What's new

Pokemon OTS! Newsy!

Status
Not open for further replies.

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
OFICJALNIE ZOSTALO OTWARTE POKEMON OTS ONLINE!
23 Pa?dziernika o godzinie 12:00 !
-----
Beda teraz od najstarszych do najnowszych!
5 Pa?dziernik
Aktualno?ci ...
W tych ostatnich dni, jak powiedzia?em, dow?d by? Darone ... i tak nie mam czasu na bezpiecznik na stronie ... A tymczasem ...
Dalsze wysi?ki NPC i quest?w ...
Aktualizacja map ...
Aktualizacja na niekt?re animacje czar?w ...
Avatar Pokedex ... i awatar nast?puj?cy ekran menu ...
7 Pa?dziernik
Strona prawie zako?czona ... to 100% "Poke statystyk wynika, ?e ... w czasie rzeczywistym pokemons, ?e istnieje na serwerze
n qm pra zrozumie? ... i poka?e wszystkie pokes PLAYERS serwer?w, kt?re musz? by? zrobione ... ... ... ewoluowa?a nabytych w questy i turniej?w
Poni?szy obraz ...

oddanie systemu zako?czono w REAL ...
Teraz widzimy strony ... dolara za po?rednictwem systemu PayPal, jak to b?dzie dzia?a? ....
11 Pa?dziernik
Hello Galera.
W ci?gu ostatnich dni nie mamy du?o czasu, ale kilka si? sta?o ...
Dzi? chcemy zako?czy? najnowsze aktualizacje nie gra?.
System ten nie wyst?puje na "odwo?ania" w przysz?o?ci. Okre?lanie liczby Pokemon powt?rzy?, ?e dana osoba mo?e mie? ... Na przyk?ad, teraz nie wolno u?ywa? 6 gengars .... lub 6 alakazams ... tylko 1 ka?dego maksimum.
niekt?re s?absze Pokemon mog? by? wykorzystane do 3 powt?rzy?.
------
Kilka zakl?? r?wnie? grafiki, kt?re by?y brzydkie, przerobi? ....
----

-----
Inne rzeczy w grze, kt?re s? tajne i wszystko pozostaje na serwerze, ma zosta? zako?czona dzi? .....
-----
Po brakuj?ce ko?ca strony i umie?ci? wszystko w porz?dku i zdolni ... wielki dzie? przychodzi ... Bezp?atna wycena !!!!!!!!
12 Pa?dziernik
Uda?o nam si? zako?czy? wszystko by?o jasne do wczoraj ... i aktualizacje w grze s? w 100% ...
Dzi? ruszymy miejscu, a mo?liwe jest zako?czenie ...
brakuje tylko pro po?wi?conej migracji i gotowa zostawi? wszystko i wreszcie si? spo?ecze?stwa ... ts
Ta migracja nie mam poj?cia jak d?ugo to trwa ... wi?c nie obiecuj? nic ... ale witryny pytanie / gra, to nic do zrobienia dzi? lub jutro ...
Dzi?kujemy wszystkim uwag? i wielki dzie? dla dzieci! xD
13 Pa?dziernik
Witajcie wszyscy! ...
Wczoraj do niemal wszystkich planowanych ... 100% serwerze i stronie prawie ...
Poniewa? jeste?my podwojenie erwerze otworzy? 2 serwery ... do pierwotnego map?, je?li masz wi?cej ni? 300 os?b by?oby zbyt pe?ny dla ... nie istnieje Jotho i inne regiony w aktualizacjach przyj?? ... wi?c 2 serwery zostan? otwarte. ... Z?oto i srebro ... obie o pojemno?ci 300/350 graczy ... jak mapa wyrasta ro?nie tak?e ...
Ale nic z tego mo?e by? koniec ... dzi? ju? prawdopodobnie zako?czona jest ... dajcie migracj? do serwer?w dedykowanych i wiedzie?, ?e proces, nie daj prognoz? ...
Tak wi?c mo?na rozpocz?? rozmowy ze znajomymi i wyb?r serwera grasz .... z?ota i srebra
----------
Z ostatniej chwili!
21 Pa?dziernik!
Witajcie Wszyscy, my?l?, ?e ka?dy tutaj jest bardzo podekscytowany, aby uruchomi? wyczekiwanych Pokemon Online, wi?c chcia?bym powita? nowy serwer!
Dzi? o godzinie o 13:00, Turtle og?osi?, ?e po du?o biurokracji, jest on ostatecznie za po?wi?cony. Tak wi?c od dzi? zaczn? pobiera? gry, strony, forum i kilka innych rzeczy po?wi?conych pro i wtedy b?dziesz musia? skonfigurowa? wszystko tak, aby p??niej mo?na umie?ci? w ko?cu gra online dla nas wszystkich! :)
Ponadto, Turtle nam, ?e ?ciganie TS powinien by? otwarty w ten weekend, nie precyzuj?c dok?adnie dzie?, ani dok?adnego czasu, ale to dobra wiadomo??!
Mamy wi?c prawo przewidywania, ale jak wiadomo, trudno jest wierzy? w prognozy m?dry lekarz Turtle.
Dla przypomnienia, Forum OP jest offline i pozostanie tak a? pewne rzeczy zosta?y skorygowane.
W tych dniach powinni?my mie? ju? powa?ne widoczny, mie? oczy szeroko otwarte.
23 Pa?dziernik
Witajcie!

