What's new

Armonia Mapa !

Status
Not open for further replies.

kiero13

User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
47
Reaction score
1
Witam !! potrzebuje silnika wraz z armonia map !! moze byc to Loozik ots ale prosze bez komend !!god!! !!tutor!! itd... !!
prosze o pomoc !
 

Mr David

Advanced User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
203
Reaction score
47
Odp: Armonia Mapa !

Prosz? ja te? z zbior?w silniczek owy wyci?gno?em.
Jest to Low Fight by [Piorunek] na silniku Loozik 5.0

Pozdrawiam.

Prosz? bardzo, link dzi?ki Areal'owi z innego tematu z dzia?u Request. Jesli chcesz bardziej przerobiona mapke razem z silnikiem, to polecam Tibiafun ktorego znajdziesz w dziale download tego forum

Pozdrawiam i my?l? ze pomog?em,
Mr David.

Notka moderatorska:
teoretycznie powinien by? warn, ale nie wstawiam z racji cytowania innej osoby (linki prawid?owe. Dla os?b kt?re boj? si?, ?e David m?g? kombinowa? w linku zapraszam do oryginalnego tematu (po przez naci?ni?cie ">>" takiego znaczka nad cytowanym tekstem i ?ci?ganie od os?b kt?re maj? 30 + post?w.
 
Last edited by a moderator:

kiero13

User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Armonia Mapa !

Prosz? bardzo, link dzi?ki Areal'owi z innego tematu z dzia?u Request. Jesli chcesz bardziej przerobiona mapke razem z silnikiem, to polecam Tibiafun ktorego znajdziesz w dziale download tego forum
Pozdrawiam i my?l? ze pomog?em,
Mr David.



Dzi?ki ale ten link nie dzia?a !!
 

Mr David

Advanced User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
203
Reaction score
47
Odp: Armonia Mapa !

Aha, przepraszam nie sprawdzi?em linku, ale mam dobra wiadomo??.


Tutaj jest :)

Oczywi?cie skana nie zrobi?em, nie jest to m?j link wiec nie ponosz? odpowiedzialno?ci

Pozdrawia i mysle ze pomoglem,
Mr David.



Notka moderatorska:
teoretycznie powinien by? warn, ale nie wstawiam z racji cytowania innej osoby (linki prawid?owe. Dla os?b kt?re boj? si?, ?e David m?g? kombinowa? w linku zapraszam do oryginalnego tematu (po przez naci?ni?cie ">>" takiego znaczka nad cytowanym tekstem i ?ci?ganie od os?b kt?re maj? 30 + post?w.
 
Last edited by a moderator:

kiero13

User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Armonia Mapa !

to jest wersja 5.0 z wlasnym Kleitem masz cos innego taki mnie nie interesuje :/
 
Status
Not open for further replies.
Top