What's new

-Inne Naruto OTS [WoNO]

Status
Not open for further replies.

Ninja Kawasaki

New User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Przedstawiam wam OTS przerobiony graficznie , skryptowo itp. W Naruto. Jak nazwa m?wi jest to o tematyce Anime Naruto.
Server jeszcze nie wystartowa?, ale jest naprawd? profesjonalna ekipa kt?ra prowadzi?a/prowadzi WoDBO!
Taak w?asnie tak Administracja:
Jacolos
BuuBuuX (BBX)
Crash
Ustawienia b?d? prawdo podobnie standardowe czyli:
Exp - 1x
Drop - 1x
Skills - 1x
Mimo to napewno b?dziecie si? ?wietnie bawic!
Join Us!

C&B&J
 

vistal000

New User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Rate x1 ... ja bym tam wolal zeby bylo cos w stylu rate 10x .. a jeszce lepiej wiesze.. ale bez przesady :|:|
 

Bananas27

Active User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Nie s?dzicie ?e na taki ots nikt nie wejdzie?? Po co marnowa? czas nad takim ots jak to niczym prawie sie nie r??ni od rl (tylko mapk?).
 

konradq14

New User
Joined
Sep 4, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Naruto OTS [WoNO]

o to chodzi ze 1x no bo debile jest takie cos jak potworki inne wiec nie mozna powiedziec ile "x" bedzie exp ...
 

kaka demona

New User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Naruto OTS [WoNO]

nie polecam :) crash za bardzo faforyzuje swoich rl'ow
 

Tymek3310

Active User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Nie glupi pomysl. Pewnie wbije zobaczyc co z tego wyjdzie.



PS: OTS 24/7?
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Naruto OTS [WoNO]

exp x1!!!! to ja juz wole sobie na rl zagrac i bedzie to samo i przynajmiej jak sprzedam konto to z zyskiem wzyciu na takim nie zagram BEZNADZIEJA!!! A z reszta nienawidze tego glupka naruto jak ludzie moga to ogladac a co do OTSa to rekord graczy po roku 5 :p
 

Tshu

Active User
Joined
May 2, 2009
Messages
104
Reaction score
0
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Wiecie co szkoda mi pan?w up ... jak morze by? Naruto server exp 10 jak tam s? nowe grafiki i nowe potworki wiedz jak maja si? okersilic exp 100x ZAL mog? tak napisa? ale za wiekszocs potwork?w b?dzie mniej expa a tak to np jest Dragon 700 expa a na ich servie b?dzie np Naruto ale b?dzie za niego expa 1500 Np ... jejku to chyba normalne !

PS : Polecam
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Wy jeste?cie jacy? g?upi do pot?gi entej czy co? ? To nie jest ots w stylu rl tibi 0.o tu nie ma np rat?w demon?w drag?w itp ...

@vistal000
Prosze idz na rl takich g?upich jak ty tam potrzeba 0.o

PS. Zamiast na w-f'ie jebac w pi?ke to we?cie lekcje czytana ze zrozumieniem .
 

hata97

User
Joined
Jan 14, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Naruto OTS [WoNO]

odrazu mowi? ?al :)
dziwne grafiki itd kisame na pleach o_O robcie all outfity z citizena (taka moja zajebista rada )
 

kama932

New User
Joined
Mar 8, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Nie ucz ojca dzieci robi?... Tak m?wi?... Wiecie ile oni czasu w to po?wi?caj??? To co? w stylu WoDBO, wi?c nie b?dzie ?le ;] Z ch?ci? wejd? i zobacz? jak to wypadnie :)
 

spike12196

User
Joined
Jul 18, 2009
Messages
20
Reaction score
1
Age
27
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Nie ucz ojca dzieci robi?... Tak m?wi?... Wiecie ile oni czasu w to po?wi?caj??? To co? w stylu WoDBO, wi?c nie b?dzie ?le ;] Z ch?ci? wejd? i zobacz? jak to wypadnie :)
ja te? ch?tnie wpadn? na taki ots na tematyce naruto poniewa? tutaj mo?ecie si? popisa? graf? a ja bym chcia? j? zobaczy? i dobrze si? bawi?
 

Muska

User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Naruto OTS [WoNO]

Widzia?em filmik z tego OTS-a bardzo fajny... hmm co do Jacolos wiem na co go sta? z Los-a (C++) Ots Napewno wypali. Nie mog? si? doczeka?.
 
Status
Not open for further replies.
Top