Chcia?bym poinformowa?, ?e oko?o 22:00 istnieje niewielkie prawdopodobie?stwo, ?e strona Pokemon Online ma trybu online. Nie mo?na ju? pobra? klienta, tworzy? w?asne ciche czeka? w domu, a? do czasu TS publiczne biblioteki.

Do tego czasu, jest prawdopodobne, ?e forum przechodzi do trybu offline, a nast?pnie trzeba zrobi? z naszym skromnym fansite. :)

Je?li rzeczywi?cie witryny otwarte, tylko woli Turtle otworzy? TS, wi?c od tej pory, za ka?dym razem mo?esz otworzy? test serwera Pokemon Online.

Dobrej gry dla ka?dego!

Jesli sa jakies bledy pisac
<--Forum pokemon ots!
Dzieki!
 

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Przepraszam za double posta ale tutaj bede wklejal screen i video z pokemon ots!
----
Granie w pokera

----
Tutaj rozne screeny z gry
taurosride.jpg

tauroshyperbeam.jpg

rapidashm.jpg

rapidash.jpg

starmie.jpg

kingler.jpg

---
Filmiki z gry


---
A tutaj screeny z walk na arenie!
screenshot096.jpg

screenshot106s.jpg

screenshot109h.jpg

screenshot114.jpg

screenshot115d.jpg

screenshot119.jpg

screenshot122h.jpg

screenshot176.jpg

screenshot170l.jpg

screenshot160b.jpg

screenshot166f.jpg

screenshot146.jpg

screenshot158p.jpg

screenshot127m.jpg

screenshot119.jpg

---
Zdjecie calego klienta
pokmeon.png

pok.jpg

pokemononline.png

pokemononline.png

---
Filmiki



---
Filmik z gamplaya :)

---------------------------------
rewehx.jpg

---------------------------------
Zbieranie pokemonow
rewenr.jpg
 
Last edited:

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

LoL, ju? jest Pokemon OTS 0o, ja my?la?em ?e dopiero powstanie, skoro istnieje, to poda?by? jakies dane, np. ip albo jak si? po??czy? z tym xD ?
Nie ?e jestem dziecko pokemon?w, tylko chc? sprawdzi?, jak si? gra ;d ..

Pozdrawiam,
Danioo

#down
rozumiem ..
 
Last edited:

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Jest to test server wiec pare osob ma dostep :)
Klient i screen z strony gdzie sie rejerstrujesz jest

Tak to wyglada :p
Ale dopiero za 2-1 tydz bedzie klient i bedzie gra
:p
Bada 2 servy ang. :)
---
Bede tutaj wklejaj newsy i ssy :)
 

dbr men

New User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Jak ktos pomoze jak sciongnonc ten pokemon ots dam reputa i przy okazji pomuz ja pomoglem

xD a mi niedziala powies jak sie poloncyc i dam reputa ! po super pomys? i pomozecie mam 2 lvl

Notka moderatorska:
Double post.
 
