What's new

Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Status
Not open for further replies.

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Bo to taka sklejanka ?eby te mniej wa?niejsze momenty zrobi? ale to jedyny film gdzie si? chodzi po mie?cie i po expach a nie tylko ss .. I tak film trwa? max czasu. No i tak na chama ca?y czas pisa?em ?eby skr?ci?.. Dobrze ?e mia?em z 20 zda? pod hotami ; P

Mam nadzieje ?e spotkam star? ekipe na Norahu! Aruk Riza, Thola, Rapsberry, Dark A., Xeo, Padej ^^


WESO?YCH ?WI?T !
 
Last edited:

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

swieta.png
 

adir

User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Wszystkiego najlepszego wszystkim, no i czekamy na start :)
 

sfeet

New User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Wszystkiego Najlepszego z okazji ?wi?t ; *. Mam jedno pytanie odno?nie tych pkt?w dla vip?w, masz mo?e ju? jaki? cennik ? Bo z tego co czyta?em to za ka?de wejscie na expowisko dla vip?w b?dzie trzeba placic,tak wi?c owe pkty nie mog? kosztowa? zbyt wiele : o
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Pami?tacie ile si? o to prosili?cie?? ;)
To tak z okazji ?wi?t :D

marina.png
 
Joined
Nov 12, 2009
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

No ;p tylko ja i tak wola? bym kupic spool of yarn a nie ganiac za gs'ami ;p
 
Joined
Nov 15, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Mam takie pytanie, czy mozna by bylo zrobic tak, ze na sms shop (tam gdzie kupujesz np. itemki do addonow) mozna by bylo dac cos takiego ze za jakas ilosc tych pkt dostajesz np. full citizen addon?? Chodzi o to zeby mozna bylo odrazu kupic jakis addon bez zbednego klikania
 

Odpowiedz

User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Tak, tak, pomys? niez?y


Powtarzam moj? pro?b? o przesuni?cie startu na godzin? 18
 

Exes

Active User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@up
To jest ?mieszne ,?e ty nie wejdziesz to odrazu maj? start przesuwa? ?


A ten pomys? ,?e odrazu kupi? addon g?upi wed?ug mnie .


Ale ja nadal bym prosi? o zrobienie pvp ;/
 
Last edited:

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@up
Gdyby? czyta? dok?adniej to by? dowiedzia? si? ?e 5+ os?b prosi?o o przesuni?cie czasu.

Z tymi paczkami odrazu w sms shopie to nie do ko?ca si? zgadzam, bo w zesz?ej edycji NORAH'u by? tylko jeden out kt?ry nie by? z sms shopu a tak to takie 20 lvl posuwa?y w full barbarianie.. Moim zdaniem gdy kto? nosi taki addon ?wiadczy o tym ?e jest " PRO " , a na Norahu ?wiadczy?o o tym ?e kto? ma du?o forsy na sms shop, na szcz??cie po wielu zmianach zosta?o i to zmienione i tak ju? nie b?dzie.. ; )

PVP nie b?dzie na PVP gra?o by na pocz?tku z 25 os?b. Po tygodniu 3-4 graczy.. No i zawsze tak by?o. Kto gra na Norahu od Zahori wie jak si? spe?nia?o PVP.. ; P

A co do tematu..
Jeszcze nie ca?e 2 tygodnie i NORAH! Mi godzina jest oboj?tna bo i tak mam treningi i najwcze?niej bd o 20 .. ; /
 
Last edited:

yugg

User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Wg mnie to addony na questy mog?yby by? ale nie takie ?e dasz itemki i ju? masz lepiejby by?o je?eli np: summoner outfit to zrobi? bossa kt?ry summonuje wszystkie potworki (tzn ogromn? ilo?? ) i masz je zabi? pare przywo?a? odpowiedni? run? do siebie i dopiero zabra? si? za bossa (co? w stylu poi rooma tylko ?e nagrod? jest addon) i r??ne inne misje do odpowiednich addon?w ale jestem pewien ?e ju? to sam doskonale zrobi?e?
Mam propozycje jeszcze tak? by jak czarujesz przerobi? napis (inkartacjk? czaru ) na to co pisze potw?r tak by to w default nie by?o wida? bo to taki spam jakby na default gdy expisz. ;)
Ju? nie moge sie doczeka? startu a godzina te?mi niezbyt pasuje ale na drugi dzie? wejde i rozniose wszystko :cool:
Weso?ych ?wi?t i ?eby ten nowy rok by? lepszy ni? poprzedni ale i gorszy ni? nast?pne lata :rolleyes:
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Na demonhuntera musisz zabi? 3000 demon?w.
Na citizena trzeba zanie?? list do NPC w drugim mie?cie, potem odwiedzi? podziemia Mothrim i zdoby? ognisty p?yn, dopiero po tym mo?esz zrobi? addony.
Po?owe addon?w robisz chodz?c po NPC i zbieraj?c przedmioty.
Reszta jest w trakcie realizacji ;)
Pomara?czowa czcionka dla czar?w jest na Norahu od do?? dawna i nadal tak pozostanie ;)
 

