What's new

- ElfBot [ElfBot] NG

Status
Not open for further replies.

Ciejaseq

New User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Mam kilka pyta? odnosnie ElfBota NG pod tibie 8.5:
1. Ustawiam bota i chcialbym aby automatycznie wchodzi?o "Utani Gran Hur" gdy sie skonczy. Jak to ustawi??
2.Czy to normalne ze je?li ustawiam bota i wychodzi dl bije go nagle wychodzi drugi dl i zamiast dobic tego pierwszego postac biegnie do 2 a jesli sie pojawi 3 to olewa pierwsze dwa i bije 3. Czy to normalne?
3.Jak ustawic aby postac w danym miejscu uzywala levitate (exani tera). Jak to ustawic?
Z gory dzieki za pomoc.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Elf Bot NG

Odp: Elf Bot NG

Mam kilka pyta? odnosnie ElfBota NG pod tibie 8.5:
1. Ustawiam bota i chcialbym aby automatycznie wchodzi?o "Utani Gran Hur" gdy sie skonczy. Jak to ustawi??
2.Czy to normalne ze je?li ustawiam bota i wychodzi dl bije go nagle wychodzi drugi dl i zamiast dobic tego pierwszego postac biegnie do 2 a jesli sie pojawi 3 to olewa pierwsze dwa i bije 3. Czy to normalne?
3.Jak ustawic aby postac w danym miejscu uzywala levitate (exani tera). Jak to ustawic?
Z gory dzieki za pomoc.
1. Ustawiasz hotkey "auto 200 stronghaste"
2. Nie nie jest to normalne pewnie ?le ustawi?e? procent hp do zabicia DL
3. W CaveBot musisz ustawi? action i w nim wpisa? w kt?rym miejscu ma u?ywa? Exani Hur.
 

baambaaam

Active User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
100
Reaction score
2
Odp: Elf Bot NG

Odp: Elf Bot NG

2. to normalne... przesu? suwaki: proximity, health, stick troch? w prawo
3. nie pro?ciej nosi? lin??:p je?eli wolisz czarem to stajesz na sqm gdzie ma m?wi? czar, dajesz stand potem action i tam:
HTML:
say 'exani tera'
 

Ciejaseq

New User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Elf Bot NG

Odp: Elf Bot NG

Skalarek procent mam od 100 do 0 wiec raczej dobrze
a ty baambaaam moglbys wzucic screena jak te paski maja byc bo dalem all na polowe i dalej tak samo
 

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: Elf Bot NG

Odp: Elf Bot NG

To przesu? je ca?kowicie do ko?ca (oczywi?cie te co poda? baambaam),
 
Status
Not open for further replies.
Top