Last edited by a moderator:

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

@up
Jest to test server narazie sie nie da ;]
@topic

PROSZE TUTAJ NIE PISAC POSTOW BO CHCE TUTAJ TYLKO PISAC NEWSY!!
 

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Refresh Pokemon ots wczoraj byl test server:p o 13 ;p i byly klinety zapomnialem tego napisac;/
 

TheXay

New User
Joined
Oct 17, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

g??wne forum ju? dzia?a spowrotem my?l? ?e jutro max sobota b?dzie open beta jak co link do forum :
 

Mikus12

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
240
Reaction score
24
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Witajcie !
Od dzisiaj jest publiczny test server Pokemon ots!
Sciagac klienty Stworzyc konto i grac!

Acc Maker:

Zachecam wszystkich do grania
NAJLEPSZY SERVER!
I refreshuje!

Jesli macie problemy z wejsciem na server pisac!

Server gold: 75/300
Server silver:60/300
^^
Tyle ludzi juz gra!
 
Last edited:

Dragonias

Active User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

ODJAZD! Jeszcze takiego ots nie widzia?em ^^ Mam Charizarda i jestem zadowolony ;D
 

Mim226

Advanced User
Joined
Mar 3, 2009
Messages
158
Reaction score
3
Age
28
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Ten Poke Online Jest Zajebisty Ja dopiero zaczolem Grac A tak mi sie podoba.. Ahh Polska Powraca do ery pokemon. xD
 

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Witam.. My?la?em, ?e ots powstanie gdzie? za 2-3 miechy ale okaza?o sie, ?e jeszcze w pa?dzierniku! Zaczo?em gra? na serverze gold miasto Celadon mo nick w grze to Krystek! Zapraszam ots do gry!
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Dlaczego ots jest ciagle offline ??
 

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

@UP
Kiedy log?e? przecie? jest offline?! WTF?!
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Wie kto? kiedy b?dzie online ^^ ??
 

Adamex

Active User
Joined
May 23, 2008
Messages
100
Reaction score
10
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

My?la?em ?e nie b?d? w to gra? ale jednak ;p gram na serwerze Silver w mie?cie Virdian City, mam na razie 11 LvL z powodu i? expowiska obsiad?y brazyle >.> ale i tak jestem w czo??wce najlepszych graczy na serwie 17 Win - 0 Losses ;) posiadam 2 pokemony po przemianie zapraszam na ten serwer m?j nick to Anastazjo nied?ugo zamierzam otworzy? Clan
 
Last edited:

Szera

New User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Loguje sie :D nareszcie mam w co grac :thx:
Spoko Loguje sie Nreszcie mam w co grac :D
Notka moderatorska:
Double post.
 
Last edited by a moderator:

Shadow12

New User
Joined
Oct 12, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

Witam Wszystkich,Chcia?bym tylko Powiedzie? ?e Poszukuje Silnk Pokemon OTS Je?eli Si? Ujawni na ?wiatlo Dzienne To Poprosi?bym O Pisanie na Priv albo Wstawienie go na tym Forum oK?
Z g?ry thx
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Pokemon OTS! Newsy!

@UP

Napewno go nie b?dzie, przynajmniej przez jakie? 2 lata ;p Brazylianie si? du?o napracowali i napewno ?atwo tego nie oddadz?. Maj? 3 servery Gold, silver i brass. I na kazdym z tych trzech server?w maj? po 300 graczy. I to jest max na kazdy server. Musieli du?o na tym zarobi?. Zrobi?em se tam konto i nie moge sie zalogowac bo wszystkie servery full ;p Razem maj? 900 graczy a jakby spu?cili blokade ?eby mo?na by?o wchodzi? do 1000 graczy mieli by z 2000 player?w online.
 
Status
Not open for further replies.
Top