What's new

PHP 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Status
Not open for further replies.
Joined
Nov 20, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

przerobi mi ktos acc na tibie 8.10 XML ???
 

k1ngus1a15

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
126
Reaction score
8
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Co do domk?w konfiguracja jest w config.php w folderze config tam masz opcje dalsze jak np. nazwa miast :p

Co do bledu z online to juz patrze, i widze :p, ?e du?o wy?uci?e? :p to samo tyczy si? konfiguracji je?eli niechcesz mie? 2 ?wiat?w usuwasz to w config.php :p bo widze, ?e na w?asn? rek? co? robi?e? tam :p


skateBMXone:

Za free raczej nikt ci tego nie przerobi to jest z 3 dni roboty zmiana zapytan do bazy czy tez jezeli niemasz bazy bo silnik XML to ca?kiem inna struktura

Je?eli propozycjami i fix'ami dojdziemy do wersji 2.0 x) W?ucam tutaj profesionalny Acc Maker stworzony w technologi Flash x)
 
Last edited:

damian_nec

Advanced User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
287
Reaction score
11
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Jeszcze moglbys zrobic zeby sms shop by z category a nie ten zwykly ;p to taka sugestia.
 

k1ngus1a15

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
126
Reaction score
8
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Postaram si? dzi? zrobi? v1.3

Dodam:
Shutbox - dla zalogowanych na swoim acc, b?dzie na dole strony i b?dzie mo?na w config.ini ustawi? Shutbox w??czony ="tak/nie"
Categorie w sms shop

Fix b??d z characters.php i b??dem z list? ?mierci
 
Joined
Nov 20, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

A za ile kto? by mi to rpzerobi? i moge zpalaci? do?adowaniem:rotfl:
 

damian_nec

Advanced User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
287
Reaction score
11
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

no i dodaj fixa z who is online bo tez nie dziala jak pisalem juz wczesniej
 

k1ngus1a15

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
126
Reaction score
8
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

mi who is online chodzi bez b??dnie hmm nie zmienia?e? nic ?
 

Sinres

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
130
Reaction score
6
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

@Damian Nec
U mnie whoisonline dzia?a idealnie :p Musia?e? co? przestawi?.
 

damian_nec

Advanced User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
287
Reaction score
11
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Niewiem to cos musialem zwalic ale niewiem jak nic nie ruszalem a u mnie na kompie i na dedyku mam ten sam problem dziwne xD
 

k1ngus1a15

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
126
Reaction score
8
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Dnia 27 or 28 listopada. dodana zostanie w nowym temacie kontynuacj? tego SOFTU Pod Tagiem: TFS Acc Maker v2.0 Flash

tym czasem mo?e kto? znajdzie jeszcze jakiego? buga :p
 

zeroxin

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
122
Reaction score
2
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

M?g? bym prosi? autora o czcionk? u?ywan? w tym acc gdy? potrzebuje do przerobienia niekt?rych napis?w a tak?e do stworzenia banera w razie co prosz? pisa? na gg
 

k1ngus1a15

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
126
Reaction score
8
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Fonty s? tak zwane r?czne zapisane w BMP nie pamietam jakiej czcionki uzylem, a co do napisu na baner to taki jak na screenshot mozna zrobic samemu w jak sie nie myle 8. kroku instalacji
 

zeroxin

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
122
Reaction score
2
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

pszeciesz masz go zapisanego w systemie bo musia?e? go u?y? w programie w kt?rym go spolszcza?e? wiec podaj te nazw? albo wy?lij mi plik jak mo?esz omg
gdyby? nie pami?ta? gdzie go zapisa?e?/
panel sterowania/wygl?d i kompozycje/ po prawej stronie znajduje si? napisz czcionki i tam znajduje si? plik czcionki kt?rej u?y?e?
masz czcionki screen
sasao.png
 

