What's new

Chupacabra.

Status
Not open for further replies.

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Witam! Ot?? to m?j pierwszy stw?r,du?o nie zmieni?em, jest stworem Bonusowym. Czyli daj?cym du?o expa, to na evo exp x4000, Chupacabra, wchodzimy w Folder silnika/data/monsters i robimy notatnik i zmieniamy jego nazw? na Chupacabra.xml, po czym klikamy prawym przyciskiem myszki, i edytuj =)
Wklejamy w nim to:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<monster name="Chupacabra" nameDescription="Bat" race="blood" experience="10000000" speed="200" manacost="250">
<health now="1" max="1" />
<look type="122" head="0" body="0" legs="0" feet="0" corpse="4298" />
<targetchange interval="2000" chance="0" />
<strategy attack="100" defense="0" />

<flags>
<flag summonable="0" />
<flag attackable="1" />
<flag hostile="1" />
<flag illusionable="1" />
<flag convinceable="1" />
<flag pushable="1" />
<flag canpushitems="0" />
<flag canpushcreatures="0" />
<flag targetdistance="1" />
<flag runonhealth="3" />
</flags>

<attacks>
<attack name="melee" interval="2000" skill="8" attack="8" />
</attacks>

<defenses armor="1" defense="6" />
<immunities>
<immunity physical="0" />
<immunity energy="1" />
<immunity fire="1" />
<immunity poison="0" />
<immunity lifedrain="0" />
<immunity paralyze="1" />
<immunity outfit="0" />
<immunity drunk="0" />
<immunity invisible="0" />
</immunities>

<voices interval="5000" chance="10">
<voice sentence="Jestem monsterem Expirencowym!" />
</voices>

<loot capacity="100">
<item id="5894" countmax="1" chance="2300" /> bat wing
</loot>

</monster>

Potem wchodzimy do monsters.xml i wklejamy to:

<monster name="Chupacabra" file="Chupacabra.xml" />


Szkoda ?e nie podoba si? panu @down ale jak nie chce u?ywa? niech nie komentuje ;l
 

YoS

Advanced User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
410
Reaction score
32
Odp: Chupacabra.

ZALOSNE! dno i wodorosty! co to ma byc?! nie no to sie w pale nie miesci.. po co tu to wstawiasz? myslisz ze ktos tego uzyje? chyba kazdy idiota potrafi sobie dopisac 5 zer w expie za cave rata... potworek zalosny!

teraz powiedz mi czy mozna miec skill nr 8.. chyba sie nie da co? daj tam przynajmniej 100>< i tak sie nie bedzie wbijal

niby 1 potworek. ale za przeproszeniem skoro wstawiasz na strone musisz sie liczyc z takimi jak ja.. czyli ze szczerymi.

i na przyszlosc dodawaj skrypt w [.CODE][./CODE](bez kropek)
Tutaj przyklad na przyklad jaka jest roznica z code i bez code
1)bez
Przyklad
2) z code
Code:
Przyklad

efekt: duzo czytelniejsze>< bo wiadomo gdzie sie zaczyna i gdzie sie konczy.

ocena :
moze lepiej nie bede Cie demotywowal.

Pozdrawiam YoS
 

krzysio

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
201
Reaction score
10
Odp: Chupacabra.

Nie no, pora?ka! Tragedia, niedorobiony potw?r! Tak jak pan UP powiedzia? u?ywaj code! Nawet je?li to 1 potworek to DNO!
myslisz ze ktos tego uzyje? chyba kazdy idiota potrafi sobie dopisac 5 zer w expie za cave rata... potworek zalosny!
Zgadzam si? z tym. :down: :|

Ocena: chyba lepiej nie m?wi?...:|

Pozdro,
krzysio
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Chupacabra.

Trudno jak si? nie podoba :] Admin mo?e usun?? ten temat :] PROSZ? JU? NIE KOMENTOWA?! Uznam jako spam na zamkni?tym temacie ;l
 

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Chupacabra.

Przesta?cie nupki ;)
krzysio, YoS, sami dobrze pewnie nie umiecie robi? monster?w a si? czepiacie innych. Za te wasze wypowiedzi powinni warnowa?

#Dranzerpl
To prawda, tw?j monster nie zachwyca, ale Ty dopiero zaczynasz. Nie poddawaj si?, r?b stworki nadal i przyjmuj ostr? krytyk?.

Code:
nameDescription="Bat"
Tu gdzie pisze "Bat", powiniene? da? "a nazwa potworka". Proponuje Ci, aby? zajrza? na ten poradnik: http://tibia.net.pl/lua-xml/885-nowy-potwor-krok-po-kroku.html
i oczywi?cie troch? po?wiczy?.
 

YoS

Advanced User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
410
Reaction score
32
Odp: Chupacabra.

przepraszam ze teraz napisze to co napisze ale musze poniewaz jakis ktos psuje moja reputacje..

Drogi kolego! niestety potworki to ja umiem robic. i jestes w bledzie broniac go. sorry nigdy sie nie wystawia 1-go potworka na forum. starczy poczytac inne posty.. bo 90% "pierwszych potworkow" to tandeta, niestety mialem racje twierdzac ze ten mob to dno. dlaczego? dlatego ze to prawda>< kazdy debil potrafi zmienic nazwe i dodac x zer do expa i do hp. przepraszam Cie bardzo.

i tak btw ja nie chcialem nikogo tu obrazic wyrazilem swa opinie.
zreszta napisalem "nie bede Cie demotywowal" czyli latwo mozna odebrac ze moj post to motywacja!><

I jeszcze jedno! do FerN'a jak chcesz dowodow ze umiem robic monsterki to sprawdz>< bo jest kilka na forum.

@Dranzerpl
odbierz moj post jako zachete! jako cos co wskazuje co sie nie podoba:p
Przepraszam jesli za mocno Cie skrytykowalem ale dobija mnie jak ktos wystawia tutaj "pierwsze" potworki bo one sa z REGULY zalosne.

Dziekuje YoS
 
Status
Not open for further replies.
Top