o?ni. A do Was dochodzi jeszcze, niespe?nione dziecko Rybol, kt?ry jest specjalist? od wszystkiego ;)).

Co do Ciebie popapra?cu to ju? nie mam s??w. Nie rozumiesz co ?piewaj?? To mo?e cofnij si? do podstaw?wki albo do przedszkola? Co twierdz? o takich jak ty napisa?em wy?ej.

My?lisz,?e Peja nic nie wzi?? za ?alenie si? w tvn'ie ?
Tede waln?? liryczny mixtape na luzie,niez?? pojechanke,a Peja jaki? marny freestyle.
I zauwa?,?e Tede ma wi?ksze do?wiadczenie w beefach no i ma wi?cej argument?w.
Tede>Peja

Chocia? jeden cz?owiek z kt?rym mo?na podyskutowa?.
Peja wzi?? kasy na pewno. Ale ile razy ogl?da?em TVN Turbo i widzia?em jak Tede robi? z siebie za przeproszeniem debila. Ma par? fajnych kawa?k?w i dla mnie to tyle. W kwesti beef?w to tak na prawd? nie wiem kt?ry z nich mo?e okaza? si? lepszy.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Beef Tede-Peja

Peja po prostu nie da po sobie je?dzi? - m?wi?c kr?tko od razu wali w mord?.
W morde to wali sok??. U pei jako? mi umk?o jak wali? go w morde.
I nie, nie wiem o co ci chodzi?o z TVN Turbo. Ale wiem ?e Peja si? sprzeda? do uwagi, gdzie ?adnie wyrecytowa? napisany dla niego tekst.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Beef Tede-Peja

Ca?kowicie zgadzam si? z lud?mi, kt?rzy uwa?aj?, ?e super hip-hop, kt?ry jest niby w modzie i kto s?ucha tych super przekle?stw jest pro elo kozak. Dla mnie to ?enada, nie podoba mi si? ten styl muzyczny w og?le, jestem z Poznania, a tego ca?ego Peje znam tylko z piosenki 'Lech Pozna?', o innych raperach w og?le nie s?ysza?em, ale z tego co widz? ten ca?y Tede ca?kiem fajnie zdissowa? Peje, kt?ry na tym koncercie pokaza?, co tak na prawd? sob? reprezentuje - ?al, smutek, pusty, zryty ?eb. No c??, tak jest i b?dzie. :|

Pozdro dla wszystkich pseudorap?w =)
Ven~
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Beef Tede-Peja

W morde to wali sok??. U pei jako? mi umk?o jak wali? go w morde.
I nie, nie wiem o co ci chodzi?o z TVN Turbo. Ale wiem ?e Peja si? sprzeda? do uwagi, gdzie ?adnie wyrecytowa? napisany dla niego tekst.

Peja chcia? go pobi? lecz ochrona go nie dopu?ci?a.


...
Vendeto, prosz? Cie je?li nie jeste? wtajemniczony i nie wiesz nic o polskim rapie to nie wypowiadaj si? ; )
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Beef Tede-Peja

Peja chcia? go pobi? lecz ochrona go nie dopu?ci?a.
Wi?c skopa?o go kilknastu schab?w. I gdyby nie ta ochrona to najpewniej ch?opak by ?ywy nie wyszed?. Za wystawiony palec.
Bo wystawiony palec mo?e zjeba? koncert. Za du?o uwagi ogl?dasz.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Beef Tede-Peja

Wi?c skopa?o go kilknastu schab?w. I gdyby nie ta ochrona to najpewniej ch?opak by ?ywy nie wyszed?. Za wystawiony palec.
Bo wystawiony palec mo?e zjeba? koncert. Za du?o uwagi ogl?dasz.

Nigdy nie by?e? na scenie ja zreszt? te?, nie wiesz co w tej sytuacji czuje raper. Ja te? nie wiem, ale nie chcia?bym na pewno ?eby jaki? g?wniarz m?odszy ode mnie macha? mi fakami. Peja nie mia? wyj?cia, wkurwi? si? m?wi?c PROSTO. Ochrona ju? dawno powinna zabra? tego 15latka albo chocia? rozgoni? tych ma?olat?w kiedy tamci ju? zacz?li go wyzywa?. Poza tym je?li przychodzi si? na koncert i jest sie za bardzo pewnym siebie to zazwyczaj tak si? to ko?czy. Ch?opak wiedzia? co robi i w co si? pakuje.


edit.
Dobra z?apa?em.

Wypowied? Ry?ka na temat tej "szopki"



Od 2:00
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Beef Tede-Peja

Peja nagra? 2 kolejne dissy,a tu tak cicho.
Dla mnie ?enad? jest nagrywanie bez odpowiedzi,cho? te 2 dissy by?y lepsze od tych poprzednich.