Maliss

New User
Joined
Nov 27, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Warning: syntax error, unexpected '!' in C:/Users/Krzysztof_2/Desktop/GanGrel V5.7/config.lua on line 57 in C:\Users\Krzysztof_2\Desktop\Xamppp\xampp\htdocs\install.php on line 152
Plik config.lua zaladowany z C:/Users/Krzysztof_2/Desktop/GanGrel V5.7/config.lua nie jest poprawnym TFS config.lua. Wroc by wybrac inny katalog Mozliwe, ze uzywasz mocno edytowanego TFSa


Mi wyskakuje taki blad:) mam silnik GanGrel V5.7 pod tibie8.5... Zeby nie bylo probowalem tez na innym siniku i dalej wystepuje ten sam blad...Prosze o pomoc..:)
 

rocketpall

User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

mi tez taki b??d wyskakuje

Warning: syntax error, unexpected ':' in C:/Documents and Settings/Bartek/Pulpit/BarthezzOTS/config.lua on line 16 in G:\XAMPP\xampp\htdocs\install.php on line 152
Plik config.lua zaladowany z C:/Documents and Settings/Bartek/Pulpit/BarthezzOTS/config.lua nie jest poprawnym TFS config.lua. Wroc by wybrac inny katalog Mozliwe, ze uzywasz mocno edytowanego TFSa.


na GanGrel i na wielu innychsilnikach, a s? to tfs 0.3.5:( dajcie jakis dobry silnik ?eby dzia?a?o
 
Last edited:
Joined
Nov 23, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'player_deaths.id' in 'field list'' in C:\xampp\htdocs\killstatistics.php:2 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\killstatistics.php(2): PDO->query('SELECT `player_...') #1 C:\xampp\htdocs\index.php(166): include('C:\xampp\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\killstatistics.php on line 2



and


Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'date' in 'order clause'' in C:\xampp\htdocs\characters.php:255 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\characters.php(255): PDO->query('SELECT * FROM p...') #1 C:\xampp\htdocs\index.php(148): include('C:\xampp\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\characters.php on line 255


moze ktos pomoc ?
 

Noobe6

New User
Joined
Mar 16, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Dla mnie bomba:D hmm.. tylko ja go zainstalowac przez xampp? kopiuje all do htdocs i co dalej?:)

Oczywiscie dam reputa:D
 
Last edited:

Dentis

User
Joined
Dec 5, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

Siema.
Czy ten ots jest tylko pod tfs?
Ja mam Darkness Otserv 0.5.2 ale chyba silnik jest z tfs.
Prosi? bym o pomoc bo jak instaluje to pokazuje mi, ?e mam z?e ustawiania bazysql.
 

Ferpo

User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Can't connect to MySQL database. '' hmm to ci?gle wyskakuje w 3 punkcie powie kto? co robie zle /?/?
HMM a jakby co do up mam zrobion? baz? danych na xampie all ju? dawno przes?ane przez cmd i nie wiem co robie teraz zle cos trzeba gdzies wpisac? w acc folderu ?
UP nie wazne ! teraz cos nowego :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dodawanie do bazy danych:
Ten wpis juz jest w bazie danych.
Dodano.
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'skulltime' in 'field list'' in C:\xampp\htdocs\install.php:592 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\install.php(592): PDO->query('INSERT INTO pla...') #1 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\install.php on line 592
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ustawienia konta administratora
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'name' in 'field list'' in C:\xampp\htdocs\pot\OTS_Account.php:229 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\pot\OTS_Account.php(229): PDO->query('SELECT `id`, `n...') #1 C:\xampp\htdocs\install.php(645): OTS_Account->load(1) #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\pot\OTS_Account.php on line 229
kto pomoze faST prosze !
Notka moderatorska:
Posty sklejone.
 
Last edited by a moderator:

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Odp: 8.4-8.5+ AccMaker Gesior - Edit NAJLEPSZY DOST?PNY !!! --ZOBACZ--

SIema prosze o pomoc a mianowicie gdy wchodze na acc makera i biore moje konto to przekierowuje mnie na t? stron? i nie wiem czemu
Link:
 
Status
Not open for further replies.
Top