Exes

Active User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@imczarny
Ale powiedz mi coto za r?znica 5 czy 1 gracz ? Jak my?le ,?e wbije na pocz?tku ok 100 ludzi to ,?e 5 os?b wejdzie p?zniej to chyba nic nie zmieni nie ?
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@up
Wszystkim praktycznie nie pasuje czas ale tylko 5 os?b prosi?o o przesuni?cie czasu.. I wydaje mi si? ?e tutaj na forum napisa?o post jakie? 35+ os?b a nie 100..

Na servie mo?e b?dzie gra?o 100 os?b ale na nast?pny dzie?, za to na starcie b?dzie ok. 50..
 

Exes

Active User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@up
To dziwne z k?d wiesz ,?e wszystkim nie pasuje jak nikt o tym nie pisz ? 0.o Jasnowidzem jeste? ? Mo?e gra? i 30 os?b ale godzina jest startu i nic si? nie zmieni ,?e wejdziesz godzine czy tam ile p?zniej trudno si? m?wi .
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@up
To dziwne z k?d wiesz ,?e wszystkim nie pasuje jak nikt o tym nie pisz ? 0.o Jasnowidzem jeste? ? Mo?e gra? i 30 os?b ale godzina jest startu i nic si? nie zmieni ,?e wejdziesz godzine czy tam ile p?zniej trudno si? m?wi .

Po pierwsze umiem czyta?.. Skoro widz ?e ka?dy gracz pisze " mnie nie b?dzie na pewno o 17 ale wbije na nast?pny dzie? " to chyba w znaczeniu ?e im nie pasuje ten czas..

Po drugie wida? ?e nigdy nie gada?e? z ki?lem.. Bo jeszcze si? ?dziwisz ?e start b?dzie o 16 albo 20.. ^^
 

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Jak rozmawia?em z Tholiamem, to m?wi?, ?e lepiej 50 ludzi w 1 dzie? a potem 100, ni? 100 ludzi od razu, bo jak co? padnie...
 

Exes

Active User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@imczarny
Dobra to zobaczymy kto b?dzie mia? racje :)
 
Joined
Nov 15, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

A to teraz bedzie tak ze na sms shop nie bedzie mozna kupic itemkow do addonow?? :huh:
Jak tak to calkiem dobry pomysl bo Czarny ma racje ze 20lvl bedzie posowal w barbarianie itd. Tylko ze jak itemki bedzie trzeba wylacznie loocic to zeby troche czesciej spadaly bo loot ma byc x1 to jak tak bedzie z itemkami do addonow to kiepsko...
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

@Killer
Itemy bd normalnie addonowe z sms shopu tylko ?e za nim zrobi si? addon trzeba zrobi? Quest.. Te? wola?bym loot x2 bo jak zbiera?em blue poce to uzbiera?em ich ok. 20 w ci?gu 2 dni, a w ten czas by? loot x2 a teraz b?dzie 1.

@Knights
Nie zrozum mnie ?le ale wiesz, jak kto? zobaczy ,?e przy otwarciu serva gra ponad 80 graczy to odrazu dobrze pomy?li o servie a wiesz w ko?cu pierwsze wra?enie najwa?niejsze ;)

@Exes
Ok. ;p
Tak na marginesie widze ?e jeste? nowy to spytam si? przy okazji czy b?dziesz rookstayer'em czy b?dziesz muli? na dark magach na mainie? ;)

@Down
Te? uwa?am ?e powinno by? zamiast np.: 10 mino leather to od razu 100 ,zamiast 3 green poc?w powinno by? odrazu 50. Pogadam z ki?lem o tym ;p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top