Po tym wywiadzie moja s?uszno??,je?li chodzi o Tedego zmala?a.
 

Xablo

Active User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
65
Reaction score
7
Odp: Beef Tede-Peja

Ta sprawa jest ci?gni?ta albo przez fan?w z jednej ze stron, albo przez osoby co w og?le nie maj? poj?cia na ten temat a swoje opinie opieraj? na opiniac innych.

Je?eli chodzi o ca?? sytuacje to jak wiecie/ a mo?e nie wiecie koncert by? od lat 16 wi?c jak ten mo?na powiedzie? wyro?ni?ty dzieciak o g?ow? wy?szy od peji znalaz? si? na koncercie ? tego nie wiem.
Ok druga sprawa jaki zdrowy umys?owo cz?owiek przez dajmy na to 30 minut pokazuje fucka?
Dla mnie to oczywiste ?e taka osoba chce wpier...nie oszukujmy si? takie sytuacje zdarzaj? si? dosy? cz?sto lecz s? wyj?tki taka jak ta kt?ra zosta?a nag?o?niona...jak wiecie Tede jest osob? mo?na powiedzie? nie g?upi? i je?eli by?cie si? interesowali jego osob? mogli by?cie si? domy?le? ?e takie co? jest dobr? promocj? marketingow? bo jak by nie patrze? hip-hop dla tedego jest podstawk? do doj?cia wy?ej dla niekumatych zaistnienia w show biznesie ;).


Mo?e z perspektywy normalnej osoby Peja jest winien no ba jest winien w jakim? sensie ale uwierzcie Tede jest sko?czony...?wiadczy o tym to ?? nawet nikt nie chce z nim nagrywa?...a on jako nikt broni si? tym ?e nie potrzeba mu feata z innymi osobami.Ca?y tede po to sko?czy? dziennikarstwo ?eby u?ywa? cwanych kruczk?w w celu odwracania kota ogonem...

Pozdro dla kumatych
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Beef Tede-Peja

Ta sprawa jest ci?gni?ta albo przez fan?w z jednej ze stron, albo przez osoby co w og?le nie maj? poj?cia na ten temat a swoje opinie opieraj? na opiniac innych.
Je?eli chodzi o ca?? sytuacje to jak wiecie/ a mo?e nie wiecie koncert by? od lat 16 wi?c jak ten mo?na powiedzie? wyro?ni?ty dzieciak o g?ow? wy?szy od peji znalaz? si? na koncercie ? tego nie wiem.
Ok druga sprawa jaki zdrowy umys?owo cz?owiek przez dajmy na to 30 minut pokazuje fucka?
Dla mnie to oczywiste ?e taka osoba chce wpier...nie oszukujmy si? takie sytuacje zdarzaj? si? dosy? cz?sto lecz s? wyj?tki taka jak ta kt?ra zosta?a nag?o?niona...jak wiecie Tede jest osob? mo?na powiedzie? nie g?upi? i je?eli by?cie si? interesowali jego osob? mogli by?cie si? domy?le? ?e takie co? jest dobr? promocj? marketingow? bo jak by nie patrze? hip-hop dla tedego jest podstawk? do doj?cia wy?ej dla niekumatych zaistnienia w show biznesie ;).
Mo?e z perspektywy normalnej osoby Peja jest winien no ba jest winien w jakim? sensie ale uwierzcie Tede jest sko?czony...?wiadczy o tym to ?? nawet nikt nie chce z nim nagrywa?...a on jako nikt broni si? tym ?e nie potrzeba mu feata z innymi osobami.Ca?y tede po to sko?czy? dziennikarstwo ?eby u?ywa? cwanych kruczk?w w celu odwracania kota ogonem...
Pozdro dla kumatych
Wys?ucha?e? wywiadu i udajesz m?drego ?
I w tym temacie dyskutuje si? na temat beefu,a nie na temat wafla pokazuj?cego ?rodkowego palca.
 

Xablo

Active User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
65
Reaction score
7
Odp: Beef Tede-Peja

Tak udaje m?drego :) jestem hejterem lubi? si? dowarto?ciowa? poprzez forum...
Fest jak wiesz ten cz?owieczek kt?ry pokazywa? paluszka jest osob? kt?ra to wszystko sprowokowa?a wiec mam prawo powiedzie? co s?dz? na temat beefu jak i tego wielkiego skandalu:D.Zabronisz mi pisa? takie opinie ? raczej nie, zabronisz ogl?da? wywiady? raczej nie.
Hmm twoje zdanie nie robi na mnie wra?enia pisz, hejteruj, oceniaj...


Pozdrawiam ca?uski pa :thx:
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Beef Tede-Peja

#Xablo
Nie pozwalam Ci,
R?wnie? pozdrawiam.


 
Status
Not open for further replies.
Top