What's new

Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Status
Not open for further replies.

Ronaldino

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
66
Reaction score
1
Witajcie.
Mam Wam do zaoferowania hosting waszego serwera, m?j sprz?t (serwer dedykowany, wykupiony na 3 miesi?ce z g?ry);
- Intel Quad Core Q6600
- 4x 2.40+ GHz
- 4 GB RAM [DDR 2]
- Przestrze? dyskowa: 1TB (1000 GB)
- Transfer / mc. 3TB (3000 GB)
- Przepustowo?? gwarantowana: 1 Gbps
* Pragn? nadmieni?, i? serwer b?dzie hostowany TYLKO i wy??cznie na wolnej i szybkiej dystrybucji jak? jest Debian 5.0 Lenny - kompilacj? i zabezpieczeniami zajmuj? si? ja!
Za hosting, chc? 20% zysk?w z SMS Shopa.​
Pragn? nadmieni?, i? nie interesuj? mnie jakie? noob OTS'y, musisz by? pewny, ?e na serwerze b?dzie gra?a spora ilo?? os?b, bo je?li masz mi do zaproponowania evo by aciek 50000x to najlepiej ju? teraz sobie odpu?? i zaoszcz?d? sw?j czas.
Nie ?ycz? sobie tak?e, aby?cie pisali - "czy aby na pewno nie oszust?".
Je?li nie ufasz - odpu?? sobie. :)
Jeste? zainteresowany na 100%? Napisz PW, a mo?e jeszcze dzi? Tw?j serwer ujrzy ?wiat?o dzienne!
Zapraszam!
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

napisz gg 7537327
 

kulion

Active User
Joined
Nov 20, 2008
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Witam
Posiada ots pod 8.5 mapa rl
Nie bede oszukiwal mapa jest wlasciwie standaardowa malo przerobiona poniewaz chcemy aby ots z rl mapa przypominal jak najbardziej rl mape . Platnosci z smsm shopu dal hostera jesli chcesz.



Oczywiscie drobne przrobki jak zwykle sa ale nie psuje to widoku rl mapy
noew spellsy i potwory
wkrotce 4 arena dojdzie

Odezwij Sie Na GG:13903921
 

ludwik

Active User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
77
Reaction score
1
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Ronaldino to z?odziej nie ufajcie mu, dalem mu moja mape i mnie okradl szmata !! Admini napiszcie tego posta gdzie gdzie wszyscy sie o nim dowiedza !! nie chce by naciagna wiecej ludzi !!
 

Ronaldino

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
66
Reaction score
1
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Ronaldino to z?odziej nie ufajcie mu, dalem mu moja mape i mnie okradl szmata !! Admini napiszcie tego posta gdzie gdzie wszyscy sie o nim dowiedza !! nie chce by naciagna wiecej ludzi !!

Taak - od razu Ci? okrad?em. Da?e? mi swoj? map?, warunkiem by? mie? du?o graczy - Twoja Evo 16 MB na to nie pozwoli?a.


// Nadal aktualne.
 

Banana Party

New User
Joined
Nov 1, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Ronaldinho napisz do mnie... 11642553
Mam niez?ego ots'a all ci na gg napisze
 

Kazsha2

User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
37
Reaction score
6
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Ots tylko 8.52? Oferuj? 8.1 salvion 4. Ots 4 fun, jak na razie bez sms shopa (mog? po 1 miesi?cu zacz?? op?aca? hostera, czyli ciebie)Exp x 20 Mapka unikalna, ju? prawie nikt jej nie posiada. Ots bd: pvp/enfo To tyle, czekam na weryfikacj? :rolleyes:
 

leman12

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
202
Reaction score
2
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

uwa?am ?e takiego typu tematy s? dla prawdziwych idiot?w
Wi?kszo?? ludzi zak?ada taki temat ?eby dosta? w maire dobry silnik moge si? za?o?y? ?e ten ca?y ronaldinho niema wykupionego dedyka

moje 5 s??w:
TAKIE TEMATY S? DLA LESZCZY!

je??li mam dosta? warna to dostane ale chcia?em powiedzie? co mysle
 

Ronaldino

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
66
Reaction score
1
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

uwa?am ?e takiego typu tematy s? dla prawdziwych idiot?w
Wi?kszo?? ludzi zak?ada taki temat ?eby dosta? w maire dobry silnik moge si? za?o?y? ?e ten ca?y ronaldinho niema wykupionego dedyka
moje 5 s??w:
TAKIE TEMATY S? DLA LESZCZY!
je??li mam dosta? warna to dostane ale chcia?em powiedzie? co mysle

Mog? si? za?o?yc, ?e znasz strony, kt?re sprawdzaj? po IP host itp. :curse:

Wi?c nie b?dzie problemu, ze sprawdzeniem IP mojego serwera.

Francja - Pary? :)

##

Nadal aktualne, zapraszam.
 

Ronaldino

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
66
Reaction score
1
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Od?wie?am, oferta nadal aktualna, GG: 6350801
 

phern

Advanced User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
454
Reaction score
39
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

kompilacj? i zabezpieczeniami zajmuj? si? ja!
Ta linijka wskazuje na to, ?e nie masz czystych zamiar?w.
Nie s?dzisz chyba, ?e kto? b?dzie tak naiwny, ?eby powierzy? komu? dost?p do serwera, kt?rego robi? tydzie?/miesi?c/rok?

Jedynie kto?, kto daje mo?liwo?? zabezpieczenia swojej w?asno?ci na dedyku zas?uguje na uwag?. Ty zapewne nawet nie dajesz praw do zalogowania si? na roota. Poza tym Twoje wynagrodzenie w wysoko?ci 20% zysk?w ju? wydaj? si? podejrzane.
 

Ronaldino

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
66
Reaction score
1
Odp: Poszukujesz hostera? Zajrzyj!

Ta linijka wskazuje na to, ?e nie masz czystych zamiar?w.
Nie s?dzisz chyba, ?e kto? b?dzie tak naiwny, ?eby powierzy? komu? dost?p do serwera, kt?rego robi? tydzie?/miesi?c/rok?
Jedynie kto?, kto daje mo?liwo?? zabezpieczenia swojej w?asno?ci na dedyku zas?uguje na uwag?. Ty zapewne nawet nie dajesz praw do zalogowania si? na roota. Poza tym Twoje wynagrodzenie w wysoko?ci 20% zysk?w ju? wydaj? si? podejrzane.

Bardziej tutaj chodzi?o o to, ?e je?li kto? nie ogarnia debiana, to mog? si? tym zaj?? ja, jednak?e nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobi? to klient. :hah:

Dodatkowo, oferuj? dost?p SSH + FTP do serwera, klient ma pe?n? kontrol? nad swoim serwerem. Wi?c nie wyje?d?aj mi z takimi obelgami.

A bior? tylko 20%, z w?asnej inicjatywy i nastawienia do hostowania, kiedy w ko?o sami z?odzieje. :(
 
Status
Not open for further replies.
Top